Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 306 of 360 FirstFirst ... 206 256 296 304 305 306 307 308 316 356 ... LastLast
Results 6,101 to 6,120 of 7199

Thread: Fotbal

  1. #6101 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu joacă nimic Real

  2. #6102 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nici Benzema n-a mai rezistat pentru repriza a doua

  3. #6103 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Ba ce slab e campionatul ala englez....e degeaba

  4. #6104 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Hahahahaha, credeam că dormi

  5. #6105 SP
    Member Sepy's Avatar
    Real trebe sa faca transferuri .... daca nu e Ronaldo cine da gol ?.....putea sa dea Pepe !!! fenomenal cum a jucat azi :-) Bale si el !!!
    Poate se putea da penalty la Lucas ... poate :-)
    Oricum e placut sa vezi un asa meci fara simulari si cartonase rosii :-) Stiti la ce ma refer !!!

  6. #6106 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Totusi, L Vasquez nu prea are experienta de un asemenea meci. James a mai jucat pe dreapta, n-am inteles de ce nu a jucat el. Iar Kroos ala ma enerveaza ca e lenes si nu alearga, daca pierde mingea se resemneaza prea usor, in timp ce Isco sau James mananca pamantul.

  7. #6107 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Pai am atipit putin Dant3, m-am trezit prin min 80, sa realizez ca si daca se termina 1-0 e degeaba.

    Oricum, o semifinala reusita, fara jocul ala plictisitor al Barcelonei, de-a latul terenului. S-a jucat rapid, direct pe poarta, o groaza de ocazii, fara lupta aia surda de la mijlocul terenului. Un meci bun!

  8. #6108 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Ahahaha

    Attached Images Attached Images 1.jpg

  9. #6109 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Totusi, L Vasquez nu prea are experienta de un asemenea meci. James a mai jucat pe dreapta, n-am inteles de ce nu a jucat el. Iar Kroos ala ma enerveaza ca e lenes si nu alearga, daca pierde mingea se resemneaza prea usor, in timp ce Isco sau James mananca pamantul.
    http://m.digisport.ro/Sport/FOTBAL/C...esit+o+singura

  10. #6110 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Ce inseamna perceptia+ subiectivismul...

    James si Isco cel mai probabil vor pleca in urmatorea perioada de transferuri. James vrea sa joace titular, si nu se incadreaza in 4 3 3-ul de care e indragostit Zidane, deci e clar pe faras. Plus ca am inteles ca e cam primadona in vestiar, pe la nivelul lui Cr Ronaldo. Macar ala le castiga meciurile. Iar Isco nu e considerat lun top player de catre ei, deci ori e rezerva eterna gen pedro ori pleaca.

  11. #6111 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Ce goool Saul

  12. #6112 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    În sfârșit, văd un arbitru bun, păcat că nu s-a făcut 2-0, sper sa nu turbeze nemții în retur.

  13. #6113 SP
    \ tudyniuz's Avatar

  14. #6114 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Super atmosfera aseară pentru Atleti! Cât de inteligent pot juca si cât de puțin plictisitor. Nu știu dacă in retur revine Godin, dacă da, atunci e o problema pentru Bayern.

  15. #6115 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Dupa ce Real si Atleti au castigat meciurile lor de astazi, Barcelona trebuie sa castige. Iarasi joaca mai mult de o repriza cu un om in plus. Cum se poate frate sa se dea rosu atat de usor echipelor care joaca impotriva lor? N-am mai vazut niciodata asa ceva. Andrew, mai poti adauga inca un cartonas Barcelonei in tabelul ala. O rusine ce se intampla din nou.

  16. #6116 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    In primul rand, Hristos a inviat si Paste fericit!

    Stai linistit tudy, ca orice spui esti hater dar sincer nu cunosc pe nimeni inclusiv fani ai barcei care sa nu zica aceasi chestie, deja este prea evident. Ma mir ca nu au dat penalty astazi. BTW ceva interesant:

    Red cards for RM and Barca players
    • Barca: 1
    • RM: 5
    Red cards for RM and Barca opponents
    • Barca: 9
    • RM: 4.

    banuiesc ca nu mai are rost sa pun si poza cu penaltyuri din nou . In fine sunt campioni deja, eu nu mai sper nimic dupa ce am vazut ultimele etape. bravo lor.

  17. #6117 SP
    Junior Member AfyLynx's Avatar
    Chelsea - Tottenham 2-2
    Leicester e campioana!

  18. #6118 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Ce oras si Leicester asta, campioana Angliei + Selby campion mondial la Snooker.

  19. #6119 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Dupa ce Real si Atleti au castigat meciurile lor de astazi, Barcelona trebuie sa castige. Iarasi joaca mai mult de o repriza cu un om in plus. Cum se poate frate sa se dea rosu atat de usor echipelor care joaca impotriva lor? N-am mai vazut niciodata asa ceva. Andrew, mai poti adauga inca un cartonas Barcelonei in tabelul ala. O rusine ce se intampla din nou.
    Sarbatori fericite!


  20. #6120 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Sumudica, tu ești?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 306 of 360 FirstFirst ... 206 256 296 304 305 306 307 308 316 356 ... LastLast

Similar Threads

  1. Iesiri la fotbal By Mihail in forum Health, Food & Sports
    Replies: 1455 Last Post: 12-08-2018, 11:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts