Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 327 of 360 FirstFirst ... 227 277 317 325 326 327 328 329 337 ... LastLast
Results 6,521 to 6,540 of 7199

Thread: Fotbal

  1. #6521 SP
    Vid
    Member Vid's Avatar

    Fotbal

    Se pare că n-am avut dreptate când am prezis finală Germania - Belgia. Avem Franța - Portugalia și, oricât, m-ar dispera Cristi, o să vreau să câștige Portugalia. Acum să vedem, Franța e acasă...

  2. #6522 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Astia au furat modul de bucurie de la islandezi, sper să și-o fure cu același scor duminică.

  3. #6523 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Deci nu mi s-a parut mie ca aud acele urlete, chiar ele erau.

    Mi-ar fi placut sa castige o tara mica precum Croatia, Tara Galilor, Belgia, dar ma multumesc si cu Portugalia. Desi daca vor juca precum in seara asta, vor castiga francezii.

  4. #6524 SP
    Member andreiaka's Avatar

    Fotbal

    Nu mai e ce a fost naționala Germaniei, Muller a fost aproape inexistent. Au jucat exact ca in FIFA ( posesie mare si te bate celălalt din greșeli ))) ) . La Franța mi-a plăcut de Sissoko, joaca super ok. Pe Duminica sper la o reușită a lui Renato Sanches


    Sent from Calais waiting truckers to cross English channel illegal

  5. #6525 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Cred ca e anul francezilor, cu largul concurs al germanilor, evident. Script, minutul 45.

  6. #6526 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    #jesuismessi #freegigi

    https://www.fcbarcelona.com/football...w-your-support
    FC Barcelona has set up a campaign in support of Leo Messi following the sentence issued this week against the Argentinian and his father.
    Using the hashtag #WeAreAllLeoMessi while posting a photo or message with both hands open, the campaign is encouraging all Barça fans to express their sympathy for the greatest footballer in the world by voicing their unconditional support on social networks.
    By making it clear that #WeAreAllMessi, we want Leo to know that he is not alone. All members, supporters clubs, fans, athletes, media and everyone else are invited to participate.

  7. #6527 SP
    Member marv's Avatar
    oh man, this will backfire so badly.

  8. #6528 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Oricat de mult nu mi-ar placea mie omul Ronaldo din fata camerelor, nu am cum sa fiu indiferent cand il vad in lacrimi iesind de pe teren. Si-a dorit enorm sa joace si sa isi ajute tara sa castige. Imi pare foarte rau pentru el, cred ca si daca va castiga Portugalia, tot va avea o parte din el care nu se va putea bucura pe deplin.

    Macar am un motiv in plus sa vreau sa castige Portugalia, desi nu stiu daca vor reusi. Nu prea joaca ce trebuie pana acum.

  9. #6529 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Siiiiiiiiiiiiiiii. Portugalia campioana!!

  10. #6530 SP
    Member andreiaka's Avatar

    After so much suffering, the joy of victory comes Cristiano. Good job guys! ❤️❤️❤️

  11. #6531 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    Nu stiu daca ati vazut imaginea cu Pepe de la final, atunci cand vomita de oboseala, dar imaginea aia si imaginile cu Cris, m-au asigurat ca trofeul merge la echipa care trebuie.

  12. #6532 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Quote Originally Posted by vladthegamer View Post
    m-au asigurat ca trofeul merge la echipa care trebuie.
    Hai sa fim seriosi, nu au meritata sa ajunga echipele astea in Finala, si s-a si vazut. A fost un meci urat si plictisitor, a fost ceva fotbal la prelungiri dar putin. A fost un euro slabut.

  13. #6533 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    Meritat, nemeritat, fotbalul se joaca pe goluri si rezultate. Daca "portughezul" Griezmann nu stie s-o bage in ate si marele jucator "umflat" de 125 de milioane de euro, Pogba, e invizibil, e normal sa piarda meciul. Diferenta a fost facuta si de portari, Rui Patricio a fost in stare sa scoata bombeul lui Sissoko, iar Lloris nu a fost in stare sa apere mingea de la gol.

  14. #6534 SP
    Member andreiaka's Avatar

    Fotbal

    Nu înțeleg ce e atâta disperare pe POGBA ăla , e pârnaie in afara de scheme, e pământ... Cică l-a luat Man UTD cu 120mil , ce lot își face ManUTD ))) Ibra,pogbiță

  15. #6535 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Portugalia a fost una dintre cele mai urate echipe de la Euro, dar ma bucur sa vad o tara mica castigand. Mi-ar fi placut mai mult sa vad Wales castigand, sau Belgia, Islanda. Dar ma bucur si pentru ei, Franta cu o echipa mult mai valoroasa dar fara un lider adevarat a avut bafta sa ajunga pana in finala. Macar a inchis Cristi gura multora vizavi de calitatile sale de lider, s-a vazut aseara. Poate nu o sa il mai judece lumea pe baza a cea ce face in afara terenului, ci doar ce face pe teren. Poate nu o sa mai fie huiduit pe toate stadioanele pe care joaca, poate se va bucura lumea ca il vede jucand, cine stie cat mai poate juca, mai ales dupa accidentarea asta. Acum 2-3 ani tot la genunchi parca a avut probleme. Sa fie sanatos, dupa sezonul asta cu cele doua cele mai importante trofee castigate, mi-e imposibil sa cred ca nu primeste balonul de aur.

  16. #6536 SP
    \ tudyniuz's Avatar

  17. #6537 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    ...si sa nu uitam de intrarea criminala a lui payet.
    Attached Images Attached Images foul-1024x768.jpg

  18. #6538 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Frumos

  19. #6539 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Wenger hah
    Attached Images Attached Images screenshot_20160711-164707-2.png

  20. #6540 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 327 of 360 FirstFirst ... 227 277 317 325 326 327 328 329 337 ... LastLast

Similar Threads

  1. Iesiri la fotbal By Mihail in forum Health, Food & Sports
    Replies: 1455 Last Post: 12-08-2018, 11:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts