Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 32 of 32

Thread: PS2 integrat in Bravia

  1. #21 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    is curios vanzarile produsului asta unde o sa se puna?la TV-uri Bravia sau la console ps2?lol sau ambele

    L.E.@Miata, ziceam asa ca fapt divers. si pt cei de la Sony nu prea conteaza avand in vedere ca e vorba tot de produsele lor

  2. #22 SP
    Banned Miata's Avatar
    conteaza? amandoua sunt produse de Sony

  3. #23 SP
    Member Alexander S77's Avatar
    Poate ca ideea o sa prinda cu adevarat si se vor folosi de ea pentru a scoate televizoare cu DVDplayere, sisteme audios si eu mai stiu ce, insa ideea de consola-tv este chiar buna dar designul este cam grosolan (parerea personala)... cu adevarat original era daca puneau PS2-ul undeva in spatele televizorului, dar poate ca este mai bine asa.
    Pret = OK
    Se pare ca ideei au si nu rele, asa ca asteptam PS3-tv si XBox-tv!

  4. #24 SP
    Member reltih_floda's Avatar
    Dupa ce majoritatea gamerilor au jucat pe ps3 si pe lcd-uri cu rezolutii mari,credeti ca se vor mai intoarce la "grafica invechita" a ps2-ului?Eu ma indoiesc.Dar am observat ca in afara (UK,caci acolo am cunostinte multe) parintii cumpara pt aia micii ps2,poate ala e segmentul pe care se bazeaza Sony.
    Sunt curios de niste cifre,dupa sarbatori ,sa ne facem o idee.

  5. #25 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Eu astept un PS2 integrat in frigider sau masina de spalat

  6. #26 SP
    Member HollowMan's Avatar
    Quote Originally Posted by Legolas13 View Post
    1 lira = 5,5 lei.

    100 lire = 550

    200 lire 550 x 2 = 1100

    Sorry greseala mea. Am avut impresia ca 1100 inseamna 110 milioane.

    Si nu mi-a palcut niciodata matematica

    Multumesc pt observatie
    De la ce banca mai exact iei tu lira la 5.5Lei? Nu de alta dar sa stiu sa o evit

  7. #27 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    A aproximat prin adaos...

  8. #28 SP
    Member HollowMan's Avatar
    Quote Originally Posted by GS0Ls View Post
    A aproximat prin adaos...
    e 5.13lei lira la Raiffeisen acum, ergo a adaugat cam mult... ma rog probabil ca vrea sa isi ia din UK prin RobertDinu altfel nu imi explic =)

  9. #29 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Da, intr-adevar, RobertDinu are 5.5 Lira.

  10. #30 SP
    is the man! trickz's Avatar

  11. #31 SP
    Member Mircea's Avatar
    Superb,cand apare si in Romania? Ma gandeam sa-mi iau un LCD dar as astepta varianta asta,si imi recapat si ps2-ul

  12. #32 SP
    Member snk2's Avatar
    Late, but...in sfarsit si-au dat seama cei de la Sony ca baietii de pe Ukresistance au avut dreptate cu multi ani in urma, si anume ca ps2-ul este foarte folositor pe post de un stand.


Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. Replies: 6 Last Post: 08-05-2013, 22:36
  2. CORA Pantelimon vinde XBOX 360 slim (4gbb integrat) la 749 ron By BloodSamurai in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 28 Last Post: 12-02-2011, 23:32

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts