Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 115 of 185 FirstFirst ... 15 65 105 113 114 115 116 117 125 165 ... LastLast
Results 2,281 to 2,300 of 3688

Thread: Clubul iPhone & iOS

  1. #2281 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar

    Clubul iPhone & iOS

    Degeaba daca e doar pentru i5! Restul turmei (cei cu 4-4s) ce face?
    Singura optiune e sa asteptam!

  2. #2282 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Pai man, facem update la iOS 6.02 nu ?

  3. #2283 SP

  4. #2284 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

    Clubul iPhone & iOS

    Quote Originally Posted by iry View Post
    Pai man, facem update la iOS 6.02 nu ?
    Nu faceti update, asteptati sa se lanseze prima oara jb si dupa. Nu riscati ca se pot schimba multe


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #2285 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Dupa, dupa

  6. #2286 SP
    Senior Member mark's Avatar

    re: Clubul iPhone & iOS

    Calm yourselves, jailbreak untethered exista deja, va functiona pe toate device-urile baiu e ca nu va iesi pana nu lanseaza Apple iOS 6.1. Asa ca nu va faceti prea multe planuri ca mai e de asteptat.

    Sent from CyanogenMod 10.1

  7. #2287 SP
    Member bartonn's Avatar

  8. #2288 SP
    \ tudyniuz's Avatar


    Functioneaza perfect

  9. #2289 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar

    Clubul iPhone & iOS

    Un service in care as putea sa schimb senzorul de proximitate la un iphone 4 in Constanta? Imi poate recomanda cineva?
    Multumesc!

  10. #2290 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

    iPhone FAQ - pune o intrebare primesti un raspuns

    Am observat ca folia pe care o am eu sterge foarte mult din culori si nu-mi place deloc asta, ce folie imi recomandati sa fie 110% transparenta, cica si asta e transparenta dar ma deranjeaza mult ca sterge din culori. Recomandari ?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #2291 SP
    Admin MonkY's Avatar

  12. #2292 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ba da... Nu stiu aia HD cum este, dar daca-ti iei "normala" are efectul de coaja de portocala care te va face sa o dai jos la 1-2 zile dupa ce "arunci" 100 ron pe ea.

    Si eu am aceasta problema. Am o colega care si-a luat o folie la 10 ron (nici ea nu mai stie de unde, deh...fetele) si este crystal clear si perfecta. Am ajuns la concluzia ca asta este singura solutie. Foliile super ieftine. Daca chiar nu sunt ce cauti, o arunci fara sa regreti ca ai dat 50-70-100 ron pe ea.

  13. #2293 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    Am observat ca folia pe care o am eu sterge foarte mult din culori si nu-mi place deloc asta, ce folie imi recomandati sa fie 110% transparenta, cica si asta e transparenta dar ma deranjeaza mult ca sterge din culori. Recomandari ?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Eu zilele trecute mi-am luat din Auchan folie pentru i4 ul meu, super ok, pachet cu 2 folii, pentru fata si spate si 100% transparenta. Pret 19,99 ron.

  14. #2294 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ce firma ? Mai ai cumva ambalajul sa faci o poza ?

  15. #2295 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Din pacate l-am aruncat sry. Din multele modele de acolo, anyway era singura la pretul acesta (ma refer la pret mic). Daca ajung astazi pe acolo, o sa fac o poza.

  16. #2296 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

    iPhone FAQ - pune o intrebare primesti un raspuns

    Sigur sunt ? Si eu am crezut la fel pana cand am pus un i4 si unul 4s langa al meu si se vedea clar o diferenta, nu foarte mare, dar pe mine unul ma deranjeaza.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. #2297 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Pai cand am cumparat eu, sambata daca nu ma insel, mai erau cateva pachete.

  18. #2298 SP
    Senior Member huber's Avatar
    Am si eu o intrebare :

    Cum pot pune muzica de Pc pe Iphone cu ultima versiune de itunes , chiar nu reusesc.

  19. #2299 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Vezi ca in asta nou trebuie sa tragi (cu drag and drop) muzica direct in playlist-ul tau (daca ai mai multe, dupa ce tragi in unu din ele, dai click dreapta pe melodiile care le vrei si in altul si mai departe faci ca inainte). Dupa care alegi device-ul din dreapta sus si de acolo te descurci.

  20. #2300 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Guys, am cumparat tapatalk 2 acum cateva zile iar astazi am schimbat telefonul dar nu il mai gasesc pe store. Doar primul tapatalk, eu luasem 2-ul. Am mai incercat de pe telefonul altcuiva si nici acolo nu l-am gasit. Ce pot face? Ca e aplicatie platita.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 115 of 185 FirstFirst ... 15 65 105 113 114 115 116 117 125 165 ... LastLast

Similar Threads

  1. iPhone 6S & iPhone 6S Plus By MonkY in forum Apple
    Replies: 280 Last Post: 06-11-2016, 15:30
  2. Replies: 96 Last Post: 13-10-2014, 18:58
  3. Replies: 97 Last Post: 04-10-2013, 12:12
  4. Update iPhone iOS By freddie91 in forum Software
    Replies: 6 Last Post: 11-02-2013, 13:35
  5. Replies: 4 Last Post: 28-09-2012, 22:51

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts