Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 114 of 185 FirstFirst ... 14 64 104 112 113 114 115 116 124 164 ... LastLast
Results 2,261 to 2,280 of 3688

Thread: Clubul iPhone & iOS

  1. #2261 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Cu ce sa faca, daca are ios 6?

  2. #2262 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Quote Originally Posted by iry View Post
    Cu ce sa faca, daca are ios 6?
    Exista posibilitatea de a face tethered jailbreak la iPhone 4/3gs. (iOS 6/iOS 6.0.1)

  3. #2263 SP
    Senior Member mark's Avatar

    re: Clubul iPhone & iOS

    Si nu mai dati quote la postul deasupra raspunsului vostru.

    Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

  4. #2264 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Tethered stiu si eu ca exista, am crezut ca a iesit untethered.

  5. #2265 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Care e diferenta intre tapatalk si Tapatalk 2?

    Thx!

  6. #2266 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by FallouT View Post
    Care e diferenta intre tapatalk si Tapatalk 2?

    Thx!
    Daca nu ma insel, Tapatalk 2 este doar pe Android (2 venind de la versiune, nu de la o alta aplicatie). E posibil sa fie cam acelasi lucru cu Tapatalk si Tapatalk HD pe iOS.

  7. #2267 SP
    Junior Member diak's Avatar

    Clubul iPhone & iOS

    Se pare ca e o versiune noua. Lansată in 3 ian.

    https://itunes.apple.com/ro/app/tapa...585178888?mt=8

    E doar pentru iPhone si iPod.

  8. #2268 SP
    Member Funky.'s Avatar
    A cumparat careva ? Merita sa o iau, nu de alta da nu prea stiu ce face ? Tapatalk simplu sau Tapatalk 2 ?

  9. #2269 SP
    Junior Member diak's Avatar
    Am luat-o eu. La prima vedere pare mai ok dec�t prima varianta. Design total schimbat.
    Pe bătr�nul meu 3GS se misca mai bine.
    Prețul e ok. 0.89 �. In descriere spune ca e preț Promo de lansare.
    Cam at�t momentan.

  10. #2270 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Si eu vreau de mult sa iau Tapatalk dar nu m-am indurat la cei 2,69 euro. Merita sa iau 2-ul sau astept reducerea la varianta originala? Nu imi place sa dau mai mult de 99 de centi pe o aplicatie

  11. #2271 SP
    Member claudiutk's Avatar
    Tocmai l-am luat, e interesant, tema e �n ton cu noua modă iOS la third party apps

  12. #2272 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

    Clubul iPhone & iOS

    Pfff.. Damn it. Eu am luat tapatalk la 2 euro pentru ca aveam mare nevoie si acum mi-a atras privirea noua versiune, dar sincer sa fiu putea sa faca un update simplu.... O sa ma gandesc daca sa-l iau.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  13. #2273 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Din pacate exista doar in varianta pentru iPhone... deci nu e interesant pt. mine. Astept Tapatalk 2 HD

  14. #2274 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    L-am luat acum, si merge ok. Sunt niste bug-uri. Gen nu redimensioneaza bine avatarul, se conecteaza greu la unele forumuri iar tema sincer sa fiu nu imi place. M-a trimis de cateva ori in alta parte decat am vrut, dar in timp cred ca o sa se mai rezolve. Mi-a placut pretul de sub 1�. Deaia l-am luat.

    MonkY, ce sa faci cu Tapatalk pe iPad? E mai bun browserul. Niciodata nu am folosit altceva decat browserul pentru Consolegames de pe iPad si a rulat perfect mereu.

  15. #2275 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    MonkY, ce sa faci cu Tapatalk pe iPad? E mai bun browserul. Niciodata nu am folosit altceva decat browserul pentru Consolegames de pe iPad si a rulat perfect mereu.
    Pai nici eu nu-l folosesc... l-am cumparat doar ca sa-l testez, pentru ca tot fac update-uri la el si trebuie sa ma asigur ca merge OK. Ce sa-i fac, got to test it somehow Spre "rusinea" mea, eu si pe iPhone tot Safari folosesc

  16. #2276 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Si eu la fel, insa imi plac notificarile de pe Tapatalk, e singurul motiv pentru care l-am vrut mereu. Doar pe primul Galaxy S l-am mai avut si mi-a placut la vremea respectiva. Plus ca era si gratuit.

  17. #2277 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Hai ca l-am luat si de iPhone. Interesant...

  18. #2278 SP
    Member Funky.'s Avatar
    L-am luat si eu, chiar se misca bine. Din pacate nu am avut tapatalk simplu deci nu stiu cum sta treaba. A meritat 0.99$.


    Sent from my iPhone using Tapatalk.

  19. #2279 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Mie imi place enorm. Pe langa faptul ca bug-urile parca nu le mai intalnesc, desi nu si-a facut niciun update, cel mai grozav lucru, si pentru care il recomand tuturor este faptul ca iti consuma mult mai putina baterie decat Safari. Eu voi renunta la Safari pentru baterie. Aseara si azi am stat vreo 3 ore pe el si bateria mi-a scazut in total abia vreo 10%. Sunt super multumit.

  20. #2280 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 114 of 185 FirstFirst ... 14 64 104 112 113 114 115 116 124 164 ... LastLast

Similar Threads

  1. iPhone 6S & iPhone 6S Plus By MonkY in forum Apple
    Replies: 280 Last Post: 06-11-2016, 15:30
  2. Replies: 96 Last Post: 13-10-2014, 18:58
  3. Replies: 97 Last Post: 04-10-2013, 12:12
  4. Update iPhone iOS By freddie91 in forum Software
    Replies: 6 Last Post: 11-02-2013, 13:35
  5. Replies: 4 Last Post: 28-09-2012, 22:51

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts