Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 123 of 185 FirstFirst ... 23 73 113 121 122 123 124 125 133 173 ... LastLast
Results 2,441 to 2,460 of 3688

Thread: Clubul iPhone & iOS

  1. #2441 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Voi ce aplicatie pentru stiri folositi , din ce am inteles lupta se da intre Pulse , Flipboard si Feedly , dar vreau sa vad si parerile voastre.

  2. #2442 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Eu Pulse folosesc de mai bine de un an. Desi Flipboard arata mai bine, gasesc mai usor stirile care ma intereseaza cu Pulse. Si mi se pare ca are si mai multe surse decat Flipboard. Sau cel putin ce m-a interesat pe mine.

  3. #2443 SP
    Member Funky.'s Avatar
    Folosesc Feedly, desi inainte foloseam doar Flipboard, mi se pare ca Feedly e mult mai accesibil si arata mult mai bine. Are o chestie interesanta, poti sa iti salvezi articolele direct din aplicatie nu trebuie Instapaper sau Pocket ca Flipboard.

  4. #2444 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Îmi cer scuze dacă am postat în locul nepotrivit.După cum ați auzit și voi,dacă sunăm la 544,și se aud sunete ciudate,telefonul este ascultat.Daca auziți că numărul sunat nu există atunci nu vă spionează.


  5. #2445 SP
    Member cr0c0's Avatar
    544 e numarul de WAP de la ORANGE. Si atat.

  6. #2446 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Quote Originally Posted by JeNeI View Post
    Îmi cer scuze dacă am postat în locul nepotrivit.După cum ați auzit și voi,dacă sunăm la 544,și se aud sunete ciudate,telefonul este ascultat.Daca auziți că numărul sunat nu există atunci nu vă spionează.

    La mine este ascultat! LoL

  7. #2447 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    E pe bune faza sau e la misto ?

  8. #2448 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    E numarul de dialup de la orange
    Pe orange se aude bipaitul (care este defapt ala care se aude cand te conectezi la dialup), pe vodafone nu. Nu mai fiti asa naivi si nu mai ascultati tot ce iei din gura "lu' domnu' Dan"

  9. #2449 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Quote Originally Posted by GS0Ls View Post
    E numarul de dialup de la orange
    Pe orange se aude bipaitul (care este defapt ala care se aude cand te conectezi la dialup), pe vodafone nu. Nu mai fiti asa naivi si nu mai ascultati tot ce iei din gura "lu' domnu' Dan"
    Atunci de ce la mine pe abonament pe un iphone 4 se aude sunetul ala si pe un sony care e pe cartela imi spune ca numarul nu este valabil? Smbele nr sunt pe orange!?

  10. #2450 SP
    Member cr0c0's Avatar
    nu ai wap activat pe cartela (sau stii unde e Elodia)

  11. #2451 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Quote Originally Posted by cr0c0 View Post
    nu ai wap activat pe cartela (sau stii unde e Elodia)
    Nu zic la nimeni unde e!

  12. #2452 SP
    Member Funky.'s Avatar
    Nici la mine nu se aud sunete ciudate, asta inseamna ca nu m-au prins inca ?

  13. #2453 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Pe mine nu ma asculta nimeni Nici macar spionii

  14. #2454 SP
    Member Pancu's Avatar
    Salut as avea si eu o întrebare sunt posesor al unui iPhone 5 si nu știu ce sa cumpăr? Folie fata+spate sau husa spate si folie fata si ce firma îmi recomandati pt folie?3m sau ishield

  15. #2455 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Nu iti recomand iShield,dupa cateva luni de utilizare,marginile foliilor se dezlipesc din cauza prafului adunat,iar aspectul este indezirabil.

  16. #2456 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Cel mai mare dezavantaj la iShield este efectul de coaja de portocala.
    Aaa. si faptul ca daca-l tii prea mult in soare (cum era cazu la mine de-l tineam in parbriz pentru GPS) folia aia se ingalbeneste oribil.

    Eu pentru spate iti recomand asa ceva. Am identic de 2 ani, l-am tinut pe 4 (dat jos si pus la loc de app 5 ori deja) si acum il tin pe 4S si inca este in stare perfecta.
    Profita, ca este transportul gratuit in Europa.

    Iar pentru fata, mai bine-ti iei o folie la 7-10 ron si daca se desface vreun colt, ceva, nu plangi dupa bani si o poti reschimba imediat.

    Eu personal stau fara folie pe fata (la iPhone ca la iPad nu pot, ca ma joc mai mult si am nevoie de aderenta ), intrucat sticla aia nu se zgarie atat de usor (eu nu am reusit in atatia ani sa o zgarii).

  17. #2457 SP
    Senior Member mark's Avatar
    M-au innebunit si pe mine cativa prieteni cu numarul asta, ca vai suntem ascultati. Instinctiv am cautat nr pe google, fara sa stiu ca voi gasi ceva. Apare ceva de nr Orange wap-dialup, etc. Case closed! Nu mai puneti botu la toate prostiile de pe net.

  18. #2458 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Quote Originally Posted by mark View Post
    M-au innebunit si pe mine cativa prieteni cu numarul asta, ca vai suntem ascultati. Instinctiv am cautat nr pe google, fara sa stiu ca voi gasi ceva. Apare ceva de nr Orange wap-dialup, etc. Case closed! Nu mai puneti botu la toate prostiile de pe net.
    Multumim pentru sfaturile tale!

    Maritul imparat al telefoanelor mobile si fixe!
    Si cel mai ''smacher dintre smacherii'' ai IOS-ului!

  19. #2459 SP
    Senior Member mark's Avatar
    A-ti observat careva ca odata cu iOS 6.1.3 ar tine mai bine bateria la iPhone?

  20. #2460 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by FallouT View Post
    Multumim pentru sfaturile tale!

    Maritul imparat al telefoanelor mobile si fixe!
    Si cel mai ''smacher dintre smacherii'' ai IOS-ului!
    Nu va mai atacati mah aiurea... Ce rost are ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 123 of 185 FirstFirst ... 23 73 113 121 122 123 124 125 133 173 ... LastLast

Similar Threads

  1. iPhone 6S & iPhone 6S Plus By MonkY in forum Apple
    Replies: 280 Last Post: 06-11-2016, 15:30
  2. Replies: 96 Last Post: 13-10-2014, 18:58
  3. Replies: 97 Last Post: 04-10-2013, 12:12
  4. Update iPhone iOS By freddie91 in forum Software
    Replies: 6 Last Post: 11-02-2013, 13:35
  5. Replies: 4 Last Post: 28-09-2012, 22:51

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts