Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 20 of 58

Thread: Midnight club LA

  1. #1 SP
    Member ciypriyan's Avatar

  2. #2 SP
    Member N3O2005's Avatar
    mrr ... midnight club is made to be played pe timp de noapte ... d-aia are MIDNIGHT in nume

  3. #3 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Well, fiind vorba de Rockstar, din partea mea, poate sa n-aiba nici-o cursa noaptea, ca tot ma astept la ceva fain. Stiu ca m-a impresionat din ce-au putut scoate din versiunea de PSP... daramite pe un next-gen console. Si cu totii stim ce au reusit cu GTA4, asa ca... we can only hope.

    Cat despre TDU imbunatatit... i think it's more than that. I hope

  4. #4 SP
    Banned Driv3R's Avatar
    TDU nu mi-a placut since sa fiu ce-i drept a fost cam primul joc mai "serios" cu masini care a fost lansat pe 360 si probabil de aia nici developerii nu prea au avut timp sa faca mare lucru din ea. Ca poveste si grafica a fost ok, ca si handlind a fost cam praf dupa parerea mea.

  5. #5 SP
    Banned Mircea Badea's Avatar
    Sunt curios daca vor folosi orasul construit, si anume LA aka San Andreas, in GTA4 ca DLC.

  6. #6 SP
    Junior Member Uzzi's Avatar
    O sa fie crima jocu` asta... Printre cele mai tari jocuri de Xbox 360 ... Il astept cu nerabdare!

  7. #7 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Nu ma astept la nimic. Niciodata nu mi-au placut Midnight Club-urile.

  8. #8 SP
    Member zempty's Avatar
    am jucat prima oara MC2 pe PC mi sa parut ceva extraordinar la vreamea lui nici acuma nu am reusit sa termin jocul ( cei drept nu prea am mai avut timp sa ma joc ) am ramas mereu in japonia din trailere pare marfa jocu mai ales R8-ul acela este mortal , Can`t wait for it ( da mai intai tre sa-mi modez consola )

  9. #9 SP
    Member leggollas11's Avatar
    Este inca un arcade facut '2haveFun' deci cine are pretentii de suprarealism in controlu masinii.... ca se buseste si merge mai departe & ****... ca nu respecta legile fizicii cand face nujtu` care drag nu e de voi jocu` asta... orientati`va spre forza... sau mai bine... spre o masina adevarata.

  10. #10 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Am jucat si eu cam 3-4 ore si ma bucur sa vad ca R* a mentinut aceeasi reteta a jocului,dupa cum o tineam eu minte de la MC2 care l-am jucat pe PC,si la care m-am chinuit destul de mult sa-l termin,cursele din japonia erau criminale..Jocul e foarte distractiv si destul de greut.Muzica si ea e f buna,mie i-mi place mai mult ca orice NFS de pana acuma si nici asta ultimul care tb sa apara nu cred ca va fi mai bun decat MCLA,parerea mea.

  11. #11 SP
    Member mariuck's Avatar
    MCLA... ruleez.... VREAUUU R8 mai rpd )

  12. #12 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    e foarte tare R8 ala,merge brici,ca uns,super control,super boost.

  13. #13 SP
    Member zempty's Avatar
    foarte tare jocu si gameplayul Bate nfs Undercover cu usurinta inca o data MC ruleaza peste NFS

  14. #14 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    sunt curios cum merge daca e instalat pe HDD. as fi vrut sa il cumpar si eu insa pana acum nu am facut-o datorita problemei cu incarcarea texturilor de pe disc, asa ca daca il pune cineva pe hdd (in urma updateului de dashboard)...astept impresii.

  15. #15 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Atat MC cat sI NFS mi se par fail fail fail...No offence guys.

  16. #16 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    NFS nu stiu ca nu l-am jucat si cred ca nici nu o sa imi bat capul cu el, insa MC e fun. l-am incercat deja pe consola si singurul motiv pentru ca nu l-am luat original pina acum a fost problema cu texturile. in rest, e ffff fun. MC in mod traditional este un racing arcade in care viteza=fun. atit si nimic mai mult. daca te astepti la altceva de la un titlu MC, atunci da, e fail, insa e putin aiurea pentru ca se presupune ca stii cu ce se mananca seria si atunci nu ai cum sa te astepti la schimbari majore dpdv al gameplayului.

  17. #17 SP
    Member leggollas11's Avatar
    Quote Originally Posted by leggollas11 View Post
    Este inca un arcade facut '2haveFun' deci cine are pretentii de suprarealism in controlu masinii.... ca se buseste si merge mai departe & ****... ca nu respecta legile fizicii cand face nujtu` care drag nu e de voi jocu` asta... orientati`va spre forza... sau mai bine... spre o masina adevarata.
    Cititi toate posturile inainte sa postati aiureli... jocul nu este pt. toate gusturile.

  18. #18 SP
    Member zempty's Avatar
    imi place la asta in comparatie cu nfs are trafic la greu cateodata chiar devine enervant in rest toate bn si frumoase pana acuma si mai imi place ca are fff multe masini

  19. #19 SP
    Member collector's Avatar
    am facut si eu rost de curand de el .. ce pot sa zic , mult peste nfs undercover .
    imi place senzatia de viteza , camera din interior , customizarea destul de variata si .. orasul parca are viata .

  20. #20 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    E foarte fain jocul,am ajuns pe la masinile de clasa B si deja incepe sa fie tot mai greu de castigat curse datorita vitezei, ma lovesc de prea multe ori de trafic.L-am instalat si pe HDD si se incarca putin mai repede cursele,dar am mai intalnit de vreo 2-3 ori si brobleme cu incarcarea texturilor deci nu au disparut(de mentionat totusi ca nu mi-au aparut in timpul curselor niciodata doar in free roam ).Da oricum pe mine nu ma deranjeaza sunt prea rare si isi revin rapid.Per total un joc mult mai bun decat NFSU din toate punctele de vedere.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast

Similar Threads

  1. Midnight Club LA va primi DLC By huber in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 17-03-2009, 22:58
  2. Midnight Club Los Angeles By GeOKeR in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 12-12-2008, 10:35

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts