Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 21 to 40 of 58

Thread: Midnight club LA

  1. #21 SP
    Member collector's Avatar
    asta e singura problema la jocul asta, dificultatea .. , in rest e aproape perfect
    chair nu e nicio solutie ? nu vreau sa ma chinui la fiecare cursa .. cateodata imi place mai relaxat , dar e imposibil..

  2. #22 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    jocul este intradevar fffff bun in comparatie cu NFS U. chiar si grafic vorbind, rupe cam tot ce este pe piata la ora actuala, cel putin ce e cu masini. controlul mi se pare foarte bun, mai ales ca nu e chiar arcade 100%. ce mi se pare foarte tare si foarte realist, daca eu sunt cu...sa zicem un mustang, nu-l pot depasi pe unu cu lamborghini. la fel, imi place foarte mult faptu ca este foarte mult trafic, desi este si un lucru negativ asta. mai imi place agresivitatea soferilor, dar si realismul lor (cand ii lovesti, tipa la tine sa incetezi, sunt umani, tin la masinile lor). faptu ca masina ti se strica pana la urma si poti chiar pierde cursa din cauza asta...si multe altele. din punctu meu de vedere, este unu din cele mai bune jocuri de anu asta, pt X360 si un joc ce merita toti banii. sunt foarte curios cum se joaca de la volan, da...din pacate, pana reusesc sa strang bani pt volan de x360, il joc asa.

  3. #23 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    "sa zicem un mustang, nu-l pot depasi pe unu cu lamborghini."
    Asa numesti tu simulare sau realism? .Nu cunosti semnificatiile termenilor arcade/simulator.LA e arcade 200%.

    Mie mi s-a parut sub Burnout Paradise, mai are LA pana "rupe" cam tot ce e pe piata actuala.

  4. #24 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    dupa cum am zis si in post, e doar parerea mea, punctul MEU de vedere. mie, personal, mi-a parut rau ca am dat banii pe paradise. l=am luat pt ca il laudau cu totii, dar ma pot lauda ca am jucat maxim 30 min jocu. nu e genul meu de joc. iar asta, e mai realist decat undercover, orice ai zice. iar daca faptu ca nu pot depasi un lamborghini cu un mustang mi se pare ceva real, inseamna ca e mai "realist". in undercover, depasesti lamborghini chiar si cu opel-u de la inceput LAME.

  5. #25 SP
    Member leggollas11's Avatar
    pai mha frate e normal sa depasesti un lambo daca la opel i`ai pus cip []

  6. #26 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    poate e un lamborghini care merge in 3 pistoane who knows

  7. #27 SP
    Member leggollas11's Avatar
    sau mai ales daca lambo`u merge in timp ce are pana la ambele roti pe spate

  8. #28 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    L-am terminat,sau cel putin cred ca l-am terminat,fiindca l-am batut pe city champ,dar curse tot apar pe harta si mai este o misiune cu sa adun 1 mil $,dar alea cred ca sunt asa ca sa mai am cum sa fac achivementuri.Oricum jocul e super fain,destul de dificil dar eu m-am obisnuit sa joc cu motocicleta Kawasaki Ninja si dupaia n-am mai avut probleme,cu aia poti sa termini jocul daca reusesti sa o controlezi.
    Jocul are ceva probleme cu "texture loading" cand esti in free roam pt ca atunci tot orasul este deschis si din cauza ca ajungi sa mergi f rapid cu masinile prin tot orasul, jocul nu reuseste sa incarce la timp texturile de pe toate strazile.Problema asta nu se intalneste in timpul curselor desi nici at orasul nu este inchis,poti sa mergi oriunde,dar starzile pe care se desfasoara cursele si cele adiacente presupun ca sunt incarcate inainte de cursa.
    Pot sa zic ca pt mine asta este cel mai fain joc de street racing care l-am jucat de pana acuma,si am jucat toate NFS-urile aparute in ultimii ani,dar nicicare nu sunt la fel de faine.Nivelul de customizare,grafica,atmosfera si controlul masinilor, toate sunt superioare NFS-urilor,si mai ales factorul de "fun" ,eu m-am distrat jucand jocul asta cu toate ca AI-ul concurentilor este mai dificil,am incercat unele curse si de 4-5ori pana le-am castigat.Il recomand cu placere oricarui pasionat de jocuri arcade street racing,pt ca simulator nu este asta-i sigur.
    O singura chestie ma sacaie, nu tb sa fie si un Audi R8 in jocul asta?Eu parca asa am vazut in trailere pe net,dar in joc nu apare!

  9. #29 SP
    Member mariuck's Avatar
    e cam vechi thread asta dar totusi vreau sa intreb ca nu se mai poate....
    Am 92 % din cariera.. dar am facut o misiunea unde trebuia sa fac 1 milion de $ si mi-au aparut credits-urile adik cam am terminat totul in joc... si faza e ca eu tot nu am R8-ul.... WHY ??????????????????????????????????? a reusit careva sa il deblocheze ? :-s ?

    LE: am intrat pe socialclub... si tot imi da account linking asta dupa ce mi-am pus cont acolo... dc imi tot da asta ?

  10. #30 SP
    Member mishu's Avatar
    Eu am R8-ul.Trebuie sa te inscrii in social club si sa completezi 12 challenge-uri:
    -$1mil
    -5000 mile
    -25 consecutive wins
    -10 mile pe 2 roti
    -15 mile pe o roata
    -25h in cruising
    -5000 special(nitrous,agro,emp,etc.)
    -200 mile distanta in aer
    -350 career wins
    -250 cars destroyed
    -1000 oponents hit
    -10000 objects hit

    mariuck,incearca sa mai faci un cont.

  11. #31 SP
    Member mariuck's Avatar
    Quote Originally Posted by Myshu View Post
    Eu am R8-ul.Trebuie sa te inscrii in social club si sa completezi 12 challenge-uri:
    -$1mil
    -5000 mile
    -25 consecutive wins
    -10 mile pe 2 roti
    -15 mile pe o roata
    -25h in cruising
    -5000 special(nitrous,agro,emp,etc.)
    -200 mile distanta in aer
    -350 career wins
    -250 cars destroyed
    -1000 oponents hit
    -10000 objects hit

    mariuck,incearca sa mai faci un cont.
    pai m-am inscris pe social club.. dar dupa cand dau acolo la test drive.. imi zice sa fac account link... ceea ce am facut ... daca pur si simplu deblochez astea? nu imi da r8

  12. #32 SP
    Member mishu's Avatar
    nu cred,trebuie sa vada ei ca le ai facute ca sa-ti dea r8u.

  13. #33 SP
    Junior Member adydeluxe's Avatar
    Quote Originally Posted by Taw View Post
    "sa zicem un mustang, nu-l pot depasi pe unu cu lamborghini."
    Asa numesti tu simulare sau realism? .Nu cunosti semnificatiile termenilor arcade/simulator.LA e arcade 200%.

    Mie mi s-a parut sub Burnout Paradise, mai are LA pana "rupe" cam tot ce e pe piata actuala.
    poate este lamborghini replika facut de chinezipentru ca aia au facut replica la ferrari,de ce nu si lamborghini

  14. #34 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    Midnight club LA este un joc foarte greu asa cum spun cei de la gamespot?

  15. #35 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Nu e foarte greu,e putin mai greu fata de alte racing games,dar odata ce te obisnuiesti cu controlul masinilor sau al motocicletelor(recomand!) e chiar accesibil si foarte fain.Oricum jocul merita jucat

  16. #36 SP
    Member ZeroSkillNoob's Avatar
    Quote Originally Posted by Taw View Post
    "sa zicem un mustang, nu-l pot depasi pe unu cu lamborghini."
    Asa numesti tu simulare sau realism? .Nu cunosti semnificatiile termenilor arcade/simulator.LA e arcade 200%.

    Mie mi s-a parut sub Burnout Paradise, mai are LA pana "rupe" cam tot ce e pe piata actuala.
    Aloooo romania ) esti tare Burnout Paradise(nici in vecii vecilor) mai misto ca LA.Lasa-ne frate cu prostia asta.E ca si cum ai compara Ferrari cu o caruta.

  17. #37 SP
    Member stefi's Avatar
    rspundeti-mi si mie la o intrbare cei cu midnight south central cu range roverul este un pack? trbuie sa il cumperi? sau care-i treaba ??

  18. #38 SP
    Member ineedmoney93's Avatar
    Quote Originally Posted by stefi View Post
    rspundeti-mi si mie la o intrbare cei cu midnight south central cu range roverul este un pack? trbuie sa il cumperi? sau care-i treaba ??
    da , South Central este un DLC care vine cu SUVs and LowRiders

  19. #39 SP
    SnowManiac dadu093's Avatar
    atat varianta pentru xbox 360 cat si cea pentru psp sunt bestiale! e singurul joc cu curse de strada de care nu m-am putut dezlipi

  20. #40 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    Imi poate spene si mie cineva cum deblochez South Central-ul?
    Am facut cont pe Social Club,m-am inscris,am licence B,am downloadat si instalat si harta cu South Central,are 1gb si ceva.
    Ce trebuie sa fac sa-l intalnesc pe nenea mecanic din SouthCentral ?
    thx in advanced.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast

Similar Threads

  1. Midnight Club LA va primi DLC By huber in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 17-03-2009, 22:58
  2. Midnight Club Los Angeles By GeOKeR in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 12-12-2008, 10:35

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts