Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 15 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast
Results 21 to 40 of 281

Thread: Sala Gaming (X360) - Cluj-Napoca

  1. #21 SP
    Banned Nike's Avatar
    foarte frumos

  2. #22 SP
    Member colossus's Avatar
    no comment

  3. #23 SP
    Junior Member MafiotuL's Avatar
    Foarte frumos! O initiativa laudabila! Mult succes cu sala. Arata bine si e aerisita!

  4. #24 SP
    Member zaice's Avatar
    Ce ma bucur!Bravo clujene si sper sa tina cat mai mult afacerea.Din ce imi povestea Ronnie se va merge si pe rent si buy (pentru jocuri) si ma gandesc ca se vor organiza si contest-uri.Superb si sper sa vedem cat mai multe sali in toata Romania.Imi place iara ideea de Action figures,si sper ca sa fie acoperite si partea de accesorii a Xbox 360.Superb ca exista si live(poate sa gazduiasca si diferite turnee oficiale).Game on!

  5. #25 SP
    Junior Member killerdan's Avatar
    Salut ce zice Ronica e adevarat

    1. pretul nu permite "taranilor" sa vina, iar daca totusi vin si sunt nesimtiti ne lipsim de ei.
    2. masinutzele cu 60 km/h sunt de vanzare si o sa fie si de inchiriat pt distractie personala pe pista noastra ( PS avem masinutze care prind si 80 km/h )
    3.daca doriti sa veniti pe la noi stiu eu ... va hotarati sa luati toata sala pt un weekend sau o noapte putem face niste preturi promotionale pentru voi, astfel incat sa fim toti multumiti.

    voi reveni cu mai multe info ca momentan sunt in trafic id mess killerdan_ro pt cei interesati

    de asemenea va astept la concursul de fifa 09 organizat pe data de 15-16 august...

    v-am pupat papa

  6. #26 SP
    Member slabunator's Avatar
    foarte frumos! cand am citit titlul threadului am crezut ca e vba de sala despre care stiam si eu(am citit un afis). dar spre surprinderea mea, e cu totul alta si asta e foarte bine ( wow, 2 sali cu console next gen in cj!)
    se mai deschide un arcade cu ps3,x360,wii pe undeva pe motilor pe data de 6 iulie.


    ultima data cand am fost intr-un arcade in cluj a fost acolo langa maimuta plangacioasa, la gino, sala de ps1 era. asta era prin 2000. din pacate, majoritatea timpului sala era plina de "persoane dubioase".

    ma bucur pentru initiativa, va voi vizita si eu in curand

    p.s.: topicul nu e la sectiunea publicitate, de aceea mi-am permis sa pomenesc si de cealalta sala. daca e ceva in neregula moderatorii imi pot delet-a postul.

  7. #27 SP
    Member zaice's Avatar
    Quote Originally Posted by killerdan View Post
    Salut ce zice Ronica e adevarat

    1. pretul nu permite "taranilor" sa vina, iar daca totusi vin si sunt nesimtiti ne lipsim de ei.
    2. masinutzele cu 60 km/h sunt de vanzare si o sa fie si de inchiriat pt distractie personala pe pista noastra ( PS avem masinutze care prind si 80 km/h )
    3.daca doriti sa veniti pe la noi stiu eu ... va hotarati sa luati toata sala pt un weekend sau o noapte putem face niste preturi promotionale pentru voi, astfel incat sa fim toti multumiti.

    voi reveni cu mai multe info ca momentan sunt in trafic id mess killerdan_ro pt cei interesati

    de asemenea va astept la concursul de fifa 09 organizat pe data de 15-16 august...

    v-am pupat papa
    Felicitari pentru initiativa killerdan si bine ai venit in comunitatea consolegames.Game on!

  8. #28 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by aallex View Post
    ultima data cand am fost intr-un arcade in cluj a fost acolo langa maimuta plangacioasa, la gino, sala de ps1 era. asta era prin 2000.
    Din păcate...Gino și-a tăiat singur craca de sub picioare.

  9. #29 SP
    Ike
    Member Ike's Avatar
    Afirmasera unii pe alt forum faptul ca simpla achizitie a unui joc original nu asigura dreptul utilizarii acestuia intr-o sala de jocuri si ca ar fi necesara obtinerea unor licente... Deci, cat de conforma cu legea este activitatea desfasurata? S-a realizat o documentare prealabila temeinica in aceasta privinta? Ar fi pacat sa vina "baietii" si sa inchida o asa minunatie de sala.
    Si ce revizie au consolele?
    In incheiere: BRAVO Sper ca efortul depus in aducerea la acest stadiu sa fie cea mai mare greutate intalnita in aceasta "aventura".

  10. #30 SP
    Member Atrium's Avatar
    Felicitari celui care si-a asumat un astfel de risc in zilele astea. E bine totusi ca nu e lipsa de oameni care apreciaza un joc bun din cand in cand. O singura chestie : zic eu ca din pacate va fi greu sa tineti oamenii de calitate "inferioara" afara. Nu cred ca pretul este problema, sunt multi "taranoi" care isi permit multe, si se scalda in bani. Viata e plina de exemple, cel mai simplu scoti capul pe geam, si asa vei vedea cativa...

    Eu cred ca ar trebui sa investiti si in securitate, care in caz de probleme sa aiba posibilitatea de a "invita" afara persoanele perturbante.

    Daca nu poti fi intr-o atmosfera placuta, cu prietenii, ce rost mai are ? Cu totii stim cum se intampla pe la salile astea de jocuri/internet cafe, etc.

    Oricum, locatia arata superb si ideea este buna. Cheia, din punctul meu de vedere este sa faceti un loc diferit, cu posibilitatea de selectie (mai mascata sau mai pe fata) a clientilor. Din pacate asta va fi greu...

    Felicitari inca o data.

  11. #31 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Ike View Post
    Afirmasera unii pe alt forum faptul ca simpla achizitie a unui joc original nu asigura dreptul utilizarii acestuia intr-o sala de jocuri si ca ar fi necesara obtinerea unor licente... Deci, cat de conforma cu legea este activitatea desfasurata? S-a realizat o documentare prealabila temeinica in aceasta privinta? Ar fi pacat sa vina "baietii" si sa inchida o asa minunatie de sala.
    Si ce revizie au consolele?
    In incheiere: BRAVO Sper ca efortul depus in aducerea la acest stadiu sa fie cea mai mare greutate intalnita in aceasta "aventura".
    Există de toate - avizate, parafate, ștampilate, etc

  12. #32 SP
    Junior Member killerdan's Avatar
    risc nu e supraveghere video ( de pe care veti avea posibilitatea sa vizionati meciurile live ) este vom vedea. Va astept pe la sala. in intervalul mentionat. Actele sunt in regula. contact: killerdan_ro nr telefon 0745186710. mai puneti intrebari pe aici si va raspund cat de repede pot. de asemenea sugestiile sunt bine venite

  13. #33 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Se poate bea si fuma in timp ce joci? Aveti bar? Corona? Visichi?

  14. #34 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Se poate bea si fuma in timp ce joci? Aveti bar? Corona? Visichi?
    Suntem gameri nu bețivi!

    Glumesc, se pot bea răcoritoare

  15. #35 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    LOL! Deci eu daca beau o corona sau un whiskey sunt betiv.... Doamne.

  16. #36 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Pfiuu. Lipseste crema in lista aia de jocuri. Nici un GoW

  17. #37 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    Nici un GoW
    Urmează GoW zilele astea

  18. #38 SP
    Junior Member amas's Avatar
    Va multumim pentru aprecieri.
    Chiar si o fata poate sa fie pro player

  19. #39 SP
    Junior Member killerdan's Avatar
    Quote Originally Posted by amas View Post
    Va multumim pentru aprecieri.
    Chiar si o fata poate sa fie pro player

    sefa

  20. #40 SP
    Member obidan's Avatar
    OMG VREAU IN CLUJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    God Damnit, se face sala Xbox360 la mine cand apare Playstation6.
    Si totusi, preturile?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 15 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 5 Last Post: 02-12-2013, 13:12
  2. Replies: 0 Last Post: 20-10-2011, 10:28
  3. Sala Fitness Cluj-Napoca By pooaul in forum Health, Food & Sports
    Replies: 2 Last Post: 29-05-2010, 18:30
  4. Sondaj Opinie Sala Gaming By siNcE in forum Offtopic
    Replies: 48 Last Post: 04-10-2009, 22:36

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts