Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 15 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast
Results 41 to 60 of 281

Thread: Sala Gaming (X360) - Cluj-Napoca

  1. #41 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    S-a mai zis... 7 lei ora.
    Mie mi se pare destul de ok.

  2. #42 SP
    Member dogdan's Avatar
    Quote Originally Posted by obidan View Post
    Si totusi, preturile?
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    7 iei/oră iar pentru full night se negociază – orarul 14:00-22:00+
    ...

  3. #43 SP
    Junior Member killerdan's Avatar
    ok. ma bucur ca va place ideea. Vom incerca si noi sa ajutam cg.ro cumva.. nu m-am gandit inca cum ... am sa mai vb cu administratorul.

  4. #44 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Bafta cu sala... Poate ar fi bine sa facem aici un recensamant cu cei care sunteti din Cluj. Hai, ia sa va vad (ridicati manutele in aer)

  5. #45 SP
    Junior Member Cosucj's Avatar

  6. #46 SP
    Member slabunator's Avatar
    cluj FTW!

  7. #47 SP
    Junior Member Cosucj's Avatar
    Ziceti care mai sunteti din Cluj si hai sa ne strangem sa mergem odata toti acolo. Eu mai am un prieten cu X360 care ar veni peste o saptamana, acuma e plecat in Italia.

  8. #48 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...și eu sunt din Cluj dar nu-s prea sociabil. Prefer la orice oră o chestie virtuală dec�t una reală

  9. #49 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    ...și eu sunt din Cluj dar nu-s prea sociabil. Prefer la orice oră o chestie virtuală dec�t una reală
    Cam trist...


    Anyways, am drum in cluj saptamana viitoare, cu business bineinteles. Poate fac o vizita.
    Am si eu o intrebare ...

    De ce doar x360 ? ... Smells like a fanboy x360 fanclub.
    Sau exista un contract cu M$, o sponsorizare, ceva?

  10. #50 SP
    Member obidan's Avatar
    Exist:
    Era mai bine cand erai banat


    Poate au Xbox360 pentru ca o consola costa mai putin

    Dar w/e, vad ca orice zice oricine tu trebuie sa comentezi. Te duci pe forumul Xbox 360 si faci post-uri (Natal, noul Xbox Pheonix ) numai contra.

  11. #51 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    obidan - Eu cred ca vorbeste "tastatura" fara tine. Ti-as recomanda sa nu te mai bagi in discutii care nu te privesc intr-un mod direct sau altul. Sunt posesor si de Xbox si de PS3 si de Wii , nu nu ofer exclusivitate niciunora. Posturile mele nu sunt grija ta, numai in cazul in care esti moderator, ceea ce se exclude din start, in ceea ce te priveste. Iar daca te uitai mai atent la poze, observai ca sunt ELITE, ceea ce inseamna ca nu sunt cu nimic mai ieftine decat un PS3 obisnuit.
    Intrebarea mea este la fel de relevanta precum acest thread (dpmdv).

    Daca tot domnul obidan, este pus pe "numai contra"; Mai am o intrebare.

    De ce doar x360 ?

  12. #52 SP
    CG
    CG Avatar CG's Avatar
    Stay on topic and no fights pls
    Thank you !

  13. #53 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    O_O...i remained speechless at the sight of awesomeness!.

    la noi in Valcea am avut o sala de Ps2-uri prin 2002-2003...dar tot asa...****** plangaciosi si gypsies!
    Era 10.000 lei/30 min.. 15.000 lei ora!...si deobicei cand intrai te punea sa alegi niste foite dintr-o palarie(i swear it's real) si iti mai dadea in plus 15 min (majoritatea) altele o ora in plus sau chiar 2 foite cu (imprumuti Ps2-ul intreaga zi).
    Foarte nesuferit personal...am fost odata cu 3 prieteni..am zis sa mergem sa vedem cum e...am bagat 30 min de fiecare...si tot fiecare am ales foitele de 15 min in plus...cand ma trezesc ca eu a trebuit sa eliberez mai repede locul (god knows why).

    Anyway SUPER IDEE!...mi-ar place sa faca si astia in valcea ceva gen....dar nu exista niciun Xbox 360 in magazine (in absolut niciunul) diverta + flamingo + altex colcaie de jocuri nasoale care stau pe rafturi de luni!...

  14. #54 SP
    Junior Member killerdan's Avatar
    ok uite de ce doar xbox ( nu pt ca sunt mai ieftine ) apropo un xbox 360 e mai scump decat un ps3!!

    initial am vrut sa facem ps3 insa ... nu se poate obtine licenta pt asa ceva... asa ca am reusit sa obtinem licenta pt xbox 360 de aia! nu e nici un fanclub x360

  15. #55 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by killerdan View Post
    ok uite de ce doar xbox ( nu pt ca sunt mai ieftine ) apropo un xbox 360 e mai scump decat un ps3!!
    Da, mult mai scump intr-adevar.

    ..::GameShop.ro::..

    vs.

    ..::GameShop.ro::..

    Vezi ca ai dat pe spate fanboy PS3, o sa te umplii de thanks pentru postul asta

  16. #56 SP
    Ike
    Member Ike's Avatar
    Probabil se referea la costuri pe total, nu doar la pretul consolelor. Si pe undeva se apropie de adevar dupa parerea mea.

  17. #57 SP
    Junior Member killerdan's Avatar
    la carrefour in cluj-napoca acu cateva luni ps3 era 1399 lei.si mai uita-te putin la poze si spune-mi per total .... care e mai scump? ps3 sau x360elite? si ti-am zis ... problema nu era pretul ...

  18. #58 SP
    Member Snake's Avatar
    Quote Originally Posted by killerdan View Post
    initial am vrut sa facem ps3 insa ... nu se poate obtine licenta pt asa ceva... asa ca am reusit sa obtinem licenta pt xbox 360 de aia! nu e nici un fanclub x360
    Bafta multa cu clubul ! Insa nu inteleg cum ati reusit "sa obtineti licenta pt. Xbox 360" ?!? Nu exista asa ceva, in special in Romania unde nu exista Xbox 360 oficial. Din cate stiu doar pentru piata din Japan Microsoft a facut un deal cu diverse lanturi de magazine prin care li se permite si "inchirierea in scop demonstrativ" (asta pentru ca n-au avut prea mare succes pe piata din Japan si vor un fel de reclama). In rest jocurile retail nu se pot folosi pentru asa ceva. Cel putin asa stiu ca scrie si in termenii fiecarui joc, scrie si in termenii pe care-i accepti cand setezi prima oara consola. De-asta nici nu exista internet-cafe-uri cu Xbox 360 sau PS3 prin lume. In cel mai fericit caz sunt cluburi unde exista si console, insa sunt "not for sale".

    Posibil sa gresesc, insa ma indoiesc. Au mai fost cateva icafe-uri cu console si au disparut subit. E bine de stiut.

  19. #59 SP
    Junior Member zxpy's Avatar
    se putea sa nu existe negativisti?!in orice caz sala arat foarte bine jucurile sunt multe si variate iar conditiile exceptionale.le urez multa bafta desi nu cred ca au nevoie

  20. #60 SP
    Member Snake's Avatar
    Quote Originally Posted by zxpy View Post
    se putea sa nu existe negativisti?!in orice caz sala arat foarte bine jucurile sunt multe si variate iar conditiile exceptionale.le urez multa bafta desi nu cred ca au nevoie
    Asta nu se cheama negativism. Se cheama protejarea unei afaceri. Mai bine sa fie prevenit decat sa-si dea seama ca arunca banii pe fereastra la prima somatie.

    P.S. Mai interesant este cum apar useri care din primul post fac reclama

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 15 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 5 Last Post: 02-12-2013, 13:12
  2. Replies: 0 Last Post: 20-10-2011, 10:28
  3. Sala Fitness Cluj-Napoca By pooaul in forum Health, Food & Sports
    Replies: 2 Last Post: 29-05-2010, 18:30
  4. Sondaj Opinie Sala Gaming By siNcE in forum Offtopic
    Replies: 48 Last Post: 04-10-2009, 22:36

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts