Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 6 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 LastLast
Results 61 to 80 of 113

Thread: The Legend of Zelda: Skyward Sword / HD

  1. #61 SP
    Member Sosetila's Avatar
    Nu merge, mai bine pastreaza banii sa iei pachetul, costa mult mai mult un wii remote plus normal.

  2. #62 SP
    Member Bodolay Botond's Avatar
    Și să iei un Motion PLus atașabil, e aproape 100 de lei.
    Mai bine iei jocul cu telecomandă. �ți iese controllerul cu Motion Plus inclus la 100 de lei (plus-minus), ceea ce �n magazin e la 270 roni.
    Să cumperi doar jocul fără controller și nici Motion Plus să nu ai...e nonsens.

  3. #63 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Zelda cu controler la aceelasi pret cu Wii Play Plus sau Flying Smash - eu zic ca pachetul cu controler este un bargain de zile mari - 60 EU (numai jocul singur costa ~ 36 EU) => wii motion plus la 14 EU ... eu as zice sa nu stati pe ganduri.

  4. #64 SP
    Member Sosetila's Avatar
    Cam unde ai ajuns in joc? Acum sunt in Faron Woods, o sa ma mai joc mai mult spre weekend.

  5. #65 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Esti un fericit - eu inca nu am avut timp sa bag jocul in consola - insa mai am un pic si intru in zilele libere (dupa ture) si o sa am timp sa il "disec"

  6. #66 SP
    Member Bodolay Botond's Avatar
    Ironia sorții!...unu' joacă pe apucate, celălalt nici n-are timp nici să bage discul �n consolă...iar eu �ncă nici nu l-am cumpărat! și �njur de disperare!
    Fericiților!

  7. #67 SP
    Member Sosetila's Avatar
    Chiar acum intru in al doilea templu, this game is awesome :X
    Bodolay, nu ai zis ca o sa il iei pana acum?

  8. #68 SP
    Member Bodolay Botond's Avatar
    Am vorbit aseară cu finuța din Budapesta...după ce am cedat nervos văz�nd că la cocalarii ăștia de la noi tot "�n cur�nd" apare pe site.
    Mi-l cumpără zilele astea și mi-l trimite cu un microbuz ce face ruta pe aici.
    Acuma...aștept...

  9. #69 SP
    Member Sosetila's Avatar
    Pe unde sunteti?
    Si daca nu ati inceput...come on, nu imi place sa il joc singur

  10. #70 SP
    Member Bodolay Botond's Avatar
    Săptăm�na asta sper să �l am și eu. M-au sunat vineri de la magazinul virtal că a sosit jocul...dar costă 399 lei �n loc de 320. Cu taxa de transport...100 de lei. Varianta Limited, cu controller. Doar jocul e indisponibil.
    Iar �n Germania �l găsești la 39 Euro (doar jocul).
    Nu pot să-i �nțeleg pe ăștia...
    Pe alt site costă chiar 5 milioane.
    SIgur că am renunțat (tacit) la precomandă. Au crezut că mă fraieresc? Ce-o fi zis..."ăsta dacă o făcut pre-comandă o fi disperat..."...mama lor de bișnițari! Treaba e că �n condițiile astea aș renunța la controller pentru că am deja 2...și aș vrea jocul, că p�nă la urmă aia contează.
    Dar aia n-au adus-o...
    Mi-a promis fina din Budapesta că mi-l cumpără ea. Acolo jocul + controllerul �ți iese undeva pe la 250 ron.
    Aș fi tare curios cu ce justifică cocalarii ăștia diferența aia enormă de preț...

  11. #71 SP
    Member Sosetila's Avatar
    Quote Originally Posted by Bodolay Botond View Post
    Aș fi tare curios cu ce justifică cocalarii ăștia diferența aia enormă de preț...
    Lasa ca romanu' e prost si nu le are cu jocurile/ ce vrei neamule ca trebuie sa ma scot si eu ca nu cumpara nimeni.

  12. #72 SP
    Member Bodolay Botond's Avatar
    Gata. S�mbătă am jocul (varianta cu controller)...undeva sub 300 RON.
    Abia aștept...sper doar să nu �l termini p�nă atunci

  13. #73 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Sper ca nu va apucati sa postati spoilere, fara tagul de spoiler pe aici. N-am apucat sa-l cumpar inca si mai e pana la salariu...

  14. #74 SP
    Member Sosetila's Avatar
    Greyhound, ghici ce?
    Zelda e rapita si Link nu vorbeste.
    Mind=blown.
    Btw, cum pun tag de spoiler? I R FORUM NAB.

    Bodolay, sunt acum la al 4-lea templu, mai am pana il termin, thiz geim iz hard.

  15. #75 SP
    Member dtancu's Avatar
    Ca idee, pe sendit l-am luat cu 180 RON doar jocul. Astept sa vina (plecat ieri).
    Cineva care joaca pe un TV 1080p de dimensiuni mari (50") poate sa imi spuna cum se vede? Twilight Princess a fost cosmar.

  16. #76 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by Sosetila View Post
    Greyhound, ghici ce?
    Zelda e rapita si Link nu vorbeste.
    Mind=blown.
    Btw, cum pun tag de spoiler? I R FORUM NAB.
    Du-te ma Dres de aici, si printesa e in alt castel? A, stai, alt joc

    Cand postezi, ai in bara de sus, in dreapta, penultima iconita de pe al doilea rand, un <SP>. Foloseste-l pentru a pune taguri de spoiler.

  17. #77 SP
    Member Sosetila's Avatar
    Mi-a luat ceva pana mi-am dat seama de ce dres
    A ajuns cineva la al 5-lea templu? Mereu pierd
    Solecon, where art thou?

  18. #78 SP
    Member Bodolay Botond's Avatar
    M�ine seară sosește jocul!
    Sper să rezist p�nă atunci...și să nu o iau razna...

  19. #79 SP
    Member Bodolay Botond's Avatar
    OK. So...let the play begin!

  20. #80 SP
    Member Bodolay Botond's Avatar
    First impression: mă deranjează extrem de mult camera cred că e singurul neajuns �n tot jocul, so far.
    �n rest...grafică superbă, motion control reușit, personaje foarte simpatice.
    Deocamdată am terminat abia cu șeful Kikwi și mă �ndrept spre "Deep Woods".
    Repet: nimic nu mi se pare mai deranjant ca și camera. Deseori vine �n urma mea �n niște unghiuri...brrrrr! Mereu trebiue să corectez cu Z .
    Revin.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 6 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 29-11-2011, 23:57
  2. Replies: 0 Last Post: 23-11-2011, 21:23
  3. Replies: 0 Last Post: 26-06-2011, 22:38
  4. Replies: 0 Last Post: 26-06-2011, 09:02
  5. Replies: 0 Last Post: 19-06-2011, 18:42

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts