Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 29 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 16 ... LastLast
Results 101 to 120 of 563

Thread: Clubul Wii

  1. #101 SP
    Member psycho-07's Avatar
    am si eu o intrebare, am un nintendo wii si l-am dat unui prieten si mia pus pasword si nu mai stie codu cum fac sa il deblochez?

  2. #102 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar


    ...hmmmm. S-ar mula perfect cu Wii-ul

  3. #103 SP
    Junior Member sharian's Avatar
    o intrebare stie cineva pe cineva care vinde controller gamecube pt wii sau daca wii clasic controller merge pt jocuri de gamecube

    scz de dublu post

  4. #104 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Clasic Controller-ul nu functioneaza in GameCube mode, wiimote-ul este deconectat automat. E musai sa ai conectat un controller de GC.

  5. #105 SP
    Junior Member Xxtina's Avatar
    Quote Originally Posted by Donely View Post
    Ti-am dat PM cu rezolvarea mai pe larg la problema ta. Mai jos o explicatie pe scurt.
    Problema apare din cauza sistemului in care este jocul respectiv NTSC care ruleaza pe o consola PAL ceea ce de multe ori nu functioneaza cum trebuie.

    @MonkY
    Nu este un chip slab din contra este vorba de Argon.
    am si eu aceeasi problema:-s
    ma ajuta cineva?

  6. #106 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Dacă-ți faci abonament la Clicknet, de la Romtelecom, primești cadou un Nintendo Wii

    Romtelecom: Clicknet 6 Mbps + Wii

  7. #107 SP
    Member octav's Avatar
    mda....din pacate clicknet ofera servicii care lasa de dorit cu net foarte incet si probleme dese...am fost abonat la ei si acum sunt la UPC

  8. #108 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Cred ca ai avut tu ghinion...am un adsl de la ei care merge exemplar.

  9. #109 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by muggs View Post
    Cred ca ai avut tu ghinion...am un adsl de la ei care merge exemplar.
    ...same here. Pentru XBL folosesc abonamentul de la Clicknet ADSL și merge super bine.

    Probabil au fost probleme la tine �n zonă, oricum oferta sună bine

  10. #110 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Intrebare: Oferta e valabila si daca prelungesc contractul?

    Stiu ca sunt offtopic, dar vad ca se discuta despre ea aici

  11. #111 SP
    Member octav's Avatar
    poate dar upc-ul este extrordinar...merge cu viteza extrem de mare si nu exista probleme cu internetul...niciodata nu a picat

  12. #112 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Ok kid

  13. #113 SP
    Member Vami's Avatar
    M-as muta la clicknet pentru un WII .

  14. #114 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    Intrebare: Oferta e valabila si daca prelungesc contractul?

    Stiu ca sunt offtopic, dar vad ca se discuta despre ea aici
    ...dă un tel. și �ntreabă - Romtelecom: Asistenta

  15. #115 SP
    Member Leni's Avatar
    eu cu UPC-ul am fost foarte nemultumit....adevarat, ca in cluj.....dupa un an am platit cu colegii "penalizarea" de 200ron si ne-am deconectat....am trecut pe RDS intre timp, care este mai bun.....dar lasa loc de imbunatatiri la serviciile lor(facturare,informatii,serv. cu clientii etc.), care mi se par execrabile ...nu stiu insa cum e Clicknet-ul....cunosc oameni care-l lauda, dar si oameni care-l injura zilnic

  16. #116 SP
    Member octav's Avatar
    cred ca depinde si de zona...in focsani toata lumea lauda upc-ul si injura clicknetul

  17. #117 SP
    Manager paul's Avatar

  18. #118 SP
    Entertainment Analysis level's Avatar
    Nu prea se merita sa faci abonament la ClickNet - Net de cartier - 25-30RON / luna --- eu unu platesc 300RON / an iar prin Click Net ai plati peste 750RON / an --- ~ 2300 / 3 ani (cam aici intra si costul unei console wii) care o iei in rata

    Daca ai un net de cartier + wii de la magazin - ajungi cu 10RON mai ieftin / luna separat + ca ai cateva avantaje (netul de cartier e mult mai bun + consola e luata pe alt contract) --- de aici intreb "unde e acel Bonus?"

  19. #119 SP
    Member Leni's Avatar
    mda....oferta asta cred eu ca e ca sa-si atraga clienti....

    PS. nu ca as face reclama....dar mai intrati oamenii si bagati-va la discutiile despre jocurile de Wii ....common people...chop-chop, let's bring this forum to life a little

  20. #120 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Nu, nu e valabil la prelungire. Sunt niste nesimtiti, un truc ca sa atraga clienti noi, dar pe cei actuali ii lasa cu ochii in soare. Eu mai am 2 luni de abonament si intentionam sa il prelungesc, dar dupa faza asta, trec pe RDS.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 29 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 16 ... LastLast

Similar Threads

  1. Vand cateva jocuri pt Nintendo Gamecube, Wii, Wii U si 3DS By snk2 in forum Bazar Nintendo: Jocuri Console
    Replies: 1 Last Post: 29-11-2018, 12:04
  2. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43
  3. Replies: 26 Last Post: 12-02-2014, 17:15
  4. Replies: 6 Last Post: 26-11-2012, 19:05
  5. Replies: 0 Last Post: 25-06-2011, 16:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts