Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 29 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 ... LastLast
Results 61 to 80 of 563

Thread: Clubul Wii

  1. #61 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by SpitFire View Post
    Well, nu-mi mai vede Wiimote-ul Nunchuck-ul, indiferent ce fac, indiferent de joc, pur si simplu nu-l vede. Pot face ceva? Daca e de inlocuit, ce sa iau nou un Wiimote sau Nunchuck?
    Incearca de la cineva un alt Nunchuck

  2. #62 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    G@by rezolutia nu e la inaltimea Xbox360 sau PS3 insa jocurile sint fun, mai ales cele multiplayer, gindestete cum e sa joci in spleetscreen in 4. Face fun.

  3. #63 SP
    Member SpitFire's Avatar
    Mi-am cumparat astazi un Nunchuck, ar trebuii sa aiba acel code sau numai la jocuri le gasesti?

  4. #64 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Daca nu ma insel, la toate produsele originale Nintendo ar trebui sa ai cate un cod...

  5. #65 SP
    Member SpitFire's Avatar
    Pai m-am uitat peste tot si nu dau de el, am 2 carticele care se deschid ca un poster.... in mai multe limbi si iti explica ce face fiecare buton din Nunchuck, numere de telefon pentru Support, dar nu gasesc nicaieri codul ala nenorocit

  6. #66 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    nunchuks nu au cod..

  7. #67 SP
    Member SpitFire's Avatar
    Lucky me...

  8. #68 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Vezi ca ai pe site-ul nintendo club produsele care sint eligibile pentru wii stars.
    Exemple ar fi: Nintendo Wii, Nintendo DS, Mario Kart, Super Mario Galaxy, Zelda TP, Disaster, mai multe vezi acolo.

  9. #69 SP
    Manager paul's Avatar
    Fail & More Fail: GAF Tells REAL Stupid Owner Stories. - NeoGAF

    Ar trebui sa isi updateze Nintendo manualul de la Wii sa includa si "Do not insert credit cards in the DVD drive".

  10. #70 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Stai linistit Paul e tipic pentru americani, doar sint cel mai prost popor din lume.

  11. #71 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Incredibil numi vine sa cred

  12. #72 SP
    Junior Member danboss72's Avatar
    In legatura cu jocurile pentru wii trase de pe torent,marea majoritate se blocheaza.o fi de la consola sau de la jocuri???????

  13. #73 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by danboss72 View Post
    In legatura cu jocurile pentru wii trase de pe torent,marea majoritate se blocheaza.o fi de la consola sau de la jocuri???????
    http://www.consolegames.ro/forum/f51...nsolegames-ro/

    Fara piraterii.

  14. #74 SP
    Senior Member huber's Avatar
    am si eu o intrebare chiar daca sunt offtopic : pachetul wii play care contine jocul si controllerul remote,sunt ambele impreuna sigilate , sau fiecare obiect e sigilat inparte. deoarece eu as vrea doar jocul iar controllerul sa il vand si vreau sa fie sigilat.

  15. #75 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Wii Play vine cu jocul si wiimote-ul sigilate impreuna intr-o cutie. Jocul vine in carcasa de dvd iar wiimote-ul intr-o punguta, cutia in care vin avind facute locase speciale pentru fiecare, cum e si la Mario Kart Wii cu volan.

  16. #76 SP
    Member the_fool2k's Avatar
    Cine imi poate spune care e diferenta intre modare software si modare hardware la un WII. Avantaje / dezavantaje.

  17. #77 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Nu stiu daca se poate face in conditii sigure modarea soft la wii, cel mai bine il intrebi pe Donely, daca e sa functioneze cu siguranta cea soft e mai sigura pentru ca nu duce la pierderea garantiei ca cea hard si nu implica nici un fel de lipituri.

  18. #78 SP
    Manager paul's Avatar

  19. #79 SP
    Junior Member Maniaku's Avatar
    Mi-am luat de curand o "jucarie" wii dar am ceva probleme cand incerc sa ma leg la net cu el. Am un router wireless Linksys WRT54G legat la un modem (bridge) Romtelecom. Reusesc sa il leg la router si sa fac update la firmware dar cand incerc sa dau accept License Agrement imi intoarce o eroare cum ca nu poate accesa acel site. Nu prea inteleg unde ar fi problema ...
    Ma poate ajuta cineva cu vreun sfat?

  20. #80 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Am patit si eu la fel dupa update. Solutia? Am scos protectia de pe wi-fi la router, am conectat wii, dat accept, dupa care am pus la loc protectia pe wi-fi, reconfigurat wii, totul functioneaza perfect. Explicatie logica? Nu prea am, probabil dupa update se schimba ceva in modulul de conect al wii-ului, chiar nu pot da o explicatie logica.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 29 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 ... LastLast

Similar Threads

  1. Vand cateva jocuri pt Nintendo Gamecube, Wii, Wii U si 3DS By snk2 in forum Bazar Nintendo: Jocuri Console
    Replies: 1 Last Post: 29-11-2018, 12:04
  2. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43
  3. Replies: 26 Last Post: 12-02-2014, 17:15
  4. Replies: 6 Last Post: 26-11-2012, 19:05
  5. Replies: 0 Last Post: 25-06-2011, 16:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts