Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 14 of 29 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 16 24 ... LastLast
Results 261 to 280 of 563

Thread: Clubul Wii

  1. #261 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Were you high at the moment? Crezi ca datele alea care sunt scrise pe caramizile de alimentare, gen voltaj, sunt puse la misto? Daca iti scria doar 110V, nu era clar ce se va intampla? Zi mersi ca ai scapat ieftin de data asta.

  2. #262 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Stii cum este cand primesti o consola noua.Eram super entuziasmat si faceam curat sa nu se mai vada cablurile.Am scos stecherul din transformatorul special si am zis ca poate merge si asa.Stiam de la Gamecube si DS ca nu se intampla nimic...nici la PS2 nu s'a intamplat nimic.

    Am dat deja comanda de un nou AC adapter.Omul din greseli invata si chiar daca mi se ardea WII-ul imi cumparam altul.

    ---------- Post added 10-04-2010 at 02:49 PM ----------

    Merge!!!!1111 one one one.Mersi Junkie pentru ajutor.

    ---------- Post added 10-04-2010 at 02:50 PM ----------

    Si multumesc si pentru sfaturile care mi le'ati dat.

  3. #263 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Thx, dar schimba-ti si tu avatarul te rog... pentru ca nu respecta Regulamentul !

  4. #264 SP
    n3b
    Junior Member n3b's Avatar

    salut

    am si eu o problema nu prea ma pricep la console Wii de 1 an am o sala de wii cu 4 console
    de luna trecuta una din console nu mai vrea sami citeasca nici un cd ma puteti ajuta?
    a si nici o consola nu e modata si cd-urile sunt originale multumesc anticipat

  5. #265 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by n3b View Post
    am si eu o problema nu prea ma pricep la console Wii de 1 an am o sala de wii cu 4 console
    de luna trecuta una din console nu mai vrea sami citeasca nici un cd ma puteti ajuta?
    a si nici o consola nu e modata si cd-urile sunt originale multumesc anticipat
    n3b: 99% ca s-a dus blocul optic. Daca are garantie, mergi cu ea linistit. Daca nu, mergi la Donely si se rezolva. Fie iti recalibreaza lentila, fie se schimba blocul optic.

  6. #266 SP
    n3b
    Junior Member n3b's Avatar

    :(

    ms mult pentru ajutor

  7. #267 SP
    Senior Member erik95's Avatar

  8. #268 SP
    Banned theclaw37's Avatar
    Nu am jucat nici un zelda pana acum (mainly pentru ca n-am mai avut o consola nintendo pana acum, doar PS3), insa pentru mine Super Mario Galaxy este, daca nu primul, unul dintre primele cele mai frumoase/inovative/interesante jocuri pe care le-am jucat. Nu degeaba este atata valva cu el, este un joc superb care merita ultimul banut. Eu nu sunt un mare fan al seriei cu Mario, insa acest joc este genial (si nu pentru ca e cu Mario, ci pentru ca este foarte distractiv). Ca si experienta interesanta (nu neaparat acelasi gameplay), il pot compara cu alt joc foarte interesant si revolutionar si anume Little Big Planet de pe PS3.

  9. #269 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Woohoo,de jumatate de ora joc Red Steel(1) si pot spune ca am facut febra musculara de cate ori am dat cu sabiuta.Foarte tare Wii-ul,nu imi dau seama dc nu mi'am cumparat mai devreme.

  10. #270 SP
    Member klausn's Avatar
    In legatura cu WII,foarte folositor,distractie si sport in acelasi timp,chiar isi merita toti banutii cu totul ca nu are cine stie ce jocuri,dar merge 100%.

  11. #271 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    OMG, does it hurts?

  12. #272 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    posesorilor de wii, le recomanda asta:
    http://www.consolegames.ro/forum/343902-post5940.html
    este foarte ieftin si foarte bun, asta ca sa nu va mai chinuiti sa prelungiti/reparati cablul. succes.

  13. #273 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  14. #274 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Ha, ha, ha, super controller.

  15. #275 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    cat de tare

  16. #276 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Da si 100 EU cat costa ...

  17. #277 SP
    Manager paul's Avatar

  18. #278 SP
    Junior Member kretzu360's Avatar
    Buna , de azi intru si eu in clubul nintendo , dar , sincer l am luat pt ca vroiam un gameplay diferit , dar...pana acum Force Unleashed ma dezamagit...ceva sugesti?

  19. #279 SP
    Junior Member kretzu360's Avatar
    Ce e acela Homebrew channel si cum il pun?La ce folosesete?

  20. #280 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    "folosesete" la rularea programelor/codului homebrew pe consola, cum ar fi UsbLoader. Pentru restul intrebarilor exista Mastercard, adica Google.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 14 of 29 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 16 24 ... LastLast

Similar Threads

  1. Vand cateva jocuri pt Nintendo Gamecube, Wii, Wii U si 3DS By snk2 in forum Bazar Nintendo: Jocuri Console
    Replies: 1 Last Post: 29-11-2018, 12:04
  2. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43
  3. Replies: 26 Last Post: 12-02-2014, 17:15
  4. Replies: 6 Last Post: 26-11-2012, 19:05
  5. Replies: 0 Last Post: 25-06-2011, 16:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts