Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 284 of 364 FirstFirst ... 184 234 274 282 283 284 285 286 294 334 ... LastLast
Results 5,661 to 5,680 of 7269

Thread: Modificari Console: Downgrade PS3 la CFW 3.55, PS2, PSP, Xbox 360 Slim, Wii

  1. #5661 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by dew View Post
    Donely , am un XBOX 360 alb . As vrea sa il modez. Cam cat ma costa ? Ma poti ajuta ? Multumesc.
    0722 766149. Suna-ma maine dupa ora 9. Costa 100 ron

  2. #5662 SP
    Junior Member adrian82's Avatar
    sa vezi ce gaura da ala cu burghiul in procesor

  3. #5663 SP
    Member vallio's Avatar
    salut, cat costa update la ultimul firmware? tin minte ca acum are 1.6 parca, consola a fost modata de catre tine acum cativa ani dvd lite-on din ce tin minte.

  4. #5664 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by adrian82 View Post
    sa vezi ce gaura da ala cu burghiul in procesor
    Treaba lui


    Quote Originally Posted by vallio View Post
    salut, cat costa update la ultimul firmware? tin minte ca acum are 1.6 parca, consola a fost modata de catre tine acum cativa ani dvd lite-on din ce tin minte.
    50 ron

  5. #5665 SP
    Junior Member teodtc's Avatar
    Salutare,

    Un Wii cu 4.3e soft si hardware de acum vreo 2 ani cum recomnanzi sa fie modata, soft sau chip si cat costa te rog?

    Multumesc anticipat.

    T.

  6. #5666 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by teodtc View Post
    Salutare,

    Un Wii cu 4.3e soft si hardware de acum vreo 2 ani cum recomnanzi sa fie modata, soft sau chip si cat costa te rog?

    Multumesc anticipat.

    T.
    100 ron modare soft

  7. #5667 SP
    Junior Member AleX2007ro's Avatar
    Salut donely,stii ceva de stickul ala.. true blue?

  8. #5668 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by AleX2007ro View Post
    Salut donely,stii ceva de stickul ala.. true blue?
    Mai ai rabdare, au iesit clone China mult mai ieftine si care fac aceeasi treaba. Te anunt cand o sa primesc

  9. #5669 SP
    Junior Member Axxu's Avatar

    PSP

    salut don! psp meu nu imi mai citeste cardul in niciun fel,adica bag cardul si imi spune no memory stick.
    cred ca e un pin indoit,cum as putea sa il indrept? nu e din cauza cardului,lam bagat si in alt psp si mergea,am schimbat si cardu iar nici acela nu mergea....vreo solutie?

  10. #5670 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by Axxu View Post
    salut don! psp meu nu imi mai citeste cardul in niciun fel,adica bag cardul si imi spune no memory stick.
    cred ca e un pin indoit,cum as putea sa il indrept? nu e din cauza cardului,lam bagat si in alt psp si mergea,am schimbat si cardu iar nici acela nu mergea....vreo solutie?
    uitate cu atentie sa nu fi indoit un pin ceva in cititor.

  11. #5671 SP
    Member vallio's Avatar
    Quote Originally Posted by Donely View Post
    Treaba lui



    50 ron
    Salut, acum am vazut mesajul, cand esti disponibil sa fac si eu update-ul?

  12. #5672 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by vallio View Post
    Salut, acum am vazut mesajul, cand esti disponibil sa fac si eu update-ul?
    Asteapta sa iasa LT+3.0

  13. #5673 SP
    Member vallio's Avatar
    O estimare, pentru acesta?

  14. #5674 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by vallio View Post
    O estimare, pentru acesta?
    Dupa sarbatori

  15. #5675 SP
    Member vallio's Avatar
    Ok, cum afli ceva te rog sa-mi dai si mie un PM, multumesc. Sarbatori Fericite!

  16. #5676 SP
    Junior Member barbuirinel's Avatar
    Salut donely ,Am vb. noi la telefon pentru o "modare RGH "pe un xbox 360 slim septembrie 2011 si miai recomandat sa vin dupa sarbatori ca esti mai liber.Spunemi te rog , as vrea sa achisitionez un hdd intern dedicat de 320 gb,pentru a rula jocurile de pe el,Intrebare,,este bun pentru ce imi trebuie mie (te intreb ca am vazut la un moment dat unul extern pus peste consola la cineva pe yutube si ma bagat in ceata)ca banuiesc ca imi trebuie si un hdd.mersi mult

  17. #5677 SP
    Junior Member adrian82's Avatar
    intern ruleaza mai rapid fiindca transferul e pe stat , extern ruleaza mai slab fiindca se face prin usb2.0 trasnfer mult mai slab !

  18. #5678 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by barbuirinel View Post
    Salut donely ,Am vb. noi la telefon pentru o "modare RGH "pe un xbox 360 slim septembrie 2011 si miai recomandat sa vin dupa sarbatori ca esti mai liber.Spunemi te rog , as vrea sa achisitionez un hdd intern dedicat de 320 gb,pentru a rula jocurile de pe el,Intrebare,,este bun pentru ce imi trebuie mie (te intreb ca am vazut la un moment dat unul extern pus peste consola la cineva pe yutube si ma bagat in ceata)ca banuiesc ca imi trebuie si un hdd.mersi mult
    HDD intern = rata de transfer mult mai buna decat hdd extern, exact ce ti-a recomandat si @adrian82



    LT+3.0 pentru Lite-On 02510C in faza de test

    With the final testing stage of BenQ and phat Lite-On underway in preparation for the scheduled Christmas Eve release of c4eva’s iXtreme LT+ v3.0
    Version 3.0 of iXtreme LT+ for BenQ and Lite-On (both phat and slim) does in fact retain support for truncated oficial backups, although it is strongly recommended to use full burns made with a compatible Lite-On iHAS drive flashed with the iXtreme Burner MAX fw. Support for truncated backups, however, remains excluded from Hitachi in its forthcoming 3.0 version.

    [2011-12-21 04:33AM UTC] <c4eva> hello
    [2011-12-21 04:42AM UTC] <c4eva> benq and phat liteon final complete
    [2011-12-21 04:42AM UTC] <c4eva> get ready for xmas eve release

  19. #5679 SP
    Junior Member xbox 360's Avatar
    se poate face downgrade de la 4.00 la 3.55?

  20. #5680 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by xbox 360 View Post
    se poate face downgrade de la 4.00 la 3.55?
    Se poate dar costa mult. Nu fac asa ceva

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 284 of 364 FirstFirst ... 184 234 274 282 283 284 285 286 294 334 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts