Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 89 of 364 FirstFirst ... 39 79 87 88 89 90 91 99 139 189 ... LastLast
Results 1,761 to 1,780 of 7268

Thread: Modificari Console: Downgrade PS3 la CFW 3.55, PS2, PSP, Xbox 360 Slim, Wii

  1. #1761 SP
    Member maniac360's Avatar
    Salut, m-ar interesa un ventilator intern pentru PS3/80gb, ca piesa de schimb. Ai pe stoc sau poti aduce la comanda si la ce pret?

  2. #1762 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    salut, hdd-ul de 120 gb, vine cu cablul de transfer si dvd?

  3. #1763 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by michou View Post
    Donely, un cablu VGA pentru XBox 360 (și eventual un charge'n'play) ai? �n plus, ai fi disponibil pe luni-marți pentru o modare a sus-numitului X360?

    Mulțam fain,
    miChou
    Da pentru toate.

    ---------- Post added 19-09-2009 at 09:47 AM ----------

    Quote Originally Posted by maniac360 View Post
    Salut, m-ar interesa un ventilator intern pentru PS3/80gb, ca piesa de schimb. Ai pe stoc sau poti aduce la comanda si la ce pret?
    Cred ca pot sa aduc pe comanda. Am sa ma interesesz si iti zic

    ---------- Post added 19-09-2009 at 09:48 AM ----------

    Quote Originally Posted by rulzmaker View Post
    salut, hdd-ul de 120 gb, vine cu cablul de transfer si dvd?
    Nu.

  4. #1764 SP
    Junior Member michou's Avatar

    Talking

    Quote Originally Posted by Donely View Post
    Da pentru toate.
    Și un preț dacă se poate?

  5. #1765 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by michou View Post
    Și un preț dacă se poate?
    Cablu VGA = 80 ron
    Play and charge = 50 ron
    Modare cu ultimul FW ixtreme 1.6 = 100 ron

  6. #1766 SP
    Junior Member michou's Avatar
    Are vreo importanţă dacă o consolă XBox 360 e PAL / NTSC dacă o folosesc conectată la un monitor LCD?

  7. #1767 SP
    Junior Member dan1988's Avatar
    Salut. Am si eu o intrebare. Se poate previni rrod-ul la xbox 360? Daca da ce anume este de facut?

  8. #1768 SP
    Member CaNtO's Avatar
    trebuie sa pui mai multe ventilatoare la xboxam vazuto la mai multi asa nu o sa ai rrod

  9. #1769 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by dan1988 View Post
    Salut. Am si eu o intrebare. Se poate previni rrod-ul la xbox 360? Daca da ce anume este de facut?
    Nu se poate preveni 100% Nu poti decat sa faci fix x clamps + pasta termica si sa speri ca o sa apara RROD cat mai tarziu.

  10. #1770 SP
    Member Szergiu's Avatar
    ai pe stoc memory unit pentru xbox 360?
    sau se poate sa aduci?

  11. #1771 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by Cantoriu Andrei View Post
    trebuie sa pui mai multe ventilatoare la xboxam vazuto la mai multi asa nu o sa ai rrod
    Nu exista asa ceva. Poti sa pui cate ventilatoare vrei. Din generatie veche de procesoare - poate mai putin cel nou Jasper- nici unul nu scapa de RROD mai devreme sau mai tarziu, indiferent de ce ii faci. Poate sa il muti intr-o carcasa de PC si sa pui racire pe apa si la CPU si la GPU.

  12. #1772 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by michou View Post
    Are vreo importanţă dacă o consolă XBox 360 e PAL / NTSC dacă o folosesc conectată la un monitor LCD?
    Nu.

  13. #1773 SP
    Member maniac360's Avatar
    Quote Originally Posted by Donely View Post

    Cred ca pot sa aduc pe comanda. Am sa ma interesesz si iti zic
    Donely, am rezolvat cu ventilatorul intern pentru ps3/80gb, nu mai e nevoie sa te interesezi. Imi cer scuze pentru inconvenienta.

  14. #1774 SP
    Junior Member dan1988's Avatar
    Quote Originally Posted by Donely View Post
    Nu exista asa ceva. Poti sa pui cate ventilatoare vrei. Din generatie veche de procesoare - poate mai putin cel nou Jasper- nici unul nu scapa de RROD mai devreme sau mai tarziu, indiferent de ce ii faci. Poate sa il muti intr-o carcasa de PC si sa pui racire pe apa si la CPU si la GPU.
    Pai eu am jasper asta inseamna ca am sanse sa nu fac rrod,nu? Oricum multumesc pt raspuns. Poate cu timpu o sa se gaseasca o modalitate de a preveni rrod-ul 100%.

  15. #1775 SP
    Junior Member ovikan's Avatar

    Thumbs up

    ieri am trimis si eu prin fancourier x360 la modat la donely. Abia astept sa vina inapoi

  16. #1776 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by ovikan View Post
    ieri am trimis si eu prin fancourier x360 la modat la donely. Abia astept sa vina inapoi
    Nu mai vine inapoi... asta este. E cunoscut faptul ca Donely le tine pentru el. Vrea sa-si faca o vila din console in loc de caramizi

    Just joking... ca de obicei il recomand pe Donely. N-am avut console pana acum sa nu le poata rezolva maestru'. So, respect

  17. #1777 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Nu mai vine inapoi... asta este. E cunoscut faptul ca Donely le tine pentru el. Vrea sa-si faca o vila din console

    Just joking... ca de obicei il recomand pe Donely. N-am avut console pana acum sa nu le poata rezolva maestru'. So, respect
    Vila am facut de mult acum imi fac palat.
    Thx bro !!!!

  18. #1778 SP
    Junior Member ovikan's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Nu mai vine inapoi... asta este. E cunoscut faptul ca Donely le tine pentru el. Vrea sa-si faca o vila din console
    a venit inapoi si inca repede . luni am trimis-o si astazi (joi ) am primit-o deja inapoi modata . si locuiesc tocmai la botosani . nici nu stiu cand a avut timp sa o modeze . the best service money can get

  19. #1779 SP
    Junior Member radu2pac's Avatar
    Salut! Modare la gamecube poti sa faci? Dc da, cat costa? Multumesc!

  20. #1780 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by ovikan View Post
    a venit inapoi si inca repede . luni am trimis-o si astazi (joi ) am primit-o deja inapoi modata . si locuiesc tocmai la botosani . nici nu stiu cand a avut timp sa o modeze . the best service money can get
    Multam mult

    ---------- Post added 25-09-2009 at 08:48 AM ----------

    Quote Originally Posted by radu2pac View Post
    Salut! Modare la gamecube poti sa faci? Dc da, cat costa? Multumesc!
    Din pacate nu mai am chip pt Cube si nici nu mai pot face rost.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 89 of 364 FirstFirst ... 39 79 87 88 89 90 91 99 139 189 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts