Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 39 of 364 FirstFirst ... 29 37 38 39 40 41 49 89 139 ... LastLast
Results 761 to 780 of 7268

Thread: Modificari Console: Downgrade PS3 la CFW 3.55, PS2, PSP, Xbox 360 Slim, Wii

  1. #761 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by djleo666 View Post
    Salut Don, o programare cu Arcade-le pe 17 ianuarie se poate ? Oricum daca se poate ramane sa stabilim pe mess sau la tel , nu de alta dar daca tot am drum in Buc pe 17 e pacat sa nu las maestrul sa se ocupe de consola
    Te astept cu mare placere.

  2. #762 SP
    iNk
    Junior Member iNk's Avatar

    da

    deci don yo am o consola piano black 3004 PB avea v4.21 iar yo iam dat upgrade la net acolo la network upgrade si sa facut versiunea 5.02 deci ne vedem pe 3 ianuarie ? dak e vb pe mess smiley_4u95

  3. #763 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by iNk View Post
    deci don yo am o consola piano black 3004 PB avea v4.21 iar yo iam dat upgrade la net acolo la network upgrade si sa facut versiunea 5.02 deci ne vedem pe 3 ianuarie ? dak e vb pe mess smiley_4u95
    Pentru modelul tau ne vedem la sfarsitul lui Ianuarie. Inca nu avem ce trebuie pt el.

  4. #764 SP
    iNk
    Junior Member iNk's Avatar
    ok

  5. #765 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    LA MULTI ANI !!
    Ne revedem dupa 03 Ianuarie.

  6. #766 SP
    Junior Member djatomic_rp's Avatar
    Salut,

    @Donely, am inteles ca pe 3 ianuarie esti la work, se poate sa te sun pe la ora 11 pentru modarea unui Wii (LEH17601232[6]) la mine e cam greu in timpul saptamanii , ma intereseaza sa imi mearga jocurile NTSC (aduse din USA) ?

    noroc & La Multi Ani 2 all !!!

  7. #767 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by djatomic_rp View Post
    Salut,

    @Donely, am inteles ca pe 3 ianuarie esti la work, se poate sa te sun pe la ora 11 pentru modarea unui Wii (LEH17601232[6]) la mine e cam greu in timpul saptamanii , ma intereseaza sa imi mearga jocurile NTSC (aduse din USA) ?

    noroc & La Multi Ani 2 all !!!
    Pe consola PAl rularea jocurilor NTSC, poate brickui consola daca cere sa faca update dupa vre-un disc. Cel mai bine rulezi numai jocuri PAL, ca sa nu ai probleme.

  8. #768 SP
    Banned jumpingflash's Avatar
    @Donely - ma abonez si eu la un cablu RGB (PS3)

  9. #769 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by jumpingflash View Post
    @Donely - ma abonez si eu la un cablu RGB (PS3)
    Ok am rezervat.

  10. #770 SP
    Member dogdan's Avatar
    X-BOX 360 cablu play and charge = 50 .....in acest pachet intra cablu + baterie reincarcabila sau doar cablu ? multumesc anticipat

  11. #771 SP
    Manager paul's Avatar
    Don wiimoteu vine cu protectie de silicon ?

  12. #772 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by paul View Post
    Don wiimoteu vine cu protectie de silicon ?
    Da

    Quote Originally Posted by dogdan View Post
    X-BOX 360 cablu play and charge = 50 .....in acest pachet intra cablu + baterie reincarcabila sau doar cablu ? multumesc anticipat
    Baterie + cablu. Nu mai pe stoc acum dar am sa primesc curand

  13. #773 SP
    Junior Member phantomQQ's Avatar
    Salut , eu sunt din Craiova si maine o sa vin in Bucuresti sa imi iau un Xbox360 Elite si vroiam sa stiu daca pot trece pe la tine sa il modez cam dupa ora 12

  14. #774 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by phantomQQ View Post
    Salut , eu sunt din Craiova si maine o sa vin in Bucuresti sa imi iau un Xbox360 Elite si vroiam sa stiu daca pot trece pe la tine sa il modez cam dupa ora 12
    Ma suni la 0722 766149.

  15. #775 SP
    Junior Member sonic's Avatar
    Cablu RGB pentru GameCube ai?Sau se potriveste ala de la Wii?

  16. #776 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by sonic View Post
    Cablu RGB pentru GameCube ai?Sau se potriveste ala de la Wii?
    NU nu este la fel. NU am asa ceva.

  17. #777 SP
    Junior Member sonic's Avatar
    OK.Luni as vrea sa vin la tine sa iau un memory card, daca tot vin crezi ca ai timp sa il si modezi (de GameCube e vorba)?Joystykuri ai cumva de vanzare?Mersi mult

    Chiar 2 aparate as vrea sa modez ca e posibil sa isi cumpere fratimiu unul astazi

  18. #778 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by sonic View Post
    OK.Luni as vrea sa vin la tine sa iau un memory card, daca tot vin crezi ca ai timp sa il si modezi (de GameCube e vorba)?Joystykuri ai cumva de vanzare?Mersi mult

    Chiar 2 aparate as vrea sa modez ca e posibil sa isi cumpere fratimiu unul astazi
    Nu am chipuri momentan pentru Game cube. Numai pentru Wii.

  19. #779 SP
    Junior Member djatomic_rp's Avatar

    Question

    Quote Originally Posted by Donely View Post
    Pe consola PAl rularea jocurilor NTSC, poate brickui consola daca cere sa faca update dupa vre-un disc. Cel mai bine rulezi numai jocuri PAL, ca sa nu ai probleme.

    Asta se intampla doar daca ma conectez la net cu consola ?
    Deci mai precis la ce tre sa renunt sa pot juca jocurile NTSC pe consola mea PAL ?
    Scuze nu ma prea pricep , ce se intampla daca se brickuieste consola - se mai poate repara - resofta ?

    multumesc,

  20. #780 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by djatomic_rp View Post
    Asta se intampla doar daca ma conectez la net cu consola ?
    Deci mai precis la ce tre sa renunt sa pot juca jocurile NTSC pe consola mea PAL ?
    Scuze nu ma prea pricep , ce se intampla daca se brickuieste consola - se mai poate repara - resofta ?

    multumesc,
    Se poate resofta dar costa. Pentru restul de detalii suna-ma la 0722 766149

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 39 of 364 FirstFirst ... 29 37 38 39 40 41 49 89 139 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts