Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 23 of 34 FirstFirst ... 13 21 22 23 24 25 33 ... LastLast
Results 441 to 460 of 678

Thread: The Order 1886

  1. #441 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Un pic haz de necaz.
    Attached Images Attached Images get.png

  2. #442 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Disco time:



  3. #443 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Rasko, vad ca ti-a placut anatomia de mic...
    Da' ce-aveai de iti curgea sange... te-ai taiat in lamela din laborator?

  4. #444 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Lol, Monky, dar ditamai black bars nu le-ai vazut?

  5. #445 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Ba din contra, cu ajutorul lui YouTube (si faptul ca am aspect ratio 16:10 la monitor), am vazut DOUBLE BLACK BARS! Dar am zis sa nu mai pun paie pe foc, ca destul pun aia in review-uri...
    Attached Images Attached Images 2015-02-20_000911.jpg

  6. #446 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Din nou imi mentin parerea ca the Order 1886 e pe val pentru ca vazand atat de multe review-uri cu matematica gresita, cu critici din alea cu pertinenta indoielnica cum ar fi ca are quick time events (the wolf among us a luat 8 pe IGN si e plin de qte) sau ca jocul e slow paced, nu ma fac decat sa ma duc cu gandul la piesa Cu Surubu de Mambo Siria.

    Deci chiar iti dau impresia ca unii review-eri s-au lasat de alta profesie ca sa faca review-uri...
    Gametrailers 8.2 - pana acum pare ca se apropie de feedbackul userilor de pe acest thread care au jucat jocul.

  7. #447 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    doar o clarificare, nu confundati aspect ratio sau display ratio cu rezolutia. rezolutia se refera la numarul de pixeli si densitatea acestora. ca si densitate de pixeli jocul e 1080p. problema e ca o parte din acei pixeli sunt reprezentati de barele negre. insa nivelul de detaliu visual generat prin pixeli e la maxim.


    in alta ordine de idei, maine il voi incerca si eu. sincer, dupa toate discutiile asta am o singura asteptare: ca jocul sa fie fun

  8. #448 SP
    Admin MonkY's Avatar
    The Order: 1886 for PlayStation 4 Reviews - Metacritic - momentan are nota 65/100 din 51 de reviews

    Acum, sunt si eu genul care nu accepta cu usurinta una-alta (like the black bars and stuff), dar nu inteleg cum unii i-au putut da nota 20/100 (sau 2/10)... ceva e in neregula...

  9. #449 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Cred ca jumate din siteurile care au reviewurile facute au plecat cu un gand rau asupra jocului dinainte sa existe informatii certe cu privire la acest joc. Tin minte ca aveau articole de genul "Will The Order dissapoint?" in urma carora raspunsul lor era "of course!", deci la ce note ne putem astepta?

    In concluzie puneti mana si cumparati acest joc acuma, daca nu sunteti colectionari il vindeti rapid cu 50 de RON mai ieftin si aveti o experienta unica, de neuitat la numai 50 de lei.

  10. #450 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    The Order: 1886 for PlayStation 4 Reviews - Metacritic - momentan are nota 65/100 din 51 de reviews

    Acum, sunt si eu genul care nu accepta cu usurinta una-alta (like the black bars and stuff), dar nu inteleg cum unii i-au putut da nota 20/100 (sau 2/10)... ceva e in neregula...

    Hai mah tu nu vezi ce plaja de note are ? De la 9.5 la 2. Cum dracu mai pot eu ca jucator sa am incredere in aceste site-uri ?

    Pana mea, o sa merg pe mana lui Rasko si asta e. Macar pe el pot sa-l injur

  11. #451 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Ba poti sa ma-njuri si pe mine . Plus ca eu l-am terminat, Rasko e-ntro bucla spatio-temporala. Acum vreo doua zile era la capitolul 6, aseara era pe la capitolul 4...

  12. #452 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    @ AlanPoe cred ca l-a inceput din nou pentru ca i-a placut mult.

  13. #453 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    ^this

  14. #454 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Asta trebuie sa fie cea mai stupida chestie pe care am citit-o intr-un review: Review: The Order: 1886 | Hardcore Gamer

    No glitches were encountered and it’s polished to the point that it’s lost most of its character.
    Attached Images Attached Images dean-what.gif

  15. #455 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Hold on a moment, no glitches is a bad thing now? Sau cum?

    Aici miroase cel mai tare a bani dati pentru sabotarea review-ului, sau poate sunt eu dement...

  16. #456 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Multe din review-uri sunt click bait-uri ca sa atraga cat mai multi oameni pe site. Review-ul de la gametrailers mi s-a parut si mie cel mai ok pana acum, ceilalti s-au cam lasat luati de valul de hate de pe internet ce l-a generat jocul asta din pacate, cam greu sa mai ai incredere in review-uri in ziua de azi.

  17. #457 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Asta trebuie sa fie cea mai stupida chestie pe care am citit-o intr-un review: Review: The Order: 1886 | Hardcore Gamer
    Se intampla si la case mai mari -> Gamespot

    Parti negative:

    -Overlooks the best aspects of its premise in favor of boring storytelling ??????
    -Too little of the cool stuff (guns, werewolves), lots of the dull stuff (looking at things, walking slowly)

  18. #458 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Băi, la cât hate văd ca își ia jocu', cu barele f*cking negre și cu storyline-ul de 5 ore si ce review-uri de toată jena primește, singurul lucru pe care vreau să l fac în momentul de față e să cumpăr jocul cât mai repede posibil. Nu mă interesează ce zice x și y. Jocul poate fi de nota 2, daca mie imi va plăcea va fi de nota 10.

    Revin cu păreri dupa ce l joc.

  19. #459 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Se straduiesc atat de tare sa faca review-uri cu note proaste incat au ajuns sa invoce motive cretine si ilogice pentru care sa desconsidere jocul, vad ca baietii astia o ard cu surubu rau de tot...confunda acordeonul cu caloriferul electric. Mi-aduc aminte un review de la zero punctuation (da Yahtzee poate nu e cel mai bun review-er) in care ala spunea o chestie foarte desteapta, un engine grafic ca al lui Crysis (la ala facea review la ora respectiva) ar fi mai potrivit pentru un joc cu explorare si admirare de peisaje gen Shadow of the Colossus, asa ca extrapoland treaba asta aici la The Order 1886, la ce bun sa faci un joc cu o grafica asa tare si peisaje asa frumoase daca vrei sa-i negi aspectul asta fara a oferi posibilitatea jucatorului de a se opri pentru un minut doua sa admire peisajul, nu? Dar ma gandesc ca daca nu are glitchuri nu are farmec si se joaca ca un joc de PS2...F**K me then.

  20. #460 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    best comment ever (pe amazon, unu care i-a dat o singura stea)

    I mean seriously i have never seen so many mustaches. I counted 342 different mustaches. Also, I beat this game in 30 minutes. Sorry but I don't count the 5 hours of watching cutscenes of more mustaches. I give this game 0/6 mustaches.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 23 of 34 FirstFirst ... 13 21 22 23 24 25 33 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 18-02-2015, 12:52
  2. Replies: 0 Last Post: 20-02-2014, 12:16

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts