Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 19 of 34 FirstFirst ... 9 17 18 19 20 21 29 ... LastLast
Results 361 to 380 of 678

Thread: The Order 1886

  1. #361 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    In legatura cu acel clip de 5 ore + extra info.



  2. #362 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    a inceput sa arate rau tipu' asta , cred ca face o criza de epilepsie chiar in timpul filmarii

  3. #363 SP
    Banned Templier's Avatar
    hai sa ma bag si eu un pic in discutia asta! nu am jocul dar o sa il iau SH. am o graza de console Sony dar nu sunt fanboy. sunt de acord cu MonkY aici, next genurile ar trebui sa aiba grafica superba fara gimmick-uri de genul asta. nu e vorba ca sunt incomode sau nu ci e vorba ca apeleaza la tertipuri sa se scoata ei cu ce au promis

  4. #364 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Pentru cei care l-au jucat : E cat de cat decent trecand peste faptul ca este cam scurt ?

    Mi-a venit si mie comanda de la eMag si inca nu sunt sigur daca sa ridic jocul din showroom.

  5. #365 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Ma tot repet pe fiecare pagina, parerea mea este ca e o experienta unica, creata intr-un mod exceptional, cu grafica spectaculoasa si mecanici de gameplay extrem de cizelate!! Cumparam toate porcariile si cand apare ceva de exceptie ne certam ca luzii pe pagini intregi. Ia gata!!
    Attached Images Attached Images order.jpg

  6. #366 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Cine e doamna ? Are fata cunoscuta.

  7. #367 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Citeste cu 2 pagini in spate si te vei lumina.

  8. #368 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    de pe CG-ul celalalt.

    Printr-un clip de tip walkthrough publicat pe canalul de YouTube, PlayMeThrough, este arătat că The Order: 1886 poate fi terminat în doar 5 ore și 30 de minute.
    Eurogamer a luat atitudine și a discutat cu CEO-ul Ready at Dawn, Ru Weerasuriya, despre acest element important.
    “Nu avem ce comenta,”
    a răspuns răspicat acesta.

    “Nu putem opri lumea să scrie ce vrea și nu avem de gând să sărim de fiecare dată când se comite o greșeală.”
    “De fiecare dată când cineva are o impresie greșită legată de ceva realizat de noi sau cineva scrie lucruri greșite despre creațiile noastre, ar dura prea mult să răspundem și să explicăm că nu este adevărat. Noi facem jocuri. Facem ceea ce facem pentru jucători și aș vrea să rămână așa.”

    Weerasuriya a explicat că înțelege situația financiară oscilantă în cazul jocurilor single-player în zilele noastre, dar crede că în lumea afacerilor cu jocuri video trebuie investit în diferite experiențe.

    “Să spun adevărul, mereu există ceva ce avem pus deoparte. Știm că oamenii vor să fie distrați și vor să extindă această experiență de joc pe cât de mult posibil.
    Industria a avut dintotdeauna diversitate. Dacă te întorci în urmă cu 10 ani vezi că majoritatea jocurilor erau doar single-player; erau jocuri care totuși, chiar și acum, te întorci să le joci. Asta încercăm să facem noi cu acest joc. Cândva vei dori să te întorci să-l joci.
    Pentru mine lungimea gameplay-ului este relativ cu calitatea. E ca un film. Dacă un film e mai lung, de 3 ore, asta nu înseamnă și că e mai bun,”

  9. #369 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Quote Originally Posted by Trefla View Post
    Cine e doamna ? Are fata cunoscuta.
    Madalina Ghenea

  10. #370 SP
    Member Viteza's Avatar
    Ce este The Armoury? Apare grayed out in meniul de pauza al jocului.

  11. #371 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Cand putem baga codul pwntru acea thema gratuita? Ziceau ca de pe data de 17, am incercat dar inca nu merge...

  12. #372 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Nu inteleg de ce atata panarama , nu cumva asa a fost si cu God of War III? Si Doamne! Ce joc bun a fost.

    In fine eu am platit 299RON si nu regret niciun banut singurul lucru pe care il regret este ca nu am cum sa il joc in acest moment.

  13. #373 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    Deci nu pot sa cred cat de bune sunt ultimele pagini ale acestui thread. Cel putin la postarea #339 mi-au dat, efectiv, lacrimile . Singurul lucru care ar putea sa faca threadul asta MAI perfect decat e, ar fi ca Dant3 sa fi luat ban datorita postarii #321. In rest, cum se zice, fiecare cu ce-i place - nu te c*ci in gusturile omului.

  14. #374 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Quote Originally Posted by Rasko View Post
    Jocu ista ii ca si cum ai face secsi cu Madalina Ghenea, of course ca vei ejacula precoce si experienta nu va dura pe cat ti-ai dori, but dat ride, dat ass!!! Catch ma drift?
    Postul asta si cel cu basescu sunt cele mai tari din ultimele 5+ pagini ale thread-ului

  15. #375 SP
    Junior Member Vespa's Avatar
    Am jucat pe seara vreo 4 ore la the order si mi se pare un joc foarte bun.
    Am ajuns pe la sfârșitul capitolului 3 cred, jucând pe mediu si apoi pe hard. ( nu e atat de greu pe hard, bine nici usor nu e )
    Din cate am citit pe net ar avea vreo 16 capitole zic unii, alții zic vreo 24. Pana acum nu mi se pare un joc scurt, nici nu prea
    am intrat bine in poveste ( care pare foarte interesanta un melanj steam punk cu o londra victoriana foarte interesant ).
    Oricum, mi se pare genul de joc care ai vrea sa nu se termine asa cam Tlou. Ca sa o iei la fuge prin joc trebuie sa fii idiot.
    Sunt detelii multe si bine implementate etc..
    Pe scurt, imi pare bine ca l-am cumpărat. ( e primul joc de ps4 pe care l-am cumpărat înainte de lansare si fara sa vad vreun preview sau trailer). Pentru cei care colecționează este un must have si de jucat la fel evident pentru orice posesor de ps4.

  16. #376 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    mda interesant, nici macar unul din cei care detin si chiar au jucat jocul nu s-au plans ca ar fi prea scurt si au spus ca este un joc bun. ma bucur ca exista un asemenea feedback pe forum nici nu ma mai intereseaza review-urile.

  17. #377 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    Pana si unboxingurile dureaza putin la jocul asta



    (Desi, serios vorbind, imi place la nebunie)


  18. #378 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Quote Originally Posted by Rasko View Post
    Ma tot repet pe fiecare pagina, parerea mea este ca e o experienta unica, creata intr-un mod exceptional, cu grafica spectaculoasa si mecanici de gameplay extrem de cizelate!! Cumparam toate porcariile si cand apare ceva de exceptie ne certam ca luzii pe pagini intregi. Ia gata!!
    Sa inteleg ca l-ai jucat, da? Pana la ruma nu-s enervante cutscen-urile? Nu intrerup gameplay-ul prea des? Are parti jocul asta unde sa pot juca macar 15 minute neintrerupt de vreun cutscene? Eu vreau sa pac pac mult si mai putin sa bla bla.

  19. #379 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Nu am jucat jocul dar am fost surprins neplacut sa aud ca se deruleaza cu bare negre. Asta e reactia mea la cald, nu prea ma impac cu ideea.
    Cineva spunea ca e de asa natura atmosfera si povestea ca nu le bagi in seama. Sper pt ca sunt interesat sa-l joc la ce lucruri interesante am citit despre el. Inclusiv parerile expuse de voi aici.

  20. #380 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Primul review dintr-o revista franceza (jeuxvideo magazine) pentru The Order 1886 - primeste 15/20. Not too shabby!

    Off-topic: solecon, nu... nu pt. acel post a primit.
    Attached Images Attached Images the_order_1886_review_1.jpg the_order_1886_review_2.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 19 of 34 FirstFirst ... 9 17 18 19 20 21 29 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 18-02-2015, 12:52
  2. Replies: 0 Last Post: 20-02-2014, 12:16

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts