Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 72 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 21 61 ... LastLast
Results 201 to 220 of 1421

Thread: Uncharted 4: A Thief's End

  1. #201 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Andu ia si citeste acest articol ...
    PSXExtreme Mobile

    Articole de genul asta sunt in proportie de 90-95%....articole ca cel pe care l-ai pus tu sunt foarte putine, intotdeauna trebuie sa fie si niste carcotasi.....dar sunt convins ca tipul sa grabit la concluzii...
    Si se stie sigur ca sa jucat de pe o consola PS4...ar fi o prostie sa nu crezi asta, totusi vorbim de ND.


    http://www.dualshockers.com/2014/12/...-nathan-drake/
    http://gearnuke.com/uncharted-4-wind...rue-power-ps4/
    ^ cum sa nu se creeze hype?

  2. #202 SP
    Teraflops Graft's Avatar

  3. #203 SP
    Member asari's Avatar
    That Yibling Jiang is cute as ****

  4. #204 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    cand vezi echipa ND te intrebi la ce dracu platesc cei de la UBIsoft atatia oameni din atatea tari !?

  5. #205 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Gata, hai sa o luam mai usor...

    EDIT: Postul la care facusem referinta a fost sters, in caz ca va intrebati.

  6. #206 SP
    Member anduthebest's Avatar
    Pana nu vad varianta finala, nu ma las convins. Asta sunt....sper sa se ridice la nivelul tuturor asteptarilor. Toti insista ca e pre alfa...Am vazut destule jocuri in stadiul pre alpha ( am lucrat ca junior designer pe mobile) si erau praf , buguite cum nici nu va imaginati, un prea alfa nu e nici pe departe de aratat publicului...in fine...Sa vad varianta finala, sony a reusit ce si-a propus cu aceasta prezetare si anume sa starneasca hype.

  7. #207 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Cateva render-uri cu Drake (he kinda' looks like Brad Pitt)
    Attached Images Attached Images hudob0t8akd3kfhrkuur.png i6hw4n8cygkniv7u6xjv.png khnpofpcv7ckj9pzwlcl.png pmijkahxh5zcpwtqbjt4.png ylxnhfyxqvarfif2aosv.png

  8. #208 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    Eu inca sper ca o sa arate ca in trailerul de la e3 2014 si o sa fie 1080p 60 fps. #believe

  9. #209 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    mie imi place cum arata alfa.

  10. #210 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

    Uncharted 4: A Thief's End

    Trefla eu iti propun sa copiezi gameplayul care nu e compresat si sa faci atunci comparatie, ce ai pus tu acolo e un filmulet de pe youtube, foarte simplu putem fi carcotasi si btw cred ca nici un om normal la cap nu a crezut ca filmuletul de la e3 este realtime, era evident ca este un cg pentru hype. In fine stiu ca nu o sa conving pe nimeni dar pana acum ND este cam singurul studio care nu a dezamagit

  11. #211 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Putin sarcasm nu strica niciodata

  12. #212 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Va rog sa atasati pozele folosind functia de attachment.

  13. #213 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    ar putea nea Monk' sa anuleze functia de URL image , practic ne-ar obliga sa folosim attachment , altfel seems legit..

  14. #214 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Sa nu fie ceva de genu aypvxgv_700b.jpg

  15. #215 SP
    Member Tomcraft's Avatar
    Ala e final build? Care ia de buna poza asta e tampit rau. Unde dracului ati vazut voi sa arate asa? L-ati jucat? Pt ca la mine se vedea ca la E3.

  16. #216 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    Daca te uiti la demoul de la e3 si joci jocul final, aia e diferenta, doar daca te uiti atent. Majoritatea nu observa oricum.

  17. #217 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Am mai avut discuția asta am vrut sa postez si eu, dar nu mai are rost. Singura diferența din versiunea finala e acel colier, acel fundal șters nu exista în versiunea finala.

  18. #218 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Sunteți greșiți mă...altfel nu pot să vă zic.

  19. #219 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Traducerea in engleza pt FishyBon3, Haters

  20. #220 SP
    Member Tomcraft's Avatar
    Ai dreptate c3zar , interiorul trenului avea o singura culoare( galben) . Mie daca imi aratai poza cu Chloe din dreapta, nu as fi recunoscut-o.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 72 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 21 61 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 07-12-2014, 12:58
  2. Uncharted 4 se numeste A Thief's End By paunstefan in forum Console News
    Replies: 20 Last Post: 13-06-2014, 09:09
  3. Replies: 0 Last Post: 10-06-2014, 06:56
  4. End of Eternity Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 2 Last Post: 15-04-2009, 07:10

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts