Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 25 of 72 FirstFirst ... 15 23 24 25 26 27 35 ... LastLast
Results 481 to 500 of 1421

Thread: Uncharted 4: A Thief's End

  1. #481 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Mie îmi pare bine ca a plecat Amy Henning, o să văd în sfârșit un joc bun Star Wars, după seria KoTOR

  2. #482 SP
    Member eNHajeL's Avatar
    Seria Uncharted avea nevoie de schimbare de ritm si de ton. Cel putin de ton sigur! Ajungea la un moment dat sa fie chiar exagerat, chiar si pentru un joc video Imi aduc aminte cat de mult imi placea seria, il completam (si continui sa-l completez) anual dar de multe ori se rupea legatura dintre personaj si jucator cand exagerarea ajunge la limitele suportabilului. Sper sa ramama un joc Uncharted dar cu mai multe trairi omenesti, mai credibil si de ce nu, mai sumbru pe alocuri.
    Va aduceti aminte in primul joc momentul cand "a murit" cel mai bun prieten al lui Drake? A tras un "Noooo", un ranjet ca dupa cateva secunde sa reinceapa glumele pe jumatate coapte

  3. #483 SP
    Senior Member Zero's Avatar

    Uncharted 4: A Thief's End

    Eu sper ca in ultimul joc, sa nu introduca din nou creaturi supranaturale. Mi a stricat experienta in fiecare joc, voiam ceva mai serios, mai uman, cum a mentionat si colegul mai sus

  4. #484 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Nici eu n-am inteles ce cauta creaturile alea in joc. Am realizat ca a trebuit sa inventeze ceva sa reiasa de ce au ramas comorile acolo, dar parca prea de tot.

  5. #485 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Jocurile Uncharted copiaza atmosfera din filmele Indiana Jones, de aici rezulta si elementele de supranatural ce apar in fiecare joc din serie, iar pe mine nu m-au deranjat niciodata.
    E cam aiurea cu plecarea lui Amy si refacutul povesti de la capat, si am avut impresia ca nici lui Nolan North nu i-a picat prea bine schimbarea asta din ce povestea pe la o conferinta undeva, insa am incredere in cei doi oameni care s-au ocupat si de povestea din TLOU ca vor creea ceva frumos. Ce ma enerveaza deocamdata si nu-mi place e ca au introdus un frate de-al lui Drake asa din senin in poveste numai ca sa-i deie si lui Troy Baker ala de lucru. Un frate de care nu s-a mai vorbit si auzit deloc pana acum in nici unul din cele 3 jocuri. Cam aiurea faza asta, insa sper sa fie explicata cum trebuie in joc.

  6. #486 SP
    Senior Member Zero's Avatar

    Uncharted 4: A Thief's End

    Eu stiu ca de acolo s au inspirat, dar era mult mai bine, daca ramanea jocul un third person realist.
    Cat despre fratele sau, pariez ca va fi un dlc, in care vom afla ce i cu el. Multa lume nu va fi de acord, dar daca va fi la nivelul lui "Left Behind" eu ma declar multumit

  7. #487 SP
    Member SavePluto's Avatar

  8. #488 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Eu unul sunt tare dezamagit de MP. Nu mai zic nimic ca ma infurii si mai mult...


  9. #489 SP
    Member marv's Avatar
    Nu stiu cat era de bun streaming-ul dar din video parea ca au facut si un visual downgrade.

  10. #490 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    Bun, o avem si pe Chloe

  11. #491 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Grafic zici ca e un remaster. Iar ca actiune, parca prea mult supranatural pentru gusturile mele. As prefera totusi, ca la un joc de genu asta, sa am posibilitate sa-mi fac personajul, eventual cat mai complex si nu sa joc cu unu din cele 10-15-20 de modele pe care le voi intalni si reintalnii pe tot parcursul MP-ului.

  12. #492 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Grafic zici ca e un remaster. Iar ca actiune, parca prea mult supranatural pentru gusturile mele. As prefera totusi, ca la un joc de genu asta, sa am posibilitate sa-mi fac personajul, eventual cat mai complex si nu sa joc cu unu din cele 10-15-20 de modele pe care le voi intalni si reintalnii pe tot parcursul MP-ului.
    "Grafic zici ca e un remaster"...exagerezi si inca cum, nici nu-mi bat capul sa te cntrazic. Zic doar atat, mp va rula la 60 de fps-uri si e clar ca tb sa faca cateva compromisuri fata de grafica din single player ca sa ruleze astfel.
    Toate shooterele iti ofera 4-5 clase de soldati cu care sa joci, asta iti ofera 15-20 de personaje daca nu chiar si mai multe, insa tie nu-ti ajung, vrei sa-ti customizezi personajul cum vrei tu...scuzama dar ce jucam aici un shooter sau un RPG?
    Eu astept sa joc Beta ca sa ma pronunt, video-ul e prea haotic ca sa-mi dau seama daca imi va place sau nu, grafic mi se pare superb

  13. #493 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Grafic ti se pare superb, pentru ca-ti place stilul grafic. Jocul SP duce spre realism, cu iluminare calumea si texturi mai foto-realiste. In schimb, aici o da spre cartoonish in ultimul hal si da, sincer, cand vad filmuletul de mai sus, ma duc cu gandul la unul din cele 3 Uncharted remastered pe care le joc si pot spune sincer, ca arata aproximativ la fel.

    Cat de "toate shooterele iti ofera 4-5 clase", ei bine, eu nu le joc pe alea. Eu joc doar ce-mi place, iar astfel de shootere nu trec de filtrul meu. Singurul joc MP Online pe care-l joc in disperare, este GTA Online iar acolo nu exista asa limitari - si iar fac comparatie cu GTA...pff...u made me do it

  14. #494 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Grafic zici ca e un remaster. Iar ca actiune, parca prea mult supranatural pentru gusturile mele. As prefera totusi, ca la un joc de genu asta, sa am posibilitate sa-mi fac personajul, eventual cat mai complex si nu sa joc cu unu din cele 10-15-20 de modele pe care le voi intalni si reintalnii pe tot parcursul MP-ului.
    Mi-ai luat cuvintele din gura. Statui care fac summon la demoni...WTF?!?!

  15. #495 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Let’s take another look at Uncharted 4’s multiplayer | VG247

    Uitati-va la acest video, daca si dupa va mai pare ca arata a joc de PS3 inseamna ca ori aveti probleme cu vederea, ori averi ceva cu jocul (nu vreau sa jignesc pe nimeni, dar e penibil sa spui ca jocul arata ca un joc de ps3 )

    Jocul a fost , este si va fi un joc de aventura cu elemente supra naturale, era normal sa introduca si supranaturalul in multiplayer pentru al face mai complex (cred au zis ca exista o optiune (sau un mod de joc) pentru a dezactiva optiunile supra naturale), nu inteleg de unde atata nemultumire, daca vreti multiplayer serios luati si jucati Batlefield si gata...chiar nu ii inteleg pe unii, fratilor, nu uitati ca e un joc, uitam ce inseamna un joc?

  16. #496 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Eee, hai sa terminam cu jignirile ca nu e cazul. Trebuie sa acceptam ca suntem diferiti si fiecare are punctul lui de vedere. La fel cum mie mi se pare genial GTA V, altora li se pare o mizerie. I'm fine with that.

    Cine a spus ca arata a joc de PS3 ? Am spus ca arata ca Nathan Drake Collection, adica jocurile remasterizate. Arunca un ochi pe unu din astea 2 videos si spune-mi sicer cu care din ele 2 seamana.



    Sau


  17. #497 SP
    Senior Member Zero's Avatar

    Uncharted 4: A Thief's End

    Eu zic sa asteptam mai multe detalii, inainte sa ne pronuntam, sau chiar un gameplay. Eu cred ca nu toate modurile de joc vor avea acele elemente supranaturale. Nici mie nu mi plac, dar nu cred ca ne vor forta sa jucam cu ele, mai ales in MP

    Cat despre grafica, la fel, nu ma pronunt pana nu vad gameplay, sau pana joc beta

    Sent from my iPhone using Tapatalk

  18. #498 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    eu n-am inteles nimic de video mp-ul ala , nu stiu pe ce va certati !?

    adica , sunt oameni vs oameni ?!
    sau e un fel de co-op vs AI ?!
    pe ce se bazeaza victoria, pe killuri ?! sau pe obiective.. sau pe terminarea unei misiuni ..

  19. #499 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai uite aici gameplay


  20. #500 SP
    Banned Templier's Avatar
    The multiplayer portion of Uncharted 4: A Thief's End will incorporate microtransactions from the outset, according to the game's lead multiplayer designer Robert Cogburn.
    Players will be able to purchase various weapons, tools, and upgrades, but the studio has made it clear that every item can also be earned through in-game currency.

    Following a private demonstration of Uncharted 4 at Paris Games Week to a gathering of journalists, Cogburn opened the floor to questions. He was asked by GameSpot if--since Uncharted 4's multiplayer includes an in-game currency model--the game would eventually adopt microtransactions.

    "Microtransactions will be available at launch, but we'll have no gameplay items that will be gated through microtransactions," he replied.

    Uncharted 4's multiplayer mode makes a deliberate move away from the action-movie realism of the main campaign, with players allowed to use mystical totems to unlock supernatural abilities, as well as summon sidekicks (medics, snipers, etcetera). At the outset of each match, players can select various weapons at different in-game currency prices, a la Counter-Strike.

    GameSpot will be providing a hands-on preview of the multiplayer mode shortly.

    Cogburn added that striking the right balance, between grinding for items and incentivising real-money acquisitions, will be determined after Naughty Dog looks at the data from the Uncharted 4 multiplayer beta.

    Later, Cogburn explained that the multiplayer mode will render at 60 frames-per-second, although at 900p, due to the studio's belief that the smoothest possible experience is crucial in multiplayer. By contrast, Uncharted 4's campaign mode will display at 1080p30.

    Cogburn also said Uncharted 4 will "most likely be Naughty Dog's last game in the series," though when asked about this later he suggested this wasn't absolutely confirmed.

    "We as a studio feel that this will probably be the last Uncharted game we do. Who knows?"

    Creative director Neil Druckmann previously said it is bringing closure to protagonist Nathan Drake's journey, and the game will be the "end of an era" for the studio.

    Elsewhere in the interview, Cogburn was also asked about co-op, to which he replied "we'll be talking about co-op later."

    The Uncharted 4 release date has been confirmed as March 18, 2016.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 25 of 72 FirstFirst ... 15 23 24 25 26 27 35 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 07-12-2014, 12:58
  2. Uncharted 4 se numeste A Thief's End By paunstefan in forum Console News
    Replies: 20 Last Post: 13-06-2014, 09:09
  3. Replies: 0 Last Post: 10-06-2014, 06:56
  4. End of Eternity Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 2 Last Post: 15-04-2009, 07:10

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts