Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 71 of 72 FirstFirst ... 21 61 69 70 71 72 LastLast
Results 1,401 to 1,420 of 1421

Thread: Uncharted 4: A Thief's End

  1. #1401 SP
    Member kkkotto07's Avatar

  2. #1402 SP
    Member cristian77's Avatar
    tata_si_ale este ID ul meu,care jucati la nivel competitiv dati-mi add daca doriti

  3. #1403 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Mp-ul pare un pic mai echilibrat decat a fost la lansare.

  4. #1404 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    Dintre cei care ati jucat coop survival cat de greu vi se pare? Am trecut aproape prin toate hartile pe dificultate light cu un prieten si spre final devine extrem de greu mai ales cand te bati cu warlord. E mai greu decat campania pe crushing sau ce naiba?

  5. #1405 SP
    495
    Member 495's Avatar
    nu e mai greu, dar te "rasfata" cu easy kills in primele nivele. am jucat singur primele, toate valurile, si m-am blocat la ultimul nivel, ultimul val, parca. sa fi avut pe cineva decent cu mine si luam si trofeele alea.

    campania pe crushing e mult mai dificila, numai eu stiu cat am injurat pana ce l-am platinat, dar per total o placere si abia astept sa il reiau, avand in vedere ca prima oara l-am jucat pe ps4 vanilla, fara hi res si fara hdr!

  6. #1406 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    Am facut primele 9 nivele deja, mai am doar unul si e clar mai greu decat campania pe crushing. Wave-ul de warlord de la nivelul 8 m-a facut sa ma enervez mai rau decat toata campania pe crushing

  7. #1407 SP
    495
    Member 495's Avatar

  8. #1408 SP
    Manager paul's Avatar
    Vine pe PC:
    Attached Images Attached Images e2wwi7ovcaipijb.jpg

  9. #1409 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Sper sa ii aducă ceva îmbunătățiri și sa nu fie doar un port simplu! Este o veste minunata, dar sper totuși ca vor lansa și celelalte jocuri din serie pe PC.

  10. #1410 SP
    Member KurtKnispel's Avatar
    E binevenit, dar sa-l re-lansezi dupa sase ani, e cam mult. Nu cred ca sunt foarte multi cei care sa nu-si fi cumparat pana acum macar un PS4 Fat ca sa-l joace. Vorbim despre Uncharted 4 totusi, care a fost un system seller.

    Iar cei care nu si-au permis sa achizitioneze un PS4 timp de cinci-sase ani, ma inoiesc ca-si permit un PC care sa ruleze Uncharted 4 in coditii optime. Asta daca va fi si imbunatatit in mod semnificativ.

  11. #1411 SP
    Member codpin's Avatar
    Quote Originally Posted by fdkenzo View Post
    Sper sa ii aducă ceva îmbunătățiri și sa nu fie doar un port simplu! Este o veste minunata, dar sper totuși ca vor lansa și celelalte jocuri din serie pe PC.
    Nu au nici un motiv sa aduca si restul seriei pe PC. Ei scot cate o exclusivitate din asta pe PC doar ca un teaser. Iti place Horizon Zero Dawn? Pai hai ca iese si partea 2 dar pe PS. Ia cumpara un PS sa te joci si partea a doua daca tot ti-a placut asa mult.

    La fel si cu Uncharted. Iti place 4? Super! Restul seriei il poti juca in ecosistemul nostru. Easy!

  12. #1412 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Nu stiu de ce, dar mi se pare cam de rahat portarile astea din ultima perioada pe PC. Pentru mine exclusivitatile au fost motivul pentru care mi-am luat PS3 si apoi PS4. Inteleg ca Microsoft practic nu mai are exclusivitati, pentru ca... Windows. Dar Sony? Chiar atat de mare e foamea de bani? Tare cred ca asta se va intoarce impotriva lor, acum toti se bat pentru PS5, dar daca tot arunca asa exclusivitatile pe geam, s-ar putea ca vanzarile de console din viitor sa nu mai fie chiar asa. Acum pare foarte putin probabil pentru ca e un hype enorm, alimentat si de lipsa de stocuri.

    N-am nimic cu PC-ul, ba chiar orice nu e exclusiv pt consola il iau pt PC. Rezolutii mai mari, grafica mai buna, pe viitor si mai mult. De exemplu pot juca Doom3 sau Half Life 2 pe PC in 4k. Pe consola ramane la cat a fost, nu mai ai ce face. Dar orice exclusivitate are farmecul ei. Parerea mea.

  13. #1413 SP
    Manager paul's Avatar
    Nu o ganditi asa. PlayStation e prioritar.
    Cu cat are un joc mai mare succes pe console, cu atat o sa intarzie Sony sa il porteze pe PC.
    Fac lucrul asta ca sa mai incaseze cativa bani. Piata PC (+mobile, ca si pe mobile vor sa faca jocuri) e foarte mare (in prezentarea lor sunt China + Rusia + India).
    Attached Images Attached Images e2agbf8xmaq2dj3.jpg e2agvjrx0aub6af.jpg e2agmgiwuaeglrm.jpg

  14. #1414 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Quote Originally Posted by fdkenzo View Post
    Sper sa ii aducă ceva îmbunătățiri și sa nu fie doar un port simplu! Este o veste minunata, dar sper totuși ca vor lansa și celelalte jocuri din serie pe PC.
    E o veste foarte trista, sincer. Cand o sa vezi pe filelist romanasi cu 3090 in sli plangandu-se de crack error si fail, o sa iti schimbi parerea.
    Devine si Sony un mic M$, incet, incet. Cel putin M$ au integrat tot sistemul intr-unul, cu gamepass ultimate si toate cele.

  15. #1415 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Ce e așa trist că un joc extraordinar ajunge la mai multă lume? Sper sa urmeze the last of us, am prieteni cu care as discuta despre joc dar care nu l-au jucat pentru că nu au PS4.

  16. #1416 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar
    Eh, totul este despre “foame de bani”. Cu cat ai mai mult, cu atat iti doresti mai mult. De ce sa nu mulga ceva banuti in plus si de pe PC? Strica?

    Ii poti condamna cand vezi viata raportandu-te doar la “$”? Nu cred


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. #1417 SP
    Member cosmin1088's Avatar
    Asta e noua directie Sony, odata cu schimbarea conducerii.
    Eu cred ca orice 1st party Sony viitor va fi timed exclusive de acum inainte.

    Inca mi se pare blasfemie ca un titlu Naughty Dog sa apara pe PC.
    Cu asta chiar au deschis cutia Pandorei.

    Dar on the long run, e bine pentru game preservation..altfel peste ani si ani jocurile astea ar fi murit odata cu consola (nu ne putem baza pe emulare 100%)

  18. #1418 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Eu vad mai benefica aceasta chestiune.

    Pe noi, consolistii, nu ne deranjeaza cu absolut nimic daca Uncharted 4 apare si pe PC, ci avem chiar un avantaj.

    Avand in vedere ca se vor crea vanzari, studiourile care se ocupa de Uncharted 5, probabil vor fi mai motivate financiar si vor scoate un produs mai calitativ pe PS5. Produs care, probabil, va aparea si pe PC in 5 ani. No harm done.

  19. #1419 SP
    Member lucicleric's Avatar
    Eu sunt total de acord cu portarile pe PC atata vreme cat sunt jocuri din generatia trecuta. Pana la urma or sa mai stoarca niste bani din jocuri pe care oricum nu le mai cumpara nimeni pe consola. Banii astia pot fi foarte bine investiti in jocuri noi pentru generatia actuala. Sa nu mai zic de bine cunoscutul Bloodborne care arata incredibil cu patch de 60 fps si ceva upgrade la grafica.
    PC master race-ul asta sincer nu isi mai are rostul momentan....exclusivitatile au dovedit faptul ca sunt capodopere si pot stoarce pana la ultima resursa dintr-o bucata de hardware care costa 400 euro. Sa nu mai zic ca pc-ul a devenit redundant pentru mine cel putin pentru ca in afara de mmo-uri si ceva shootere, chiar nu ai de ce sa stai in fata unui monitor de maxim juma de metru cand poti sta linistit pe canapea si sa te uiti la un tv de 1m jumate-2m. Binenteles asta este parerea mea

  20. #1420 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    Nu vor face prea curand time exclusive-ele prea scurte. Cat e acum? 2 ani minim? Cam atat cred ca va fi. Ptr moment, cum acum incearca sa faca trecerea la PS5, e un moment bun ptr ei sa isi treaca exclusivele de PS4 pe PC. Exclusivele PS4 nu isi mai rostul de console seller acum. Apoi, logica ca oricine isi permite PC joaca si pe console nu e adevarata. Lansarile astea e ptr portiunea aia, care joaca pe pc dar nu se omoara cu consolele. Sunt de acord ca o fac si ca sa aduca o parte din ei pe console (gen iti place HZD? hai pe PS5 ca sa joci HZD 2), dar si sa isi maximizeze castigurile dupa un joc intrand pe piata PC. Alta treaba e target pe cei care sunt numai pe xbox (care e un system integrat mai bine cu PC). Poate ii convingi sa isi ia si PS, sau sa faca trecerea. Ii atrage cu bombonica de pe PC )

    E interesant sa vedem daca peste 2-3 ani vor lansa pe PC exclusivitati PS5. Sunt 50/50 aici. Daca sunt inca system sellere nu cred (cum zicea paul). Intai cred ca vor termina cu cele de pe PS4 ( pe care mai vor sa le porteze). Deci cel putin 2-3 inca puteti sa va agatati de ele ca sunt ptr consolistii ps, gen face omul sa se simta special in ecosistem (da sunt putin rautacios). Cine vrea sa le joace le va lua, in general, in 2-3 ani, pe sistemul ps.

    Si eu as vrea un Last of Us pe PC. Part II slabe sanse, dar ma multumesc cu primul.

    Revenind, eu sunt oarecum in targetul lor. Imi plac exclusivele lor, unele le-am jucat, dar prefer sa joc pe PC mai mult. Nu e vb neaparat de grafica cat de low framerate, dar si faptul ca in general prefer kb si mouse (adica daca un joc are ambele optiuni, imerg pe kb n mouse intai).

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 71 of 72 FirstFirst ... 21 61 69 70 71 72 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 07-12-2014, 12:58
  2. Uncharted 4 se numeste A Thief's End By paunstefan in forum Console News
    Replies: 20 Last Post: 13-06-2014, 09:09
  3. Replies: 0 Last Post: 10-06-2014, 06:56
  4. End of Eternity Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 2 Last Post: 15-04-2009, 07:10

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts