Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 18 of 21 FirstFirst ... 8 16 17 18 19 20 ... LastLast
Results 341 to 360 of 404

Thread: PlayStation VR

  1. #341 SP
    Junior Member player_mike90's Avatar

  2. #342 SP
    Member G@by's Avatar
    Mda, se pare ca am luat teapa cumparand deja camera, fie ea si la promotie, plus ca are casca in prima varianta si daca mai pun si ca trebuie sa-mi vina zilele astea jocul "Gran Turismo Sport PS4 Limited Edition", aceasta varianta "cade" cu brio.
    Astept alte variante...

  3. #343 SP
    Member eastbason's Avatar
    De ceva timp tot aman sa imi cumpar un PS VR. Am urmarit stirile si ce s-a discutat aici si as vrea sa merg pe versiunea noua. Are cineva idee cand apare si la noi pe piata? Oare o sa vina in bundle si cu camera?

    A incercat cineva Robinson: The Journey ?

    Sent from my SM-A500FU using Tapatalk

  4. #344 SP
    Member mittyredstar's Avatar
    Sfat, meniul youtube in mod VR, se vede spre stanga la mine, cred ca ceva nu e bine setat sau asa e normal ?

  5. #345 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    incearca sa iti asezi camera in fata ta, pe televizor sau unde iti este comod, astfel incat sa nu fie stramba. Iar daca imaginea se mai deplaseaza spre stanga sau dreapta cand te joci sau vizualizezi ceva, apasa mai mult timp pe butonul options si se recentreaza imaginea.

  6. #346 SP
    495
    Member 495's Avatar
    in uk, black friday e pe 24 noiembrie dar amazon.uk au deja ps vr starter pack cu camera inclusa + gt sport la 249 lire.

    cum vi se pare pretul? nu sunt la curent cu piata sh.

    mc!

    https://www.amazon.co.uk/gp/product/...KL5A1OLE&psc=1

  7. #347 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Cam tot la fel ca pret va fi si azi pe emag (1399 RON), asa ca e mai usor de la noi. Asta daca nu cumva vor fi doar 2-3 bucati pe stoc...

  8. #348 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Stau in uk. Mc oricum, am bagat in cos si pana vineri daca mai sunt, le iau!

  9. #349 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Eu spun ca e un pret chiar bun. Acelasi ca la noi. Daca tot vrei sa iei VR, e chiar ok. Primesti si camera + VR World, care este un demo f bun pt a demonstra tehnogia, plus un joc nou, GT Sport.
    Doar casca VR cred ca s-a comercializat pana acum in jur de 350 lire fara reduceri.

  10. #350 SP
    Junior Member Kralizeh's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Cam tot la fel ca pret va fi si azi pe emag (1399 RON), asa ca e mai usor de la noi. Asta daca nu cumva vor fi doar 2-3 bucati pe stoc...
    Sunt 500.

  11. #351 SP
    Member Chazy90's Avatar
    Quote Originally Posted by player_mike90 View Post
    Stie cineva daca in acest bundle e deja versiunea 2 de PSVR sau nu exista inca la noi?
    Sau stiti cand va aparea? Intreb pentru ca am comanda de BF la emag cu 1400 dar sunt indecis daca sa o ridic sau sa o anulez.

  12. #352 SP
    Member gabytro's Avatar
    Quote Originally Posted by Chazy90 View Post
    Stie cineva daca in acest bundle e deja versiunea 2 de PSVR sau nu exista inca la noi?
    Sau stiti cand va aparea? Intreb pentru ca am comanda de BF la emag cu 1400 dar sunt indecis daca sa o ridic sau sa o anulez.
    ti l cumpar eu daca vrei sa renunti. E super pret

  13. #353 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    dupa ambalaj, e versiunea 1.

  14. #354 SP
    Junior Member cRsRO's Avatar
    Buna seara,

    Mi-am luat si eu PS VR si nu reusesc sa il fac sa mearga in Gran Turismo Sport. Imi apare imaginea cu ecranul ca la cinema. Ce ar trebui sa fac sa am camera 360 care sa se miste in functie de unde ma uit?
    Multumesc

  15. #355 SP
    Member bdevil's Avatar
    E versiunea 1 de VR. Si mie mi-a venit fara manual in lb. romana sau engleza, dar m-am descurcat. Senzatia este superba, mai ales in Until Dawn: Rush of Blood care a fost gratis la PS+ cu putin timp in urma. Si jocurile normale se pot juca cu VR-ul, FIFA18 e chiar ok, desi mi se pare ca exista un input lag.

  16. #356 SP
    Junior Member cRsRO's Avatar
    Deci sa inteleg ca doar pe versiunea 2 de vr este posibil ce vreau eu?

  17. #357 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Ai înțeles greșit, răspunsul lui nu cred ca era pt tine.

    Vezi ca la Gran Turismo Sport nu e tot jocul in VR, doar partea numita Arcade Mode (asa am citit in mai multe articole, nu am VR)

  18. #358 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Quote Originally Posted by cRsRO View Post
    Deci sa inteleg ca doar pe versiunea 2 de vr este posibil ce vreau eu?
    Versiunea 2 are doar castile integrate si suport HDR pentru semnalul ce trece prin cutie spre TV. In rest are aceleasi performante.

    Pt Gran Turismo - incearca VR Tour mode din meniul Arcade din joc. Ai Vr Drive si Showroom. Nu e tot jocul in Vr.
    Pentru un joc full VR cauta Dirt Rally Vr (Vezi ca e un addon, e posibil sa necesite si jocul full separat, dar e toata experienta in VR + ca este un sim de raliuri excelent sau DriveClub VR - nu e un sim dar are masini frumoase).

    Cum te descurci cu motion sickness ?

  19. #359 SP
    Member bdevil's Avatar
    Pentru motion sickness, inchid ochii. Stari aiurea la unele jocuri ... trebuie pauze.

    ---------- Post added 21-11-2017 at 13:28 ----------

    Aveti idee daca se gaseste prin magazine pe undeva pe la noi VR Aim Controller?

  20. #360 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Nici eu nu cred ca se comercializeaza separat momentan. Poti astepta pana de sarbatori, poate prinzi vreo reducere la pachet, avand in vedere ca a fost lansat de ceva vreme.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 18 of 21 FirstFirst ... 8 16 17 18 19 20 ... LastLast

Similar Threads

  1. PlayStation VR2 By paul in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 269 Last Post: 27-03-2024, 19:50
  2. Vand PlayStation Network Card Romania si PlayStation Plus By Dant3 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 6 Last Post: 25-04-2020, 17:20
  3. Acesta sa fie noul Playstation Move pentru Playstation 4 ? By andreiaka in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 0 Last Post: 14-12-2013, 19:26
  4. Replies: 0 Last Post: 21-02-2013, 09:03
  5. Replies: 0 Last Post: 14-04-2009, 09:29

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts