Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 9 of 21 FirstFirst ... 7 8 9 10 11 19 ... LastLast
Results 161 to 180 of 404

Thread: PlayStation VR

  1. #161 SP
    Member Sir Dinu's Avatar
    Am inteles. De aia imi era frica. Pe acolo trece piticul cu masina prin camera, si covorul e minimalist, deci trebuie sa adopt alta strategie ) Cand nu o mai folosesc adun cablul.

  2. #162 SP
    Member Sir Dinu's Avatar
    Ce mai jucati pe VR? Aveti un joc ca lumea, de jucat cap-coada? Si cam cat rezistati in el?

  3. #163 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Daca te referi la un joc cu o campania mai mare de 5-6 ore, inca nu exista asa ceva . Probabil Robinson The Journey, care apare la inceputul lui noiembrie, va fi genul asta de joc. Jocurile cu campanie care le avem acum dureaza in medie 2-3 ore cu putina rejucabilitate, exemple : Loading Human, Here They Lie, Batman Arkham VR, The Assembly.

    Majoritatea timpului o petrec in jocuri multiplayer, RIGS si EVE: Valkyrie, in care am inceput sa rezist timp nelimitat .

  4. #164 SP
    Member Sir Dinu's Avatar
    Deja imi frec mainile.

  5. #165 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    pana la urma tu ai facut comanda de PSVR?

    L.E: http://uk.ign.com/articles/2016/09/1...teased-by-sega

  6. #166 SP
    Member Sir Dinu's Avatar
    Normal. Sper ca marti le intra pe stoc. Au zis ca mai asteapta doar un VR ca nu mai vrea furnizorul sa trimita in RO ca nu a fost inca lansat.

  7. #167 SP
    MRC
    Member MRC's Avatar
    Pe mine personal nu ma face deloc curios acest VR. Sunt convins ca mi-ar placea, as fi uimit si incantat cateva zile, dupa care ar deveni obiect de adunat praf...la fel ca move-ul de la ps3 si smartwatchul .

  8. #168 SP
    Member Sir Dinu's Avatar
    Sper si eu sa fie mai mult de atata si sa nu adune praful. Tot am incercat sa ma conving ca nu imi trebuie, dar nu am cu cine

  9. #169 SP
    MRC
    Member MRC's Avatar
    Sunt dispus sa pun pariu ca aceasta jucarie o sa fie populara cateva luni de la lansare... Ca si pokemon go, era nebunie, acum nu mai vorbeste nimeni de el. Noutatea atrage zic eu si cam atat. Dupa juma de an prea putini o sa se mai complice sa-si puna badocul pe cap pt a se juca ceva ...tot vechea canapea + gamepad + tv-ul vor ramane pe primul plan.

  10. #170 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by MRC View Post
    tot vechea canapea + gamepad + tv-ul vor ramane pe primul plan.
    VR-ul nu și-a propus să înlocuiască gamingul clasic, îl completează. Da, până nu vezi cu ochii tăi și nu simți, nu ai cum sa îți spui o părere. Timpul o sa ne spună daca o sa fie sau nu un eșec. Eu nu cred în VR, cel puțin nu acum, dar nici nu dau de pământ cu ceva ce ne oferă alte trăiri, alte momente frumoase.

  11. #171 SP
    MRC
    Member MRC's Avatar
    Nu vreau sa intelegeti gresit, sunt curios si eu si cu siguranta o sa il incerc si cu siguranta e o experienta faina. Dar parerea mea e ca ma voi plictisi repede de el, de aia nici nu ma inghesui sa il iau in prima zi de lansare.

  12. #172 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Daca noi doi ne plictisim sau credem ca ne plictisim asta nu înseamnă că toată lumea e ca noi. De exemplu eu nu cumpăr, nu acum. Aștept versiunea a doua cu PS5, sănătoși sa fim

  13. #173 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Nu condamn pe nimeni , sa nu fiu inteles gresit , dar daca nu vor face vanzari nu va exista a 2-a varianta.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  14. #174 SP
    Member Sir Dinu's Avatar
    Il luam, il incercam, ne bucuram, daca nu corespunde il vindem

  15. #175 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by apbaciu View Post
    Nu condamn pe nimeni , sa nu fiu inteles gresit , dar daca nu vor face vanzari nu va exista a 2-a varianta.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Vor face

  16. #176 SP
    Junior Member bonoman's Avatar
    Puteți să-mi Spune-ți ce diferențe sunt intre cele doua produse de este asa mare diferența de preț???
    Casca cu ochelari Sony Playstation VR pentru PlayStation 4 - eMAG.ro
    PlayStation VR

    La eMAG costa 2799 iar la Altex 1799
    Attached Images Attached Images img_1102.png img_1103.png

  17. #177 SP
    Member marv's Avatar
    "Casca cu ochelari". SERIOS?
    Ma bucura sa vad ca cei de la emag si-au angajat ca translator pe cel care traduce titlurile filmelor la PRO TV:
    Despicable Me - Sunt un mic ticălos
    Open Season - Năzdrăvanii din Pădure


    Astept cu interes oferte la Telefonul Cel Destept si Monitorul cu Atingere.

  18. #178 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Probabil faptul ca nu astepti pana in decembrie-ianuarie dupa el (vad ca apare stoc limitat)

  19. #179 SP
    Member Sir Dinu's Avatar
    Vandut de:Magazin Jocuri. Deci e in marketplace la Emag. E un retailer care sigur vrea sa faca un ban pe ideea nelansarii inca in RO.
    Ii sunam sa ii intrebam daca nu au gresit pretul? )

  20. #180 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Cat de lung este firul acela? Nu de alta, dar cred ca mi-ar trebui vreo 10m, daca nu vreau sa-l iau in picioare...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 9 of 21 FirstFirst ... 7 8 9 10 11 19 ... LastLast

Similar Threads

  1. PlayStation VR2 By paul in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 269 Last Post: 27-03-2024, 19:50
  2. Vand PlayStation Network Card Romania si PlayStation Plus By Dant3 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 6 Last Post: 25-04-2020, 17:20
  3. Acesta sa fie noul Playstation Move pentru Playstation 4 ? By andreiaka in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 0 Last Post: 14-12-2013, 19:26
  4. Replies: 0 Last Post: 21-02-2013, 09:03
  5. Replies: 0 Last Post: 14-04-2009, 09:29

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts