Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 21 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 20 ... LastLast
Results 181 to 200 of 404

Thread: PlayStation VR

  1. #181 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Cum ar fi daca s-ar putea juca PT pe VR?

  2. #182 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    O sa te joci RE 7

  3. #183 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    am jucat demo-ul ala si desi incearca sa aiba acelasi stil, nu e comparabil. cred eu. oricum, de jucat cred ca il joc prin 2018

  4. #184 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Cat de lung este firul acela? Nu de alta, dar cred ca mi-ar trebui vreo 10m, daca nu vreau sa-l iau in picioare...
    Are undeva la 4-5m, dar nu am avut nicio problema de acest fel.

  5. #185 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by apbaciu View Post
    Are undeva la 4-5m, dar nu am avut nicio problema de acest fel.
    Thanks! Sper sa fie un cablu clasic, pe care sa-l pot prelungi. Otherwise it's a bad thing (am vreo 5-6m pana la TV)

  6. #186 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Am vazut un youtuber care avea prelungitor la cablu, daca resusesc sa il gasesc il voi pune pe thread.

    L.E: Am gasit videoul si spune de un extension cable dar pentru playstation camera.

  7. #187 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  8. #188 SP
    Junior Member darkkiss's Avatar
    Hmm.. e binevenit
    Il voi incerca cu siguranta!

  9. #189 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Nu e de mirare ca e gratis , l-am terminat in 15 minute. Nu este nimic de spus, decat ca arata a naibii de bine, as putea spune ca este cel mai aratos joc de VR de pana acum.

    Sper ca o fi un tease la ceva pe viitor, altfel nu ii vad rostul. E o gluma proasta.

  10. #190 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Pai e VR Experience. Crezi ca SW Battlefront e mai breaz? Nici nu aveam așteptări de la asa ceva. Măcar te simți acolo?

  11. #191 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Pai si Arkham VR e experience, jackal assault dureaza practic cat demoul de la EVE.

    Jocul se simte foarte bine , senzatia de imersiune este acolo intarita de grafica foarte buna.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  12. #192 SP
    Junior Member darkkiss's Avatar
    Jackal Assault arata incredibil

    Pe cat de mare a fost incantarea cand am intrat in joc, pe atat de mare a fost dezamagirea ca s-a terminat experienta in 10-15minute

  13. #193 SP
    Member Sir Dinu's Avatar
    VR-ul listat la emag de magazinjocuri la pretul de 2899 parca e de pe game-shop.ro. Am sunat sa ii intreb daca e corect pretul si au zis ca da. Le-am spus ca e cu 1000 lei mai mult decat oriunde, au zis ca stiu, si ca sa imi iau de altundeva, ca deja au vandut 2, unu chiar azi si saptamana viitoare mai primesc unu. Deci este lume care cumpara si la banii aia, sau tipii de acolo o ard aiurea.

  14. #194 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    BTW de VR, cica s-a vandut ca painea calda si ca majoritatea retailerilor (cel putin in usa) nu mai au nimic in stoc si ca de abia in 2017 vor veni unitati noi. deocamdata nu a fost un flop sa vedem pe viitor ce va fi

  15. #195 SP
    Junior Member darkkiss's Avatar
    Eu as zice sa urmariti pe Amazon uk/it cand devine disponibil ... daca vreti sa-l luati.
    Ca si pret e 350lire / 400E , eu mi l-am luat de pe amazon it; cost final(inclus livrare etc) = ~1840ron

  16. #196 SP
    Member Sir Dinu's Avatar
    Darkkiss, amazon it, livreaza in ro? Eu de 2 saptamani astept dupa gamestore care imi tot promit ca saptamana ce vine marti sau joi le intra o piesa pe stoc si nimic. Si cum se achita? Cu cardul online, sau ramburs la curier? In cat timp ajunge? Care e riscul sa fie teapa? Da-mi vreo 2 detalii ca nu vreau sa stau pana in ianuarie 2017. Mai ales ca vad apare si Robinson.

  17. #197 SP
    Member dorin_star's Avatar
    A incercat cineva "Cinematic Mode" ? Am inteles ca poti sa joci ori ce joc , cum se vede spre exemplu BF1 ?

    Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

  18. #198 SP
    Junior Member darkkiss's Avatar
    In principiu, livrarea în ro depinde de produs și seller, fie că-i Amazon Uk/it/for etc. In cazul produselor vândute de Sony, livrează fără probleme la noi. Eu am comandat cu vreo 2zile înainte de lansare, și coletul l-au expediat chiar în ziua lansării. În 3-4zile lucrătoare mi-a ajuns comanda. Plata cu cardul online - în euro/gbp (deși pare atractiva opțiunea de plata în RON - este mai dezavantajoasa, sunt niște comisioane extra). Livrarea a costat undeva la 13-15€, multicel.. probabil pt. ca nu era un colet mic, și era destul de greu(3.5kg).

    S-ar putea sa mai ai de așteptat un pic, parca citisem ca s-au epuizat stocurile prin uk/eu, inclusiv Amazon. Cred ca depinde de Sony acum, sa mai suplimenteze stocurile.

  19. #199 SP
    Banned asperas's Avatar
    darkkiss@ Salut, imi poti spune te rog in cazul in care ti-ai luat ps4 pro cum se manifesta acesta impreuna cu psvr ?Multumesc mult.

  20. #200 SP
    Junior Member darkkiss's Avatar
    Nu am PS4 Pro.
    S-ar putea sa am ocazia totusi sa testez in viitorul apropiat ( am un amic care probabil o sa-si ia ps4pro cat de curand).

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 21 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 20 ... LastLast

Similar Threads

  1. PlayStation VR2 By paul in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 269 Last Post: 27-03-2024, 19:50
  2. Vand PlayStation Network Card Romania si PlayStation Plus By Dant3 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 6 Last Post: 25-04-2020, 17:20
  3. Acesta sa fie noul Playstation Move pentru Playstation 4 ? By andreiaka in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 0 Last Post: 14-12-2013, 19:26
  4. Replies: 0 Last Post: 21-02-2013, 09:03
  5. Replies: 0 Last Post: 14-04-2009, 09:29

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts