Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 161 of 395 FirstFirst ... 61 111 151 159 160 161 162 163 171 211 261 ... LastLast
Results 3,201 to 3,220 of 7884

Thread: Clubul Xbox One

  1. #3201 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    nu stiu insa daca chiar fix de azi vor baga oferta..

  2. #3202 SP
    Junior Member alexulq's Avatar
    Microsoft conducting Xbox One digital pricing experiment with Ryse sale - GameSpot

    Promotia incepe pe 18 si se termina pe 24. Mai se pot cumpara si niste DLC-uri pt $9.
    Se merita $40 jocul?

  3. #3203 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    eu astept sa-l bage la jocuri gratis peste un an, sau sa primeasca pretul de 15$

  4. #3204 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Cam multe asteptari aveti si voi. alexulq: nu stiu daca "se merita" dar cred ca jocul merita achizitionat la pretul de 40$.

  5. #3205 SP
    Member DRAGOS10's Avatar
    nu ar fi rau de ar scadea toate la 40$ , mai ales ca sunt si pe share cu jocurile digitale

  6. #3206 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    The latest update for the Xbox One may add a few useful new features, but it sounds like it adds a new bug, as well. Fortunately, Microsoft has an easy workaround.

  7. #3207 SP
    Junior Member HarryHaller's Avatar
    Salut all,
    Sunt nou pe aici, dar ma bucur ca exista un Forum unde se poate discuta cu owneri de Xbox one fara replici de fanboys.
    Am avut si eu chiar aseara problema cu Black screen. M-am panicat un pic initial, ca mergea sunetul si tot, dar nu se mai vedea nimic.
    E bine ca a mers Fix-ul cu hard reset. Sper sa nu fie ceva frecvent.

  8. #3208 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Bine ai venit HarryWaller. Fanboys sunt peste tot, dar macar noi ne tratam

    Referitor la "black screen", Microsoft stie de problema si se va repara cu un viitor update. Sper sa nu introduca alte bug-uri via update (cum ar fi adevaratul blue screen of death)

  9. #3209 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    monky, termina te rog cu cobitul la cate lucruri fac astia pe dos...nu ar fi de mirare

  10. #3210 SP
    Junior Member HarryHaller's Avatar
    Ati auzit careva ce altceva va contine Update-ul din Martie, in afara de fix-urile la sistemul de Party chat?
    Lista de pe Reddit la care a facut referire Major Nelson era destul de lunga. Update-ul din Februarie de acum a acoperit foarte putin.

    Ma intreb daca in Martie vor updata doar chestiile legate de socializare. Eu inca astept USB storage support

  11. #3211 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    nu a primit inca fix-ul ala pentru gamepad? (datorat jocului Titanfall)

  12. #3212 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Attached Images Attached Images 20140219160320.jpg

  13. #3213 SP
    Member anes's Avatar

  14. #3214 SP

  15. #3215 SP
    Member dtancu's Avatar
    Sper sa nu mi se confirme presimtirea, dar dupa flop-ul lui Thief nu stiu de ce am asa o senzatie ca Titanfall va fi asa si asa. Caz in care am pus-o toti pe XB1 ca altceva nu se intrevede pana dupa vara.

  16. #3216 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    titanfall a primit beta si toti care au participat la test l-au declarat extraordinar

  17. #3217 SP
    Junior Member k7al1n's Avatar
    am jucat beta si mi se pare super...fara buguri majore(exceptand acel blackscreen)plus ca aduce un nou concept in joc(wallrunning) . luptele cu titani sunt interesante cant wait for it

  18. #3218 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Titanfall este un joc bun, nu este Mesia jocurilor shooter. Daca il asteptati cu aceasta idee in cap, o sa fiti crunt dezamagiti. Cat despre Theif, un joc pe care nu am avut placerea sa il joc BETA, dar pe care l-am vazut in video-uri pe net, pare un joc inchegat, arata bine si este un reboot decent pentru seria Thief. Daca va luati dupa "reviews" facute de oameni manjiti de unii si de altii, o sa pierdeti multe jocuri bune.

  19. #3219 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Asta e un lucru extrem de grav. Sper ca e doar un "fluke" asa cum spune cineva de la MS acolo... si nu fac treaba asta cu region locked. Pentru ca daca se va intampla asta, o sa iasa un scandal monstruos.

  20. #3220 SP
    Member SwingShot's Avatar
    Intotdeauna mi-a placut cand eu vreau sa dau bani dar nu se accepta. Nu e nimic mai eficient ca asta ca sa te faca sa te simti ultima pleava a societatii.

    Your money is tainted, we don't need it. Ca aia cu the plague.

    Gj Micro$oft. Sper totusi sa fie momentan doar la digital codes, nu si la jocurile direct cumparate din store, ar fi chiar absurd. Sa ajung mai pe seara la consola sa vad daca imi mai merge Killer Instinctul

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  2. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  3. Clubul Xbox One X By Dant3 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 1658 Last Post: 25-08-2020, 17:57
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts