Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 233 of 395 FirstFirst ... 133 183 223 231 232 233 234 235 243 283 333 ... LastLast
Results 4,641 to 4,660 of 7884

Thread: Clubul Xbox One

  1. #4641 SP
    Member stormhold7's Avatar
    Quote Originally Posted by iry View Post
    Damn, am incercat sa platesc prin paypal, banuti sunt pe card. Nu ma lasa, wtf...
    Serios? Ciudat... eu am comandat in urma cu o luna de la ei Football Manager pentru PC si a fost totul ok. Am platit prin PayPal. Incearca sa iei legatura cu ei. Sunt un site foarte mare, deci sigur te vor lamuri care este problema.

    LE: Mai ai si varianta asta http://www.cheapxboxlivecodes.com/xb...-subscription/
    Doar ca asta e putin mai scumpa. Sunt de incredere. Am cumparat si eu ultimul gold de la ei.

  2. #4642 SP
    grn
    Junior Member grn's Avatar
    Quote Originally Posted by iry View Post
    Damn, am incercat sa platesc prin paypal, banuti sunt pe card. Nu ma lasa, wtf...
    Ai mai facut plati cu contul acela? Ai validat cardul?
    Asa am patit eu cand mi-am schimbat cardul din cont si nu l-am validat.

  3. #4643 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    E cardul atasat paypal, e valid etc..

  4. #4644 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Nu merge sa platesti cu PayPal, a mers (cel putin mie mi-a mers pana in luna marte 2014 dar de atunci nu mai merge). Cumpar ORICE folosind redeem codes si sanatate buna.

  5. #4645 SP
    Member stormhold7's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Nu merge sa platesti cu PayPal, a mers (cel putin mie mi-a mers pana in luna marte 2014 dar de atunci nu mai merge). Cumpar ORICE folosind redeem codes si sanatate buna.
    Pe care zici ca nu merge, "g2a" sau "cheapxboxlivecodes"?

  6. #4646 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Merge fara probleme cu paypal pe G2A. Am luat eu un joc de Xbox One in decembrie si a mers fara probleme.

  7. #4647 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Pai acum ce are? Tot incerc si nu reusesc cu paypal. Si-au schimbat politica?

  8. #4648 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu stiu ce sa zic. La mine a mers fara probleme. Efectiv mi-am facut cont (ca nu aveam) si am legat direct paypal-u si asta a fost tot.

  9. #4649 SP
    Member stormhold7's Avatar
    Exact asa si la mine. N-am avut cont, am facut unul nou, am platit prin PayPal si totul a fost in regula. Incearca sa iei legatura cu cei de la suport.

    Eu am patit asta cu boxeddeal. Nu pot plati prin PayPal nicicum. Imi da o eroare tot timpul "payment rejected by the processor" sau asa ceva.

  10. #4650 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Mda, e exact invers. Pe boxeddeal am platit cu paypal fara nicio problema, aici nu merge. Nu ma poate ajuta cineva cu plata unui cod de 12 luni xbox live? Pun banutii in contul personal imediat

    LE: Am rezolvat, multumesc mult @stormhold7 pentru ajutor

  11. #4651 SP
    Member BlackSnake's Avatar

  12. #4652 SP
    Member miami's Avatar

  13. #4653 SP
    Junior Member HarryHaller's Avatar
    Sper sa nu sune ca o intrebare prea stupida...Daca am TV-ul bagat prin receiver digital, si prin Xbox one, voi putea beneficia de streaming-ul TV prin Smartglass? Sau e doar pt cei cu "Xbox One Digital TV Tuner", sau cei cu One Guide?

  14. #4654 SP
    Member anes's Avatar

  15. #4655 SP
    Member GoroMare's Avatar
    Salut ! Tocmai ce am achizitionat un Xbox One ieri. Intrebarea mea este; daca imi fac cont de USA si cumpar un joc de la Altex, va functiona DLC pentru acel joc ? DLC care il descarc dupa cont USA
    Multumesc

  16. #4656 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    *DLC PE care...

    Da, functioneaza fara probleme, pe Xbox One jocurile nu mai sunt blocate pe regiuni.

  17. #4657 SP
    Member GoroMare's Avatar
    Scuze, nu am fost atent. Multumesc pentru informatie

  18. #4658 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar

    Clubul Xbox One

    Razvan, jocurile nu sunt. Insa dlc-urile esti sigur? Citisem cum ca daca ai joc zona 2, cont us si dlc tot us nu prea se pupa...Asta vreau si eu sa aflu.

  19. #4659 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai asta e faza, ca nu mai exista zona 2, 3, 17.

    Eu asa citisem si ziceau si alti colegi. Eu am doar din UK si RO jocurile fizic, dar pentru confirmare putem sa asteptam sa raspunda si alti cunoscatori care au cont pe US.

    Din ce vad aici, ar merge, dar din ce vad aici, n-ar merge

  20. #4660 SP
    Member stormhold7's Avatar
    Salutare baieti! Nu stiu daca ajuta sau nu informatia, dar eu am cont UK si am cumparat de pe eBay US Ryse Son of Rome (jocul, nu DLC) si a functionat fara probleme. Deci in principiu nu mai exista nicio blocare pe regiuni. Asa am citit si eu.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  2. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  3. Clubul Xbox One X By Dant3 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 1658 Last Post: 25-08-2020, 17:57
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts