Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 183 of 395 FirstFirst ... 83 133 173 181 182 183 184 185 193 233 283 ... LastLast
Results 3,641 to 3,660 of 7884

Thread: Clubul Xbox One

  1. #3641 SP
    Admin MonkY's Avatar
    nerazzurr: asta ar trebui sa te ajute: http://www.consolegames.ro/forum/f11...ghid-xbox-one/. Nu, nu mai trebuie sa faci nimic, poti folosi contul facut pe Xbox 360.

  2. #3642 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Ms mult!!

  3. #3643 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Nu trebuie sa-ti faci nimic, continui cu contul vechi fara nicio problema

  4. #3644 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Contul (GT-ul, etc.) toate iti raman

    De abia astept update-ul lunii august

  5. #3645 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    e bn atunci ...despre ce update e vorba?
    Credeti ca merita sa trec la One? ..diferenta cu 360 e mare?

  6. #3646 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Normal ca merita

  7. #3647 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  8. #3648 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Meh, arata mai bine negru simplu. Daca pui decal, chiar zici ca e o cutie mare si colorata.

  9. #3649 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Mie imi place ala cu Dragon Age

  10. #3650 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Negru (classic) sau TITANFALL EDITION restu sunt MEH

  11. #3651 SP
    Banned TheStranger's Avatar
    cel mai interesant la update ul din august mi se pare a fi cel cu afisarea "low battery".e chiar util.

  12. #3652 SP
    Junior Member Khaos's Avatar
    In sfarsit si la noi,Xbox One fara Kinect Consola Xbox ONE | ALTEX.

  13. #3653 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Acum e pt prima datacand apare la noi acest mod? ...e bn ca poate se mai ieftinesc ...

    ---------- Post added 19-07-2014 at 09:43 ----------

    Am gasit o consola si scrie in anunt ca are deja cont de US...cum fac daca eu am cont de UK...e vreo problema...sau ma loghez separat si nu am treaba cu contul lui....de unde ma.sfatuiti sa mi cumpar? Olx e o varianta buna?

    ---------- Post added 19-07-2014 at 09:53 ----------

    Sau la tocmai.ro pt ca au verificare colet..

  14. #3654 SP
    Member vallio's Avatar
    Din cate stiu poti face cont si pe UK, nu e nici o problema.Cat de mare e diferenta de pret intre OLX/tocmai.ro si ALtex?
    Acum ca s-a scos fara kinect e mai accesibila si ai si garantie in caz ca se intampla ceva.

  15. #3655 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Diferanta de pret fata de magazin unde am vazut ca e 1700ron e de cam 3 4 mil...adica acolo poti sa iei pe la 13-14mil...la tocmai.ro ai transp gratis la f multe si verificare colet....

    ---------- Post added 19-07-2014 at 11:38 ----------

    Intradevar nu prea am vazut cu garantie..sunt multe aduse de afara..

    ---------- Post added 19-07-2014 at 11:40 ----------

    M ar interesa fara Kinect pt ca nu ma joc acele jocuri fizice...mai are si alte lucruri chiar asa utile in afara de jocuri Kinectul ?

  16. #3656 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Kinectul in momentul de fata nu merita absolut deloc (decat daca vrei neaparat sa faci Skype via X1/TV sau sa dai comenzi vocale).

    Cat despre olx/tocmai.ro, o sa va rog sa mai terminati cu ei, ca m-am saturat eu de cate tzepe vad zilnic. Totusi nu iti cumperi un sac de cartofi sau un scaun folosit, ci o consola pe care o vei folosi ani buni de-acum inainte... ia de la o firma serioasa cu garantie (si cu posibilitate de retur in 30 de zile in caz ca are o problema si nu vrei sa astepti dupa service), si n-o sa-ti para rau de diferenta data (la urma urmei consideri si tu ca ai pierdut un joc). Bafta!

  17. #3657 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    O iau expre pentru jocuri...deci nu ma intereseaza Kinect...acuma si pe aceste siteuri depinde ce noroc ai...oricum vreau sa o iau sigilata .

  18. #3658 SP
    Member vallio's Avatar
    Si a conectat cineva receiverul HD la consola? Ma inteseaza cel de RDS cum se misca cum se vede?

  19. #3659 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  20. #3660 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Wtf?! Pai asa e pe PS4

    LE: silly oblivious people, acting like they discovered the wheel
    Attached Images Attached Images fail.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  2. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  3. Clubul Xbox One X By Dant3 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 1658 Last Post: 25-08-2020, 17:57
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts