Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4
Results 61 to 66 of 66

Thread: Forza Motorsport 6

  1. #61 SP
    Junior Member Secu86's Avatar
    Care este diferenta intre modurile de multiplayer?

    Vreau sa joc o simpla cursa, in care sa-mi aleg doar masina si traseul.

  2. #62 SP
    Junior Member Secu86's Avatar
    Aceasta actualizare este gratuita Un camion Mercedes-Benz și un mic BMW sosesc în Forza 6 | ComputerGames.ro?

    Pe consola cum este, se descarca automat actualizarea sau te anunta inainte?

  3. #63 SP
    Member florindragos21's Avatar
    De curiozitate, e posibil ca grafica jocului să fi fost îmbunătățită prin actualizări, sau este exact aceeași ca la lansare?

  4. #64 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    @Secu86: nu, nu este gratuita, nici macar masinuta sau camionul nu sunt gratuite. Se pot cumpara individual, ca parte integranta a pachetului sau cu Season Pass.

    @florindragos21: personal nu am jocul de la lansare, insa m-am uitat prin updateuri si nu, afara de cateva tweak-uri nu au imbunatatit cu nimic partea vizuala. Imi pare insa destul de ok, iar elementele care ar putea sa nu ne fie pe plac (efectele vizuale pe timp de ploaie sau noapte) nu vor fi imbunatatite cu siguranta.

  5. #65 SP
    Member florindragos21's Avatar
    Conform treaba cu camionul nu este gratis.

    Am înțeles (legat de grafică). Oricum după părerea mea, cel puțin dintre jocurile pe care le am eu (ACU, TR, MGSV, NBA 2K14, FiIFA14) Forza6 este pe departe jocul cu cea mai buna grafica. Si celelalte jocuri si grafica foarte buna dar se vede că sunt jocuri, Forza6 îmi pare la un alt nivel. Singurul lucru care ma deranjează uneori la F6 este culoarea ierbii (de multe ori parcă este un verde prea tipator).

  6. #66 SP
    Member florindragos21's Avatar
    Salut, aveți idee care sunt criteriile de promovare in ligile din forza? Am observat că de curând am ajuns la professional.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4

Similar Threads

  1. Forza Motorsport 5 By tudyniuz in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 94 Last Post: 01-05-2015, 10:19
  2. Forza Motorsport 4 By Nash in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 541 Last Post: 28-08-2013, 19:01
  3. Forza Motorsport 3 By Axeaxel in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 1181 Last Post: 16-05-2012, 15:28

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts