Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 58 of 60 FirstFirst ... 8 48 56 57 58 59 60 LastLast
Results 1,141 to 1,160 of 1191

Thread: Clubul Nintendo Switch

  1. #1141 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Exista Romania. Eu cand mi-am facut contul, prin 2018 cred, am facut pe Romania.

  2. #1142 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Yep,am făcut un alt cont pe emailul secundar și am găsit Romania
    Când am făcut contul in 2018 sa verific Store-ul nu am găsit Romania,și am trăit cu impresia ca e la fel ca și cu Xbox

    Alta întrebare,dacă cumpăr jocuri SH,se poate întâmpla sa nu funcționeze acel card ?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  3. #1143 SP
    Junior Member valuta's Avatar
    Exista o posibilitate sa nu functioneze game card-ul. Desi se intampla foarte rar(mai repede se strica consola si nu mai poate sa citeasca nici un card) totusi exista o sansa.

  4. #1144 SP
    Manager paul's Avatar
    Din Directul de pe 8 februarie:
    Samba de Amigo: Party Central:

    Fashion Dreamer:

    Tron: Identity:

    Ghost Trick: Phantom Detective:

    DecaPolice:

    Disney Illusion Island:

    Octopath Traveller II:

    We Love Katamari Reroll+ Royal Reverie:

    Sea of Stars:

    Omega Strikers:

    Etrian Odyssey Origins Collections:

    Game Boy, Game Boy Color, Game Boy Advance - Nintendo Switch Online:

    Master Detective Archives: Rain Code:

    Baten Kaitos I&II HD Remaster:

    Fantasy Time: The Girl Who Steals Time:

  5. #1145 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    @IlieRazvan, daca vrei sa vezi fiecare tara suportata oficial de Nintendo, ai 2 variante:

    1. Versiunea 100% legit dar care necesita putina munca -> accesezi pagina oficiala Nintendo eShop de aici si in loc de 'RO' pui abrevierea oricarei tari ce te intereseaza. Daca se incarca pagina cu membership inseamna ca acea tara este suportata oficial, daca nu, iti da eroare (try 'MK' de la Macedonia, 'MD' de la Moldova sau orice altceva).
    2. Versiunea simpla, care se aplica doar pentru Europa -> aici

    Romania a fost alocata unui Nintendo eShop unde preturile sunt in EUR, nu in moneda locala, dar este suportata nevertheless.

    FYI, pentru cine este interesat de Exophase, au adaugat si Nintendo la Leaderboards si la Profiles :
    https://www.exophase.com/leaderboard...ments=nintendo

    Momentan nu se contorizeaza decat timpul efectiv petrecut in fiecare joc dar apar corect in lista.
    Mi se pare un site super tare, poti sa ai un singur profil unde sa faci link la toate profilele tale de gaming, Steam, Xbox, PlayStation si Nintendo!

  6. #1146 SP
    Junior Member alexutzu_boo's Avatar
    https://www.g4media.ro/reparatii-gra...in-europa.html Zica-se ca vor repara gratuit joyconurile. Dar nu stiu cum vom face asta si in RO, unde n-au reprezentanta oficiala.

  7. #1147 SP
    Manager paul's Avatar
    Nintendo spune ca vanzarile de Switch au scazut si continua sa scada si nu lanseaza nou hardware in acest an fiscal (ce se termina la 31 martie 2024). Nikkei Asia adauga despre o noua consola:
    "Development seems to be progressing well," a source close to Nintendo told Nikkei Asia. "But a product launch won't happen before next spring at the earliest."

  8. #1148 SP
    Junior Member FujiRepede's Avatar
    S-a dat drumu iar la gamepad-uri de N64 pentru Switch
    https://store.nintendo.ie/en/nintend...00000010006981

    Puteti cumpara maxim 4/persoana

  9. #1149 SP
    Junior Member morciu's Avatar
    oare cum reusesc sa cumpar si eu un gamepad de n64? Tocmai m-am abonat la nintendo online si nu imi recunoaste magazinul, imi da tot acelasi mesaj ca trebuie sa fiu abonat.

  10. #1150 SP
    Manager paul's Avatar
    OLED Model Mario Red Edition - 6 octombrie:
    Attached Images Attached Images f43zj3ybuaadjoq.jpg f43zjljbeaanyid.jpg f43zjmkboaa820h.jpg f43zi0xbeaaaxtx.jpg

  11. #1151 SP
    Manager paul's Avatar
    F-ZERO 99, gratuit pentru abonatii NSO:

  12. #1152 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    A incercat cineva sa schimbe stick-urile cu drift ale Joy-Con-urilor cu unele noi?
    Au aparut ceva modele noi, care folosesc magneti (Hall Effect) si nu potențiometru ca cele produse de Nintendo; acestea ar trebui sa fie imune la "stick drift".
    Am comandat 4 bucati de pe Amazon si voi reveni cu informatii dupa ce le inlocuiesc pe ale mele: https://www.amazon.de/-/en/gp/product/B0BX6CD8SM/?th=1 .

  13. #1153 SP
    Junior Member kaleid's Avatar
    Eu am schimbat pentru o pereche de joycons, la prima utilizare a trebuit sa le calibrez si in rest nu am avut probleme cu ele. For the controller noob that I am, mi se par la fel.


  14. #1154 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Ai încercat din acestea "GuliKit"? Sau erau fără Hall Effect?
    Din câte am citit astea se simt mai diferit de cele clasice și unii nu le consideră bune pentru Smash.

  15. #1155 SP
    Junior Member kaleid's Avatar
    Dap, Gulikit. Din pacate nu joc Smash, asa ca nu ma pot pronunta...

  16. #1156 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Salut
    Voi v-ati jucat jocuri pe cloud ,sunt curios cum functioneaza si daca se merita.

  17. #1157 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Vezi ca sunt cateva trials si poti incerca si singur. Eu testasem Control si inca ceva si experienta este foarte buna acasa pe wi-fi.

  18. #1158 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Revin cu update in legatura cu stick-urile GULIkit - am instalat 2 din ele si totul a mers foarte usor, desi sculele care le primesti in pachet nu sunt cele mai bune.
    Se simt un pic mai diferit decat stickurile normale, dar e posibil sa se simta asa pentru ca inca sunt noi.
    Pana acum sunt foarte multumit de ele .

  19. #1159 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Am si eu o intrebare de noob. Oare pot folosi Switch-ul (OLED) pe mai multe dock-uri? Se gasesc oare de cumparat si separat? Ma batea gandul sa am un dock in living si unul la mine in birou, si ca sa nu mai mut/scot fire si toate cele, sa pot sa-l pun in dock-ul aferent... Sau sunt cumva "matched" si nu e simplu sa folosesti orice dock?

  20. #1160 SP
    Member eastbason's Avatar
    Logica imi spune ca in teorie ar putea sa mearga, pana la urma vorbim doar de cateva cabluri!
    Are ceva unitate de procesare dock.ul?

    Am gasit chiar un link salvat pt dock - https://ipon.ro/shop/produs/nintendo...QaAhdkEALw_wcB

    Sper sa te ajute!

    Sent from my SM-G986B using Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 58 of 60 FirstFirst ... 8 48 56 57 58 59 60 LastLast

Similar Threads

  1. Vand Nintendo Entertainment System (NES) Controllers pentru Nintendo Switch By alexutzu_boo in forum Bazar Nintendo: Console & Accesorii
    Replies: 1 Last Post: 27-12-2020, 01:11
  2. Replies: 0 Last Post: 13-06-2017, 20:21
  3. Replies: 0 Last Post: 13-06-2017, 20:16
  4. Replies: 0 Last Post: 13-06-2017, 19:52
  5. Replies: 61 Last Post: 27-11-2016, 19:07

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts