Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 37 of 39 FirstFirst ... 27 35 36 37 38 39 LastLast
Results 721 to 740 of 763

Thread: Clubul Nintendo 3DS

  1. #721 SP
    Member blondutzu's Avatar
    Sandisk PRO de 32, merge brici, este cardul cel mai recomandat pe forumurile de 3ds.

  2. #722 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar

  3. #723 SP
    Member dani20's Avatar
    Părerea mea e că nu merită să dai prea mulți bani pentru un card foarte rapid... Diferența de viteză cred că s-ar simți eventual la lansarea jocului. Eu am un card mai vechi, de 16 GB, de clasa 4, și este foarte ok.

  4. #724 SP
    Member blondutzu's Avatar
    sincer, nu cred ca merita, eu l-am luat doar pentru ca era prima mea experienta cu Nintendo dupa foarte mult timp asa ca am preferat sa merg pe ce recomanda lumea.

  5. #725 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Super, in cazul asta o sa merg pe cardul lui @solecon, e redus si la un pret bun, iar viteza nu e nici ea foarte mica, si daca spune ca n-a avut probleme nu ma astept nici eu sa am (din cate am mai citit pe net, e ok si cardul asta). Multumesc de sugestii.

  6. #726 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar

  7. #727 SP
    Junior Member Trusk's Avatar
    Quote Originally Posted by The Monkey 23 View Post
    Hello, știe cineva de unde aș putea face rost de Pokemon SoulSilver sau HeartGold varianta Pal mai ieftin? (Cunosc limba germană și engleză și am cercetat pe mai multe site-uri și cel mai ok pare Amazon.de, dar speram să am și alte opțiuni).
    Aliexpress, dar nu-s originale, sau original, tot scump dar mai ieftin decat pe la noi, pe ebay.

  8. #728 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Hello peeps, are careva idee daca un 3DS din japonia e region locked (intreb pt ca stiu ca playstation nu le mai lockeaza dar nu stiu cu nintendo cum e) ? Eventual macar limba engleza sau daca pot face ceva sa il trec pe alta regiune? Am incercat sa pun intrebarile astea la magazin dar am japoneza prea limitata pt asemenea intrebari.

  9. #729 SP
    Junior Member Trusk's Avatar
    E region locked si din ce stiu, nu merge unlocked.

  10. #730 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Pacat, sunt asa faine 3DS XL digimon edition si monster hunter

  11. #731 SP
    Junior Member G-MaN's Avatar
    sunt blocate pe JP. numa daca-l modezi. ma gamndesc ca ai putea sa iei jocuri numa din eshop, daca te descurci cu japoneza...

  12. #732 SP
    Member deepjinx's Avatar
    A folosit cineva incarcator MARVO MC10 pentru 3DS sau New 3DS? E bun?

  13. #733 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    La pretul ala cumperi unul original SH si stai linistit.

  14. #734 SP
    Member Papillon_'s Avatar
    Nu stiu ce sa fac, merita sa cumpar un 3DS sau sa mai astept si sa iau un Switch?
    Un New 3DS XL + card de 64 GB m-ar costa 900 de lei, plus faptul ca ai la dispozitie o librarie imensa de jocuri la preturi bune. Pe cand Switch-ul costa 1600 de lei consola + card de 128GB, iar jocuri disponibile sunt putine si scumpe.

    Nu am mai avut o consola portabila pana acum, doar Xbox One S, PS4 Pro iar recent am cumparat un Wii U.

  15. #735 SP
    Member Bodolay Botond's Avatar
    Eu am un card de 16 GB în 3DS și e arhisuficient. Chiar și dacă iei jocuri exclusiv din eShop, tot nu are rost să le păstrezi toate pe card.
    Merită să cumperi un 3DS tocmai pentru că jocurile te țin ocupat o jumătate din viață. Switch e nou, lansat recent, ai vreme să îl cumperi și de Crăciun iar Zelda e disponibil și pe Wii U.

    Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

  16. #736 SP
    Junior Member inkstreme's Avatar
    Cauta 3DS XL aici pe forum, ca se vand si la 500 de lei si sunt noi, al cutie. Asta e comunitate foarte buna cu oameni de incredere.

  17. #737 SP
    Member Bodolay Botond's Avatar
    De la un user de aici de pe forum am luat și eu New 3DS XL-ul nou (500 lei) dar de pe OLX. Nu mai știu cum îl cheamă, dar e absolut de încredere.

    Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

  18. #738 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    +1 si de la mine.

    cauta userul gatsu el vinde new 3ds si XL-uri la preturi foarte bune (noi) ... nu merita sa cumperi din magazin.

    jocuri de 3ds sunt ENORM de multe si foarte bune (mai ales daca iti plac RPG-urile/TB-RPG, jocurile de aventuri si jump'n'run-urile)

  19. #739 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Tocmai anuntat pentru 3DS!



    ---------- Post added 14-06-2017 at 05:40 ----------

    Inca unul


  20. #740 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    Detective Pikachu anuntat pentru Nintendo 3DS. Se lanseaza pe 23 martie.

    Attached Images Attached Images detective-pikachu-retail.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 37 of 39 FirstFirst ... 27 35 36 37 38 39 LastLast

Similar Threads

  1. Clubul Nintendo Switch By BigBibi in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1190 Last Post: 25-03-2024, 15:28
  2. Clubul Nintendo DS - NDS By MonkY in forum Nintendo DS, DSi, 3DS & XL
    Replies: 248 Last Post: 04-02-2019, 13:27
  3. Vand Console Nintendo New 3DS si Nintendo New 3DS XL, Sigilate si Folosite By gatsu10 in forum Bazar Nintendo: Console & Accesorii
    Replies: 44 Last Post: 09-08-2017, 14:43
  4. Clubul Nintendo 2DS By rodarkone in forum Nintendo DS, DSi, 3DS & XL
    Replies: 13 Last Post: 28-04-2017, 11:47
  5. Replies: 38 Last Post: 02-09-2013, 18:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts