Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 41 to 52 of 52

Thread: PlayStation VR2

1. #41 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar

2. #42 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    PSVR2 Coming early 2023.

3. #43 SP
    Manager paul's Avatar
    Firewall Ultra:

4. #44 SP
    Manager paul's Avatar
    Demeo:

Star Wars: Tales from the Galaxy's Edge:

5. #45 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Primul hands-on cu PS VR 2 (tks sexbobomb91 pentru postarea de pe chat):

6. #46 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Pacat ca totusi pana la urma PSVR2 a ramas tot pe cablu VR cu fir... ori ai sistem de scripeti pe-acasa... ori e "disaster bound to happen, sooner or later". Sau joci doar seated games, caz in care, nu stiu... mai merita VR-ul?

Imi place ca totusi fata de multi altii, nu au mers pe solutia cu IPS-uri, ci au ales OLED (therefore, welcome back, true blacks)!
    Dar nu-mi place solutia audio... pacat.

7. #47 SP
    Manager paul's Avatar
    Jocurile PS VR nu sunt compatibile cu PS VR2 (29:12): Official PlayStation Podcast Episode 439: Virtual Impressions.

8. #48 SP
    Member lucicleric's Avatar
    Amazing news 🤣🤣

9. #49 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Ăștia nu știu cum sa facă să enerveze cât mai multă lume? Oare testează limita de rezistență a clienților, să vadă cat de mult rahat poa' sa suporte? Adică, nah, înțeleg ca e alt sistem de tracking si o fi ceva muncă sa le faci sa funcționeze si pe casca nouă, dar e trist ca n-au găsit o soluție. Multă lume nu a avut VR1 si se aștepta sa vină 2-ul cu o librărie mare de jocuri. Poate măcar jocurile mai cunoscute vor primi update-uri.

10. #50 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Cu siguranță vor primi updateuri jocurile bune. Remastered for PSVR2, la numai $69.99!

11. #51 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Suporta 3D movies? Asta e marea intrebare. If not, sa fie sanatosi, nici dracu nu-l cumpara. Recomand ps vr pt cinema 3D pur

12. #52 SP
    Manager paul's Avatar
    Feel a New Real:

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3