Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 131 of 404 FirstFirst ... 31 81 121 129 130 131 132 133 141 181 231 ... LastLast
Results 2,601 to 2,620 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #2601 SP
    Junior Member Eduardx87's Avatar
    Quote Originally Posted by rrrradu View Post
    ce chestie,nu e ca si cum toti care aveau produsul la favorite au primit notificare ca azi e in stoc
    Omul a fost sarcastic, vai

  2. #2602 SP
    Junior Member alexander.b's Avatar
    Va dati seama daca o sa bage pe la 4-5... si cn nu o sa prinda dar o stat pe refresh toata ziua - ce entuziasmat o sa fie ca a pierdut o zi.. si nici ps-ul nu l-a prins

  3. #2603 SP
    Junior Member rrrradu's Avatar
    Quote Originally Posted by Eduardx87 View Post
    Omul a fost sarcastic, vai
    my bad atunci,am vazut destui oameni care ar fi zis asta neironic si nu mai stiu sa disting

  4. #2604 SP
    Junior Member bo0gyeman's Avatar
    Apoi eu mi-am luat concediu de la munca ca am zis ca 100% baga astia de la Emag dimineata. Se pare ca mi-am luat teapa , ca si cu tombola la Altex. Si parca vad ca nici de data asta nu o prind, dupa ce am ratat la mustata si la Flanco si la Orange in 19 Noiembrie.

  5. #2605 SP
    Junior Member l00natick's Avatar
    Am sunat eu acum la emag, din pacate nu stiu nici ei cand vor fi urcate in stoc consolele undeva in cursul zilei de azi. Asta ca sa nu va pierdeti timpul sa ii sunati

  6. #2606 SP
    Junior Member r3dman's Avatar
    Sunteti careva omenosi sa postati un link direct pentru consola? Eu se pare ca am doar Digital Edition la favorite. Si nu cred ca vom vedea degraba editia digitala in Romania.

  7. #2607 SP
    Junior Member alexander.b's Avatar
    Quote Originally Posted by rrrradu View Post
    ce chestie,nu e ca si cum toti care aveau produsul la favorite au primit notificare ca azi e in stoc
    Eu am ambele versiuni la favorite.. si nu am primit notificare pe email... noroc de forum

  8. #2608 SP
    Junior Member MihaiRsc's Avatar
    Nu inteleg ce-i cu atata boierie pe capul unora. Altii stau si dau telefoane, poate poate afla ceva si daca dau mai departe ce li sa zis si nu e corect, veniti toti "patronii" cu caterinca de 2 lei. Ce sa zic, in numele tuturor care incearca sa afle ceva, va rog frumos sa ne scuzati, stim ca nu e treaba usoara sa stai doar sa comentezi la adresa altora.

  9. #2609 SP
    Junior Member alexander.b's Avatar
    Quote Originally Posted by bo0gyeman View Post
    Apoi eu mi-am luat concediu de la munca ca am zis ca 100% baga astia de la Emag dimineata. Se pare ca mi-am luat teapa , ca si cu tombola la Altex. Si parca vad ca nici de data asta nu o prind, dupa ce am ratat la mustata si la Flanco si la Orange in 19 Noiembrie.
    +1, doar ca concediu ii platit... io mi-am luat liber neplatit )) si azi si pe 19

  10. #2610 SP
    Junior Member cecil-the-frog's Avatar
    Quote Originally Posted by r3dman View Post
    Sunteti careva omenosi sa postati un link direct pentru consola? Eu se pare ca am doar Digital Edition la favorite. Si nu cred ca vom vedea degraba editia digitala in Romania.
    https://www.emag.ro/consola-playstat...f=fav_pd-title

  11. #2611 SP
    Member jetssskii's Avatar
    hai baieti oare ora 11 e ce trebuie ?

  12. #2612 SP
    Junior Member Spy0nu's Avatar
    Cred ca au pus aia intr-un bol niste ore random, gen 8.34, 11.59 etc si au extras una.
    A le pune in stoc e ft. simplu, adaugi cantitate si update.

  13. #2613 SP
    Member jetssskii's Avatar
    normal ca e simplu, doar nu e treaba de o echipa intreaga, problema e ca probabil nu vor sa o puna chiar asa devreme, sa mai faca trafic

  14. #2614 SP
    Junior Member Deyang95's Avatar
    Nu le-a ajuns cu traficul, hai sa iesim toti de pe site 10-20 de minute ca poate le baga cand vad ca lumea renunta

  15. #2615 SP
    Junior Member juksie's Avatar
    mă omoară ăștia cu notificările lor de pe aplicație

  16. #2616 SP
    Junior Member bo0gyeman's Avatar
    Astia fac misto de noi cu notificarile astea.

  17. #2617 SP
    Junior Member forgame's Avatar
    Daaa, fiti pe faza ca astazi sigur SIGUR baga bataie de joc pe stoc la eMAG! Si se pare ca au ptr toata lumea din belsug!...

  18. #2618 SP
    Junior Member Eduardx87's Avatar
    Am lag de 1 minut fata de tine abia acum am primit notificarea

  19. #2619 SP
    Member Andrei260191's Avatar
    A cazut site ul?

    Sent from my SM-G965F using Tapatalk

  20. #2620 SP
    Junior Member tphaseitx's Avatar
    Mie tocmai mi s-a dezautentificat aplicatia si nu ma mai pot autentifica inapoi...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 131 of 404 FirstFirst ... 31 81 121 129 130 131 132 133 141 181 231 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts