Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 15 of 404 FirstFirst ... 5 13 14 15 16 17 25 65 115 ... LastLast
Results 281 to 300 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #281 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Am sunat la EMAG deoarece aveam mai multe produse pe o comanda (printre care si un Dualsense). Imi ținea comanda in depozit deoarece abia pe 19 se lansează controller-ul.
    In fine, mi-au mutat produsele si a ramas controller-up separat, apoi am intrebat daca imi ajunge pe 19 sau in zilele de dupa 19. Tipa cu care am vorbit mi-a zis ca pe data de 19 intra la ei in stoc si apoi in funcție de ordinea in care au fost precomenzile vor fi onorate si comenzile, ceea ce inseamna ca va veni abia peste minim 4 zile (fiind weekend) din data lansarii.
    Sper sa imi livreze Altex consola pe 19, in eMAG stiam ca nu am baza..

  2. #282 SP
    Member TravisPastrana's Avatar
    Eu inteleg ca pe 19 este data de lansare, dar mi se pare foarte stupid sa primeasca stocurile fix in 19 si ulterior sa fie trimis spre noi, cu intarziere desigur. Oare sa fie chiar atat de nebuni astia de la SONY si sa nu le trimita consola cu cateva zile inainte?
    Oricum daca asta e situatia de la Emag asa o sa fie la Altex, nu vad sa primeasca tratament preferential cei de la Altex.
    FINGERS CROSSED sa nu fie asa.

  3. #283 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu te baza ca oamenii de la CS stiu detaliile despre transporturi. Garantat nu le vine un produs in ziua in care se lanseaza, ci cu 1-2 zile inainte.

    Stiu ca e greu de asteptat, dar trageti putin aer in piept si aveti rabdare. Daca vor exista intarzieri in livrare, va fi din cauza BF-ului la ambii comercianti, nu din cauza ca nu livreaza Sony la timp.

  4. #284 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Mor oamenii de nerăbdare să joace Bugsnax day 1

  5. #285 SP
    Member TravisPastrana's Avatar
    Eu oricum nu ma astept sa il primesc vineri, cel mai devreme luni in 23.
    In special dupa ce am vazut ca blackfriday o sa fie saptamana urmatoare.

  6. #286 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Daca vreti sa va mai treaca din necaz cu precomenzile de PS5/XSX, uitati-va cum se chinuie oamenii in 'cea mai puternica tara' sa puna mana pe o consola

    Eu barem am stat linistit si am dat 2 click-uri din pat, daca le si primesc am sa ma simt si mai high


  7. #287 SP
    Junior Member sup3rfly's Avatar
    Se pare ca va fi si la Flanco cumva, candva: https://www.flanco.ro/afla-primul-consola-sony-ps5

  8. #288 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    https://blog.playstation.com/2020/11...dering-update/


    Putine sanse sa se găsească în magazine la lansare anul acesta.

  9. #289 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai nu sunt putine sanse. Sunt absolut 0 sanse. Sony a impus ca toate consolele sa fie disponibile doar online, deci nu va avea niciun magazin unitate fizica, daca vrea sa respecte agreement-ul cu Sony.

  10. #290 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Mda, nu mai prind ps5... Tot astept...

  11. #291 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ai rabdare. Consolele care erau planificate a fi disponibile in magazine in ziua lansarii, vor fi pe site disponibile cu livrare standard.

  12. #292 SP
    Phi
    Member Phi's Avatar
    Se vor gasi pe olx la 5000 de lei

  13. #293 SP
    Member SeCeX's Avatar
    Intrebare: am precomanda facuta la emag cu ridicare din showroom, recomandati sa sun sa o fac cu livrare la domiciliu? avand in vedere posibilitatea unei noi stari de urgenta ( bucuresti).

  14. #294 SP
    Member biagyydog's Avatar
    Pana la alegeri nu or sa bage stare de urgenta in Bucuresti ori multe orase mari, poate doar alte restrictii.
    Daca baga stare de urgenta amana si alegerile.
    Ciolanul e mai important decat zeci de mii de cazuri pe saptamana.

  15. #295 SP
    Senior Member LucKos's Avatar

  16. #296 SP
    Junior Member ScriAlex97's Avatar
    Salut,voi de unde va comandati consola?De pe emag sau Altex?Si cei care ati luat de pe emag si aveti serviciul Genius,se tin de cuvant cu livrarea?

  17. #297 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar
    Eu am comandat pe Altex. Este prima precomanda pe care am facut-o de cand ma stiu. Sunt curios cum va decurge.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  18. #298 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by ScriAlex97 View Post
    Salut,voi de unde va comandati consola?De pe emag sau Altex?Si cei care ati luat de pe emag si aveti serviciul Genius,se tin de cuvant cu livrarea?
    Cel mai probabil nu se va tine cont de Genius in perioada Black Friday (care la ei este pe 13, deci urmatoarele 2-3 sapt de dupa va fi haos in livrari), dar cel putin pe Bucuresti, e posibil sa livreze la timp.

  19. #299 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Orice ati face, va recomand sa nu incercati sa modificati precomanda in vreun fel. De exemplu, sa schimbati adresa de livrare sau metoda de livrare cum ar fi din ridicare in magazin in livrare la domiciliu/serviciu sau invers. La cum sunt astia la noi, orice complicatie in plus poate fi un motiv aditional pentru o livrare intarziata.

  20. #300 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    De blackfriday nu cred ca se aplica genius cu livrarea. E si specificat prin conditii parca.
    Dar din cate stiu din anii trecuti, comenzile care sunt facute dupa black friday intrau in alt flow de livrari. Adica se intamola ca dupa comanda de black friday sa astepti si o saptamana, iar una facuta luni sa vina marti sau miercuri.
    Sper sa procedeze la fel si acum, sa ne primim si noi consolele cel tarziu pe 20.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 15 of 404 FirstFirst ... 5 13 14 15 16 17 25 65 115 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts