Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 28 of 303 FirstFirst ... 18 26 27 28 29 30 38 78 128 ... LastLast
Results 541 to 560 of 6053

Thread: PlayStation Plus

  1. #541 SP
    Member bartonn's Avatar
    Quote Originally Posted by Jokerash View Post
    Daca am subscriptia de plus pana pe 5 ianuarie si vreau sa-mi iau acum inca trei luni , o sa am ps plus 4luni sau 3 ?

    Se mai adauga inca 90zile.

    La mine expira pe 14 Dec. Am profitat si eu de oferta asta si acuma imi expira pe 14 Martie.

  2. #542 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Cei de la Electronic First au schimbat procedura de achizitie a codurilor. Inainte faceai plata prin paypal si in 5 minute primeai email cu codul. Acum dupa zeci de minute primesti un email de confirmare a numarului de telefon fix si mobil, iar dupa ce le trimiti astepti sa te sune ...de o ora nu m-a sunat nimeni. Posibil sa sune la 4 dimineata cine stie...sau deloc.

  3. #543 SP
    Member Quasivasi's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    Cei de la Electronic First au schimbat procedura de achizitie a codurilor. Inainte faceai plata prin paypal si in 5 minute primeai email cu codul. Acum dupa zeci de minute primesti un email de confirmare a numarului de telefon fix si mobil, iar dupa ce le trimiti astepti sa te sune ...de o ora nu m-a sunat nimeni. Posibil sa sune la 4 dimineata cine stie...sau deloc.
    Sunt in exact aceeasi situatie. Dupa cateva ore am primit mail'ul si de cateva ore astept si nimic, la mail'uri nu mai raspund. Daca / cand ma sune am sa ii anunt politicos ca data viitoare imi mut banii la alt comerciant. Pacat, isi facusera un renume de care nu se vor mai bucura.

  4. #544 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    evident ca nici eu nu voi mai comanda de la ei pe viitor. chiar n-am chef sa pierd vremea astfel cu verificarile lor.

  5. #545 SP
    Junior Member gabirzv's Avatar
    In legatura cu promotia ps plus ... sa inteleg ca daca eu imi cumpar pana pe 5 ian ps plus mai primesc inca 90 de zile gratuit ?

  6. #546 SP
    Member Quasivasi's Avatar
    Promotia e simpla: 90 de zile de PS+ la �7.99/€9.99 fata de �11.99/€14.99.
    Nu stiu la ce te referi cu 5 ianuarie si / sau 90 de zile gratis, unde ai citit asa ceva?

  7. #547 SP
    Junior Member gabirzv's Avatar
    Quote Originally Posted by bartonn View Post
    Se mai adauga inca 90zile.

    La mine expira pe 14 Dec. Am profitat si eu de oferta asta si acuma imi expira pe 14 Martie.
    Vezi sus de tot primul post ?????

  8. #548 SP
    Member Quasivasi's Avatar
    gabirzv, oricine poate profita de oferta. Indiferent daca esti sau nu deja membru PS+, primesti 90 de zile la pret promotional. In cazul in care esti deja membru, cele 90 de zile se adauga peste perioada actuala.

  9. #549 SP
    Junior Member gabirzv's Avatar
    Am inteles ... numai ce am cumparat 90 de zile la 7.99 lire parca ... pana in 27 martie 2013 numai am treaba ... ms de info

  10. #550 SP
    Member theste99's Avatar
    Vreun magazin de pe care pot cumapara valuta in PSN cum e Electronic First ? Vreau fara confirmare telefonica insa.

  11. #551 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar

  12. #552 SP
    Member theste99's Avatar
    Asa, acum mai am cateva intrebari in legatura cu plus.

    Cum sta treaba cu jocurile de la IGC ? Spre exemplu eu maine imi fac abonamentul. Downloadez Crysis 2. Pe 5 el dispare din IGC. Jocul imi ramane mie atata timp cat am abonamentul activ ? Il pot redownloada de cate ori vreau ? Daca e asa, ideal ar fii sa-mi fac abonament pe 3 sau 4 ca sa primesc atat jocurile din luna noiembrie (crysis 2) dar si cele din luna decembrie.

  13. #553 SP
    Member Quasivasi's Avatar
    Odata download'at (defapt nici macar nu trebuie sa il download'ezi, e de ajuns sa il activezi - adica sa apuci sa ii dai download dupa care poti da cancel la download) jocul va ramane pentru totdeauna in lista ta de jocuri - Download history. De acolo, poti sa il downloade'zi oricand, chiar si dupa ce jocul e scos din ICG. De jucat, il vei putea juca insa doar atat timp cat iti este activ subscription'ul PS+.

  14. #554 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    theste99 mai bine iti iei PS Plus ptr tot anul...32 lire nu e o suma mare avand in vedere cat costa un joc in ziua de azi...si sigur vor mai intra titluri mari..PS3-ul e la apus de generatie si ofertele sunt din ce in ce mai bune..

  15. #555 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: PlayStation Plus

    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    theste99 mai bine iti iei PS Plus ptr tot anul...32 lire nu e o suma mare avand in vedere cat costa un joc in ziua de azi...si sigur vor mai intra titluri mari..PS3-ul e la apus de generatie si ofertele sunt din ce in ce mai bune..
    Nu e 40�?

    LE ai dreptate, 32 � daca iei 4 de cate 3 luni (m�ine parca e ultima zi pt oferta asta)

  16. #556 SP
    Member theste99's Avatar
    Din cate vad oferta nici n-a inceput. Incepe pe 5, ceea ce e e foarte naspa, ca n-apuc sa-mi downloadez si Crysis-ul .

  17. #557 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    oferta incepe pe 1 is se termina pe 7 dec.
    Deal 1: 90-day PS Plus subscription – Was �11.99/€14.99, now �7.99/€9.99 (save up to 33%). Offer expires at 11.59pm on 7th December.

  18. #558 SP
    Member theste99's Avatar
    Pe 1? Pai eu acum am verificat store-ul de uk si imi apare ca 3 luni ar costa 12 lire.

  19. #559 SP
    Member Quasivasi's Avatar
    Quote Originally Posted by theste99 View Post
    Din cate vad oferta nici n-a inceput. Incepe pe 5, ceea ce e e foarte naspa, ca n-apuc sa-mi downloadez si Crysis-ul .
    Oferta este activa, eu azi mi-am extins PS+'u cu ea. Du-te pe store la "12 Deals..." si acolo o sa o gasesti. Dupa cum am scris mai sus, nu trebuie sa "apuci" sa download'ezi tot, ajunge sa dai sa download'eze dupa care poti da cancel si poti redownload'a oricand, chiar si dupa ce jocul va fi scos din oferta.

    Bafta.

  20. #560 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Quote Originally Posted by gugukalimero View Post
    Oferta este activa, eu azi mi-am extins PS+'u cu ea. Du-te pe store la "12 Deals..." si acolo o sa o gasesti. Dupa cum am scris mai sus, nu trebuie sa "apuci" sa download'ezi tot, ajunge sa dai sa download'eze dupa care poti da cancel si poti redownload'a oricand, chiar si dupa ce jocul va fi scos din oferta.

    Bafta.
    Nici nu trebuie downloadat,doar cumparat si atat.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 28 of 303 FirstFirst ... 18 26 27 28 29 30 38 78 128 ... LastLast

Similar Threads

  1. PlayStation Plus Collection By paul in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 27 Last Post: 02-02-2023, 10:32
  2. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  3. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  4. Vand PlayStation Network Card Romania si PlayStation Plus By Dant3 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 6 Last Post: 25-04-2020, 17:20
  5. PlayStation Plus Free By ragnarlodbrok23 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 09-08-2015, 22:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts