Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 57 of 69 FirstFirst ... 7 47 55 56 57 58 59 67 ... LastLast
Results 1,121 to 1,140 of 1367

Thread: The Last of Us: Part II / Remastered

  1. #1121 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Google Coleen Fotsch. Motion capture pt Abby facut de ea. Fcuking beast!

    Si Jocelyn Mettler pt actrita care si-a "oferit" fata.

  2. #1122 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    L-a jucat cineva pe Grounded pana acum? Deocamdata mai am sa il termin pe permadeath inainte sa incep, dar ma streseaza putin Grounded cand ma gandesc cat m-am chinuit cu primul joc.

  3. #1123 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ca niciodata avem nu 1 ci 2 reviews pentru acelasi joc
    • 1 facut de colegul Dant3 pe care-l puteti citi aici
    • 1 facut de mine pe care-l puteti citi aici

    Ca fapt divers eu am plecat cu jocul din punctul in care nu citisem nici macar un spoiler, iar Dant3 citise tot ce se putea si era complet impotriva jocului
    Pentru a vedea daca si cum s-a schimbat parerea lui, sau a mea, va rog sa cititi reviews-urile

  4. #1124 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Am scris recenzia după aprox o luna de când am terminat jocul. Voiam sa ma liniștesc un pic înainte

  5. #1125 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Tapatalk și compresia mizerabila, păcat

    20200817_212925.jpg
    Attached Images Attached Images b9f8da2a6cc086fe3496580b219c78e9.jpg

  6. #1126 SP
    Member morphine's Avatar
    Mama, i se citeste practic amprenta de pe deget.

  7. #1127 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Pe mine m-a uimit cand am vazut ca oglinzile reflecta perfect jocul. N-aveti idee cat de dificil este dpdv tehnic sa faci asta, de-aia majoritatea jocurilor au oglinzi sparte/prafuite cat sa ascunda asta. Este un technical masterpiece jocul.

  8. #1128 SP
    Junior Member cartus's Avatar
    Secret ending https://www.inverse.com/gaming/last-...rounded-trophy
    Atenție ca are un pic spoilere

    Sent from my SM-G960F using Tapatalk

  9. #1129 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Titlu de cancan - nu este un alt sfarsit, nu se adauga sau schimba nimic in poveste. Este doar inca o alta melodie pe credits.

    Eu tot astept si sper sa bage si ei melodiile astea pe platformele de streaming (si nu ma refer la OST-ul jocului ci la cele cateva interpretari are lui Ashkey si Troy).

  10. #1130 SP
    Junior Member pac86's Avatar
    Salutare , pt cei care au TLOU 2 stiti ceva daca va fi inplementata si varianta Mp - online !? ... asa cum este la TLOS 1

  11. #1131 SP
    Member morphine's Avatar
    Se lucreaza la el.

  12. #1132 SP
    Junior Member pac86's Avatar
    ... bun atunci daca va fi MP , voi lua in calcul TLOU2 digital !

  13. #1133 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Asta astept si eu de la lansare. Singurul motiv real pentru care nu l-am vandut inca.

  14. #1134 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Parca ziceau ca va fi stand alone MP - posibil chiar gratis (asta zic eu, nu cred ca au zis).

  15. #1135 SP
    Junior Member cartus's Avatar
    Dina joaca partea a doua


    Sent from my SM-G960F using Tapatalk

  16. #1136 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Cu fiecare zi care trece de cand am terminat jocul, vad din ce in ce mai mult cat de mizerabila si ieftina e povestea. Simt nevoia sa imi scriu gandurile aici si, desi poate e vident, sa va avertizez ca urmeaza spoilere si limbaj explicit. Desi initial am crezut ca nu am jucat in viata mea ceva mai bun, acum am ajuns sa regret fiecare secunda petrecuta in cosmarul asta de joc.




    As vrea sa inchei cu un citat dintr-un review pe care l-am citit si eu: The Last of Us 2 is a story about right or wrong, written by people who think they're always right.

  17. #1137 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ti-am pus eu spoiler tag

  18. #1138 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Espiritus View Post
    L-am terminat si eu azi. 22 de ore de gameplay in 2 zile. E mult mai bun decat primul la toate capitolele, si primul a fost un joc de 10. Mi-a placut mult ce au incercat sa faca cu povestea, insa pentru mine doar ideea de a juca cu antagonistul a fost buna. Am inteles ca ar fi trebuit sa empatizez cu Abby astfel incat ultimele capitole sa imi starneasca o lupta interna, insa din pacate fiecare flashback cu ea imi intorcea stomacul pe dos.




    Ma rog, nu pot sa nu ii dau 10, deoarece tot jocul este executat impecabil, obiectiv vorbind. Daca e cineva care considera ca nu e de 10 mi-ar placea sa imi recomande un joc mai bun, chiar as fi curios sa il joc. Personal nu stiu niciun alt joc care sa exceleze mai mult decat TLOU 2 pe niciun plan: grafica, dezvoltare de personaje, atentie la detalii, combat & AI, sa nu mai zic de toate la un loc. ND au atins apogeul in tot ce au facut. Daca jocul avea 300 de ore, 300 de ore nu ma mai ridicam de pe canapea. Abia astept sa il joc pe grounded si permadeath, voi reveni cu pareri despre cum se tine pe picioare cand combatul e impins la limita de dificultate.
    Aici ti-au spart "hecarii" contul

  19. #1139 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    A cugetat cateva zile bune L-a jucat, i-a placut, i-a dat chiar 10, apoi s-a intamplat ceva.

  20. #1140 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Tot 10 ii dau chiar daca nu îmi place, pentru că obiectiv jocul e o capodopera. Ca The Lord of The Rings daca vrei - nu imi pasa de povestea filmelor insa nu pot sa nu apreciez calitatea cinematografica.


    Din pacate e o capodopera care mi-a lasat un gust amar de la inceput pana la final.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 57 of 69 FirstFirst ... 7 47 55 56 57 58 59 67 ... LastLast

Similar Threads

  1. The Last of Us Remastered (Remaster) By OEE in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 823 Last Post: 27-06-2020, 09:15
  2. Cumpar The Last of Us Remastered PS4 By appL3ZOR in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 1 Last Post: 11-07-2018, 11:02
  3. Vand/Schimb The Last of Us Remastered (Bucuresti) By Zuluf in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 4 Last Post: 21-03-2018, 20:01
  4. Cumpar The Last of Us Remastered PS4 By Ownzy in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 1 Last Post: 08-11-2017, 16:36
  5. Replies: 0 Last Post: 10-06-2014, 06:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts