Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 6 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 LastLast
Results 61 to 80 of 104

Thread: Totul despre accesoriile consolelor Xbox Series X|S

  1. #61 SP
    Manager paul's Avatar
    Quote Originally Posted by Xbox Wire
    Today, we’re thrilled to officially unveil the third and final sneaker as part of the Xbox 20th Anniversary collaboration, the adidas Forum Tech Boost, the first-ever Xbox sneaker available to purchase globally.
    Xbox and Adidas Unveil Third and Final Sneaker in 20th Anniversary Collaboration - Xbox Wire
    Attached Images Attached Images adidas-tech-boost_jpg.jpg adidas-tech-boost-3.jpg xbox_forumtechboost_media_02_jpg.jpg xbox_forumtechboost_media_01_jpg.jpg

  2. #62 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Salutare stimabili, am intrat și eu în clubul xbx cu un xsx și fiind obișnuit doar cu accesoriile Sony până acum, mă aflu în dilema soluției pentru înlocuirea bateriilor. Aș dori un kit acumulator + stand de încărcare și sunt curios ce folosiți și ce recomandări aveți pentru mine. Deocamdată am doar controller-ul venit alături de consolă dar pe viitor voi achiziționa un elite series 2. Dacă sunteți mulțumiți de un charging station care acomodează 2 gamepads, vă rog să-l menționați. Mersi!

  3. #63 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Îmi răspund la întrebarea de mai sus. Am ales să cumpăr Venom VS2881 (emag aprox 130 lei). Este un dock ce conține și 2 baterii 850 mah și fiecare acumulator are 2 capace, unul compatibil cu series altul pentru controller-ul din generația One. Din cele citite, un full charge este suficient pentru 10 ore de gaming, respectiv 4-5 ore dacă sunt cuplate și căști wired. Prin usb din xbox ar fi aproximativ 2 ore timpul de încărcare până la capacitate maximă de la 0.
    Attached Images Attached Images 2.jpg 1.jpg 3.jpg

  4. #64 SP
    Junior Member nana's Avatar
    Salut stie careva cum pot sa schimb culoarea la Controller in Xbox Accessories pt ca toate controllerele registrate sunt reprezentate ca si negre si nu pot sti astfel care cum este daca am mai multe inregistrate pe acelasi xbox. Am reusit doar sa ii fac un profil diferit doar ca sa imi dau seama care cum este !

  5. #65 SP
    Manager paul's Avatar

    Quote Originally Posted by Xbox Wire
    Xbox and Paramount Pictures have teamed up to celebrate the upcoming film “Sonic the Hedgehog 2” to release a limited time only, custom Xbox Series S console and Xbox Wireless Controllers through two enter–to-win sweepstakes, (see rules) inspired by Sonic, voiced by Ben Schwartz, and Knuckles, voiced by Idris Elba.

    The customized black Xbox Series S console features a golden portal ring shining on its surface alongside an embossed Sonic the Hedgehog 2 logo. With textured coatings reminiscent of the “bristly” texture of hedgehogs in the wild, the new Xbox Wireless Controllers come in Sonic Blue and Knuckles Red.
    Go Fast! Introducing “Sonic the Hedgehog 2” Custom Xbox Controllers - Xbox Wire
    Attached Images Attached Images sonic-hero-asset_jpg.jpg sonic-mid-post-image_jpg.jpg

  6. #66 SP
    Member codpin's Avatar
    Gluma de 1 aprilie scapata mai devreme? Sunt oribile acele controllere...

  7. #67 SP
    Member televizor's Avatar
    Ceva recomandari de baterie pentru Xbox Series X?
    Ma intereseaza ceva care se poate incarca direct cu cablul USB-C, sa tina cat mai mult dar sa nu fie si/ sa nu vina cu docking station

  8. #68 SP
    Manager paul's Avatar
    Xbox Elite Wireless Controller Series 2 - Core:
    Attached Images Attached Images sku_choose-3b7720b09df7000b990a.jpg

  9. #69 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Deci este efectiv un Elite 2 in alta culoare
    Sunt curios daca se strica tot la 2-3 luni, sau l-au facut si ei sa tina macar 1-2 ani, cat ai garantia.

  10. #70 SP
    Manager paul's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Sunt curios daca se strica tot la 2-3 luni, sau l-au facut si ei sa tina macar 1-2 ani, cat ai garantia.
    We’ve heard players loud and clear and have continued to improve Elite Series 2 controllers to be more reliable than ever before with refined components that are built to last. For added peace of mind, Elite Series 2 controllers come with Microsoft’s 1-year limited warranty.
    Xbox Elite Series 2 Is Evolving with More Ways to Play Like a Pro - Xbox Wire

  11. #71 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai nu tot 1 year limited warranty a venit si ala vechi? E cam obligatoriu ca produsele electronice sa aibe 1 an garantie, iar la noi 2.

    Dar chiar si asa, tot se strica 2-ul si stai fara el pana ti-l repara/schimba, doar ca sa se strice din nou si din nou si din nou.

    Vedem cum se comparta asta nou. Eu chiar sunt curios pentru ca as vrea sa mi-l iau.

  12. #72 SP
    Member chios's Avatar
    Salut. Vreau sa iau o pereche de casti pentru un series x. Voi ce fel de casti folosiți? eu ma gândeam la asa ceva Wireless TURTLE BEACH Stealth 700x Gen 2, Xbox Series X|S & Xbox One, Negru mai mult de atât nu vreau sa ma întind ca bani.

  13. #73 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Salutare. Sunt excelente. Eu am Stealth 600 de vreo 3-4 ani si sunt super multumit de ele.
    De la calitatea audio, la conectivitate instant (il vede ca pe un controller si vezi si bateria si tot), la butoane, la forma lor si cat de bine se simt pe cap.

  14. #74 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    Recomand si eu Turtle Beach , momentan am un model mai vechi dar cat de curand o sa fac un upgrade la Stealth 600 V2.

    Au si site ptr EU , iar daca te abonezi la newsletterul lor primesti 10% reducere la prima comanda, in caz ca nu gasesti ce doresti in Romania .

  15. #75 SP
    Member chios's Avatar
    Am găsit și la noi pe cel.ro cu 650 și pe pcgarage cu 693. Dar am văzut ca după cifra 700 mai au unele un X, unele P am tot cautat și nu am găsit care este sau dacă este o diferență între ele. Acum ele zic ca sunt 7.1 au suport și dolby Atmos? Am găsit pe gamivo subscripția cu 15 lei pentru casti cu suport Dolby Atmos.

  16. #76 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Toate castile stereo au suport pt Atmos. E doar o emulare de 3D, asa cum face inclusiv Sony cu 3D audio.
    Nu stiu daca 700 sunt 7.1 (nu am cautat) dar ale mele, Stealth 600 sunt doar stereo, dar in jocurile care suporta Atmos este ceva foarte tare.

    Cat de Atmos, eu am dat destul de putin, direct din consola - nu mai stiu exact cat, dar sincer, nu prea merita. Sunt foarte putine jocuri care suporta. Dar na, la 15 lei...nu as sta pe ganduri, chiar si doar pentru test.

    Si mare atentie - trebuie sa te asiguri mereu ca in Settings la Audio, esti trecut pe Atmos for headphones, pentru ca el schimba automat daca jocurile nu suporta Atmos si o sa ramai mereu pe default.

  17. #77 SP
    Member chios's Avatar
    Am înțeles. Mulțumesc de răspunsuri.

  18. #78 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    Poate X este Xbox si P Playstation ?

  19. #79 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Cel mai probabil da, fix asta este, cu mentiunea ca cel de Xbox vine fara dongle, deci se conecteaza direct la consola si doar la consola, pe cand cel de PS vine cu dongle, deci cu ajutorul sau, o sa le poti conecta si la PC si la Xbox si la PS si la orice altceva vrei tu.

  20. #80 SP
    Member chios's Avatar
    Sa înțeleg ca cele care sunt pentru PS sunt mai ok ca vin cu acel dongle. Am găsit o pereche resigilare care specifica ca vin cu acel dongle dar nu zice nimic de pc sau Xbox ca și conectivitate.
    Căști gaming fără fir Turtle Beach Stealth 700 Gen 2, PS4 și PS5
    Caracteristici
    Conexiune fără fir – Un transmițător mini USB fără fir oferă sunet wireless de încredere și conexiune de chat pe PS5 și PS4

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 6 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 LastLast

Similar Threads

  1. Totul despre Xbox Game Pass By Dant3 in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 563 Last Post: 20-04-2024, 08:54
  2. Totul despre accesoriile consolei Sony PlayStation 5 By paul in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 338 Last Post: 03-04-2024, 22:19
  3. Totul despre accesoriile consolei Sony PlayStation 4 By MonkY in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 549 Last Post: 27-01-2024, 20:08
  4. Totul despre Xbox Game Pass By Dant3 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 150 Last Post: 24-09-2020, 19:07
  5. Totul despre accesoriile consolei Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 236 Last Post: 06-12-2019, 23:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts