Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 45 of 171 FirstFirst ... 35 43 44 45 46 47 55 95 145 ... LastLast
Results 881 to 900 of 3417

Thread: Clubul PlayStation Vita - PS Vita

  1. #881 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Gica contra tot gica contra ramane.

    http://www.computerandvideogames.com...-data-reveals/

  2. #882 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    Maine 28 august apare urmatoarea versiune de firmware , 1.80 .
    Abea astept!

  3. #883 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    PS Vita System Software Update (v1.80) -- Take The Tour


  4. #884 SP
    Member szabi90's Avatar
    Mi se pare mie sau Web browser-ul chiar a fost imbunatatit.

    De exemplu : Inainte cand intram pe sport.ro , Cookies si Java erau bifate , siteul mergea foarte sacadat lasand in urma acele linii gri. Acuma dupa ce am facut update-ul , merge mult mai bine.



    Nu imi place ca din sectiunea " Background " culorile au fost modificate , iar culorile albastre nu le mai ai.

  5. #885 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar

  6. #886 SP
    Member szabi90's Avatar
    Cand o sa apara jocuri PS1 pe PS Store , era vorba ca apara azi , insa nimic.

    ---------- Post added 29-08-2012 at 11:29 AM ----------

    Culorile vechi din fundal au disparut ,iar au fost inlocuite de altele. Eu m-am atasat de culoarea albastra inchisa din lista de culori " vechi "

    M-am uitat pe youtube , am vazut ca unii au culorile vechi chiar daca au facut update-ul 1.80. Vreo idee ?

  7. #887 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  8. #888 SP
    Member szabi90's Avatar
    Au aparut jocurile PS1 pe PS Store , m-am gandit ca se pot downloada gratuit , peste tot , pe forumuri , google , youtube , scria " downloadable games " , totusi sunt jocuri old school , cine da bani pe ele , mai bine te joci pe PSP jocuri PS1.

    ---------- Post added 29-08-2012 at 07:34 PM ----------

    Totul merge slab , cand apar aplicatiile anuntate , Wakeup Club trebui sa apara vara asta

  9. #889 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Quote Originally Posted by szabi90 View Post
    Au aparut jocurile PS1 pe PS Store , m-am gandit ca se pot downloada gratuit , peste tot , pe forumuri , google , youtube , scria " downloadable games " , totusi sunt jocuri old school , cine da bani pe ele , mai bine te joci pe PSP jocuri PS1.
    Daca tu nu ai da bani pe ele nu inseamna ca toata lumea trebuie sa faca asa.

  10. #890 SP
    Member szabi90's Avatar
    Nu este vorba doar de bani , sunt jocuri vechi , toata lumea a asteptat acest update , macar daca ar fi gratis jocurile PS1, deoarece jocuri PS Vita nu prea apar. Asta inseamna ca iti cumperi consola PS Vita pt. a te juca jocuri PS1 , PSP. Suna penibil. Atunci mai bine iti cumperi un PSP , ii modabil , iti poti instala emulatoare si jocuri PS1.

  11. #891 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    Ps1 = Playstation 1.
    Fi atent szabi90 :
    Joaca tu urmatoarele jocuri:
    Metal Gear Solid
    Final Fantasy 7 8 si 9
    Thunder Tanks
    Mortal Kombat
    Digimon World
    Twisted Metal

    Si sa iti placa 2-3 din ele ...nu ai prefera sa ajuti compania cu 2-10 dolari cat cer ei acum pentru jocurile astea , ca sa iti poata oferi jocuri noi pentru vita?
    Or fi ele vechi...dar unele chiar merita. + mi se pare ca ai si manual de instructiuni digital!

    Keep on Vita!
    Eu astept ieftiniri la wipeout 2048 :X fukken awesome game.
    Sunt dezamagit de modnation (no multiplayer)

  12. #892 SP
    Member Mythul's Avatar
    Lasa ca are dreptate szabi90, nu iti iei consola de 1000+ ron ca sa joci jocuri de acum 15 ani. Ele ar trebui sa fie ca un fel de bonus, la preturi mai mici parerea mea.

    Si faza cu "sa ajuti compania" mi se pare o aberatie. Sony e o companie, scopul ei e sa faca $$$ nu sa ajute "consumatorii". Si ca sa vezi cat de mult ii doare undeva de PS Vita, ma mir ca nu s-au gandit sa dea la orice posesor de PSV, 5 jocuri de PS1 gratis. Mai cresteau vanzarile, aveau noi utilizatori de PS Store in baza lor de date etc. .... si ce pierdeau in schimb ? Cativa dolari pt niste jocuri retro care costa 1-2 $ in america / nu mai e nimeni interesat de ele.

    Asta inseamna sa fii lacom !

    5 jocuri gratis de PS1 ar vi valorat mai mult in ochii gamerilor decat orice reclama / marketing la un pret mult mai mic, cu efort aproape 0.

  13. #893 SP
    Member szabi90's Avatar
    Cand O sa apara PS Plus pt. PS Vita ? sau a aparut deja ? Am auzit ca jocurile PS1 o sa aiba reducere de 20/50 % , unele o sa fie gratis.

    Cum ii si pe PS3 , daca ai cont de PS Plus , ai jocuri gratuite si reduceri.

    ---------- Post added 30-08-2012 at 06:48 PM ----------

    Cum pot cumpara jocuri de pe PS STORE ? Am un card cu reducere la jocuri " 5 euro "

  14. #894 SP
    Member szabi90's Avatar
    Are cineva pachetul Pre-Order ? Ati incercat sa cumparati jocuri de pe PS Store , aveti 5 euro reducere la jocuri. Oare doar la jocuri PS Vita ? sau si la PS1 / PSP ?

    Vreau sa imi cumpara un joc PS1 , si am acel cod din pachetul PRE-Order " 5 euro reducere "

    Cele mai multe jocuri PS1 sunt sub 5 euro. Oare cu acel cod imi pot downloada un joc gratis ?

    Cum se procedeaza?

  15. #895 SP
    Member Dromoter's Avatar
    @Szabi90 : Nu cred ca merge . Pentru a putea cumpara trebuie practic sa cumperi ceva care sa coste mai mult de 5 euro ca sa intre in vigoare aceea reducere . De exemplu sa zicem ca vei cumpara un joc cu 6 euro dar tu vei platii doar 1 avand acel discount code .

  16. #896 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Din cate stiu eu, acel cod primit la precomanda iti ofera reducere pentru unul din urmatoarele jocuri: Little Deviants, Super Stardust Delta, Hustle Kings sau Escape Plan.

  17. #897 SP
    Member Darku's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Din cate stiu eu, acel cod primit la precomanda iti ofera reducere pentru unul din urmatoarele jocuri: Little Deviants, Super Stardust Delta, Hustle Kings sau Escape Plan.
    + 1
    In pachetul preorder scrie CLAR pentru ce se face reducerea.
    Personal mi-am luat Super Stardust Delta.

  18. #898 SP
    Member szabi90's Avatar
    Ca sa pot cumpara un joc PS1 , de ex. Rayman care costa 4 �, trebuie sa pun banii pe card , conectez cardul la PS Store , si cumpar jocul ?

    Cand am incercat mi-a aparut ceva cu 5 � ; 10 -50 - 100 ....

    Se poate cumpara un singur joc PS1 ? daca iti pui bani pe card ?

    Cand apare PS Plus pe PS Vita ? A aparut deja ? O sa fie jocuri la reducere sau gratuit.

  19. #899 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    Iti recomand paypal si electronic first
    Cumpery cu paypal ...iti primesti codul pe mail. dai redeem code si gata!

    A aparut deja psplus pe vita , nu prea sunt jocuri la reducere.

  20. #900 SP
    Member szabi90's Avatar
    Cu card visa/mastercard nu se poate ? , sa pun banii pe contul bancar , intru pe PS Store , si cumpar. Cand vreau sa cumpar un joc ,apare aceasta optiune , de aia intreb.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 45 of 171 FirstFirst ... 35 43 44 45 46 47 55 95 145 ... LastLast

Similar Threads

  1. Vand grip ps vita / psvita / vita slim 2000 By bloodindark in forum Bazar Sony: Console & Accesorii
    Replies: 1 Last Post: 15-09-2021, 17:09
  2. Ghid PlayStation Vita By OEE in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 8 Last Post: 06-08-2015, 21:59
  3. Playstation Vita primeste PS Plus By Dant3 in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 16-11-2012, 10:00
  4. PlayStation Vita - Hit or miss? By AndRewqp in forum Hot Story
    Replies: 17 Last Post: 21-12-2011, 10:10
  5. PlayStation Vita-ul va fi region free By Tudoran in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 22-09-2011, 00:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts