Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 68 of 171 FirstFirst ... 18 58 66 67 68 69 70 78 118 168 ... LastLast
Results 1,341 to 1,360 of 3417

Thread: Clubul PlayStation Vita - PS Vita

  1. #1341 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Si-a schimbat cineva bateria pana acum la PSV? Ma bate gandul sa iau iar un PSV, doar bateria mizerabila ma opreste sa fac asta. Ma gandeam ca poate stiti ceva de treaba asta, poate o baterie de 5000 mAh ar face treaba mai buna fata de cea originala de numai 2,200mAh .
    3-5 ore pentru mine este destul de acceptabil.

  2. #1342 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Dupa ce m-am obisnuit cu aproape 10 ore de la o tableta, pentru mine deja nu mai e destul. Deaia intrebam daca a schimbat cineva bateria.

  3. #1343 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Dupa ce m-am obisnuit cu aproape 10 ore de la o tableta, pentru mine deja nu mai e destul. Deaia intrebam daca a schimbat cineva bateria.
    Si mie mi se pare mult mai mica autonomia.Stiu ce este o autonomie de 10 ore De baterie interna mai potenta nu am auzit.Dar sunt multe baterii externe,din care este si oficiala Sony.

    sau asta :

    Nyko - Products - Power Grip For Ps Vita

  4. #1344 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nu imi plac improvizatiile astea, prefer schimbarea bateriei direct.

  5. #1345 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Pe tableta faci mai multe lucruri, dar pe ps vita sincer, nu cred ca te joci 5 ore decat daca este ceva mega ultra. Asa ca eu zic ca batieria e destul de ok

  6. #1346 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Corect, joci reprize de cate 2-3 ore pe zi, sa zicem. Dar apoi, trebuie sa pui consola la incarcat. Pe tableta o incarc o singura data si o folosesc 2 ore azi, 3 maine, etc. Si cateva zile nu am treaba sa o incarc, in timp ce Vita e ca un telefon si trebuie incarcata zilnic. Asta nu imi convine mie. Inca ceva care trebuie incarcat zilnic.

  7. #1347 SP
    Member szabi90's Avatar
    Tableta ii tableta , o folosesti pt. aplicatii , net browsing , muzica etc... asa tine si PS Vita 6-8 ore , dar cand vine vorba de jucat , pe tableta te joci jocuri " gen PSP/PS1/PS2 " , iar pe Vita " jocuri asemanatoare cu PS3 ,ce consuma foarte mult din baterie. Dupa parerea mea ar fi trebuit sa puna cel putin o baterie de 3000 mAh.

    Oare ii posibil ,se poate schimba bateria ? oare ar rezista PS Vita cu o baterie de 5000 mAh ?


    M-am tot gandit sa imi cumpar un "PS VITA NYKO POWER GRIP ", insa am citit ca unii nu sunt multumiti de produs , ca dupa 1 luna sa stricat etc...

  8. #1348 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Corect, joci reprize de cate 2-3 ore pe zi, sa zicem. Dar apoi, trebuie sa pui consola la incarcat. Pe tableta o incarc o singura data si o folosesc 2 ore azi, 3 maine, etc. Si cateva zile nu am treaba sa o incarc, in timp ce Vita e ca un telefon si trebuie incarcata zilnic. Asta nu imi convine mie. Inca ceva care trebuie incarcat zilnic.
    Sincer eu o incarc o data pe saptamana la cat ma joc, jocurile multiplatform le joc pe ps3/xbox iar ca exclusivitati nu sunt f multe inca.

  9. #1349 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pai stiu, asa faceam si eu. Dar ma gandesc doar ca la un drum cu avionul de cateva ore, imi va manca mult din baterie daca ma uit la ceva filme si ma joc putin, incat chiar vad necesara o baterie mai mare. Din experienta proprie, cu wi-fi off si luminozitatea la maxim, jucand Uncharted Golden Abyss mi s-a dus bateria in 2 ore 45 de minute de joaca constanta. Mi se pare chiar rusinoasa autonomia bateriei. Asta e unul dintre motivele pentru care am dat-o pana la urma. Ma gandeam ca dupa 1 an de la lansare gasim si ceva solutii pentru probleme de genul asta.

  10. #1350 SP
    Member szabi90's Avatar
    Sa vedem ce va anunta Sony pe 20 februarie. Poate " un gta , nou uncharted , Tv out support , ps vita slim cu o baterie mai buna "

  11. #1351 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Buy PlayStation®Vita Portable Charger | PS Vita Accessories - PlayStation® asta e
    Sa schimbi bateria trebuie sa desfaci consola, si daca ar exista cu putere mai mare probabil ar fii 3rd party, deci lasa.

  12. #1352 SP
    Member szabi90's Avatar
    Trebuie sa tot cari dupa tine acea baterie portabila , mai bine cumpara un Nyko Power Grip

  13. #1353 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pai si ala ocupa mult loc. Deci tot aia e, niciuna nu e practica. Gasisem PS Vita la oferta cu 200e impreuna cu un card de 8GB si eram tentat, dar ma abtin. Astep varianta Slim la care poate vedem alta bateria si niste camere mai bune.

  14. #1354 SP
    Member szabi90's Avatar
    Nu ced ca o sa apara slim ,deoarece consola ii destul de slim. Mai slim de ata o sa fie prea subtire.

    ---------- Post added 12-02-2013 at 09:59 AM ----------

    Rumors of 4G Vita, FW update, and price cut. Patent shows “Next Gen” Vita design � Wololo.net

  15. #1355 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    "A new version of the PlayStation Vita could include HDMI and USB ports. A patent application (via PatentBolt) filed last year--but published this month--details a new configuration of the device with additional ports."

    Sursa: gamespot

  16. #1356 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Uite si schiţa
    Attached Images Attached Images uploadfromtaptalk1360694758805.jpg

  17. #1357 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Defapt asa arata devkiturile de PS Vita, nu este nici un model nou.


  18. #1358 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Defapt asa arata devkiturile de PS Vita, nu este nici un model nou.

    Poate pe 20 feb.?

  19. #1359 SP
    Member szabi90's Avatar

  20. #1360 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    ‘Heads-up’ PlayStation Store update 13th February 2013 – PlayStation.Blog.Europe

    Wipeout 2048 100% off

    Rocketbirds: Hardboiled Chicken - £5.19 (n-am apucat sa-l testez inca dar arata destul de bine)

    PlayStation All-Stars Battle Royale - Gravity Rush’s Kat & Starhawk’s Emmett Graves - free for two weeks

    ---------- Post added 14-02-2013 at 07:18 PM ----------

    LBP Vita la 18£ cu tot cu transport de la ShopTo.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 68 of 171 FirstFirst ... 18 58 66 67 68 69 70 78 118 168 ... LastLast

Similar Threads

  1. Vand grip ps vita / psvita / vita slim 2000 By bloodindark in forum Bazar Sony: Console & Accesorii
    Replies: 1 Last Post: 15-09-2021, 17:09
  2. Ghid PlayStation Vita By OEE in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 8 Last Post: 06-08-2015, 21:59
  3. Playstation Vita primeste PS Plus By Dant3 in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 16-11-2012, 10:00
  4. PlayStation Vita - Hit or miss? By AndRewqp in forum Hot Story
    Replies: 17 Last Post: 21-12-2011, 10:10
  5. PlayStation Vita-ul va fi region free By Tudoran in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 22-09-2011, 00:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts