Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 118 of 171 FirstFirst ... 18 68 108 116 117 118 119 120 128 168 ... LastLast
Results 2,341 to 2,360 of 3417

Thread: Clubul PlayStation Vita - PS Vita

  1. #2341 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    da, e vorba de Jacob Jones and the Bigfoot Mystery si e tip puzzle (dar nu in sensul lui Broken Sword / Monkey Island unde trebuie sa folosesti / combini diferite obiecte, aici iti da puzzle-uri in genul unor minigame-uri care trebuie sa le rezolvi).

  2. #2342 SP
    Member valentin2007's Avatar
    L-am luat sa vad ce e de el

  3. #2343 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Se zvoneste ca luna asta vom avea la Plus Dynasty Warriors Next si Modnation Racers: Road Trip. Mare noroc ca inca nu am inceput Soul Sacrifice.

  4. #2344 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Luna asta le anunţa(cred ca saptamana viitoare pe 15), e vb de jocurile lunii februarie pe care le poti descarca începând cu 29 ianuarie cel mai probabil

  5. #2345 SP
    Junior Member gojotza24's Avatar
    Am inteles ca s-ar putea sa vedem un joc INFAMOUS pe ps vita !! poate asta ne rezerva E3 pe 2014 pentru vita!
    Rumor: Infamous coming to Vita | Joystiq

  6. #2346 SP
    Member chesterb's Avatar
    Am găsit oferta asta la Altex:
    http://www.altex.ro/consola-sony-pla...gital-8-jocuri
    Chiar are și 3G, sau e o greșeală la ei pe site. Mi se pare super bună oferta 8 jocuri + card de 16Gb.

    Întrebare pe lângă: Dacă mai am un prieten cu PS Vita, ne putem juca în multiplayer fără să fim conectați la o rețea wi-fi.

  7. #2347 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Nu este greseala, acela este pretul

  8. #2348 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Quote Originally Posted by chesterb View Post
    Întrebare pe lângă: Dacă mai am un prieten cu PS Vita, ne putem juca în multiplayer fără să fim conectați la o rețea wi-fi.
    Da, pe ad-hoc.

  9. #2349 SP
    Member chesterb's Avatar
    Quote Originally Posted by iry View Post
    Nu este greseala, acela este pretul
    În weekend unul e al meu și mă voi alătura și eu în clubul posesorilor de PS Vita ^_^

  10. #2350 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by chesterb View Post
    Am găsit oferta asta la Altex:
    http://www.altex.ro/consola-sony-pla...gital-8-jocuri
    Chiar are și 3G, sau e o greșeală la ei pe site. Mi se pare super bună oferta 8 jocuri + card de 16Gb.

    Întrebare pe lângă: Dacă mai am un prieten cu PS Vita, ne putem juca în multiplayer fără să fim conectați la o rețea wi-fi.
    Nu e nicio eroare, acel bundle l-am cumpărat eu in urma cu o saptamana. Sunt foarte mulţumit, mai ales ca am foarte multe jocuri datorită abonamentului PS Plus

  11. #2351 SP
    Member chesterb's Avatar
    Am și eu PS+ și mă gândesc că n-aș mai fi nevoit să cumpăr jocuri pentru o bună perioadă de timp cu acel bundle. Sper doar să mai aibă în stoc până în weekend

  12. #2352 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    la altex nu prea mai e so..reorenteaza-te spre alt magazin

  13. #2353 SP
    Member chesterb's Avatar
    Quote Originally Posted by sol1d View Post
    la altex nu prea mai e so..reorenteaza-te spre alt magazin
    Acum am observat și eu. Ciudat e că dacă mă uit pe versiunea mobile a siteului îmi apare că încă îl mai au în stoc. Le-am dat acum un mail și i-am întrebat dacă mai au.

  14. #2354 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    poti si sa-i suni, afli mai repede, ca nimanui nu-i place sa astepte

  15. #2355 SP
    Junior Member GamezMk's Avatar
    Mai erau 3 bucati la Mediagalaxy din Orhideea cand am luat eu anul trecut, de Craciun. Dar cand am facut rezervare arata pe website ca mai era valabil si in alte magazine din Bucuresti. Ar trebui sa gasesti undeva, totusi.

    Fa rezervare, du-te, si fa scandal cand ajungi acolo si nu au pe stoc. Poate iesi si tu cu ceva in plus.

    :3

    In orice caz, fa rezervare pe website. Era oferta la 850 RON cand am facut rezervare (si am facut asa, la misto, just in case), si am ajuns acolo si am aflat ca daca nu faceam, ar fi costat full price, 999 RON sau ceva de genul. Cam urat, ca nu scrie nicaieri ceva de genul asta, ca ar fi diferite preturile de pe website fata de cele din magazin. Daca stiam, faceam rezervare si la Tearaway, scazand pretul de la 150 RON la 99 RON. Now I am Tearaway-less.

  16. #2356 SP
    Member chesterb's Avatar
    Quote Originally Posted by sol1d View Post
    poti si sa-i suni, afli mai repede, ca nimanui nu-i place sa astepte
    Am sunat. Mai au 1 buc. în București. Am făcut rezervare. Problema e că rezervarea e valabila 24h iar eu nu ajung în București până vineri...
    Mi-or ține oare consola dacă reînoiesc rezervarea în fiecare zi? ^_^

  17. #2357 SP
    Junior Member GamezMk's Avatar
    Posibil. Fa-o, sa fii sigur.

  18. #2358 SP
    Member chesterb's Avatar
    Pe ziua de azi e făcută. Aștept ziua de mâine pentru următoarea

  19. #2359 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    pune-i banii in cont si roaga un suflet nobil de pe forum / prieten RL sa se duca sa o ia?

  20. #2360 SP
    Member chesterb's Avatar
    Din păcate nu am nici bani la mine. Aș fi plătit la Altex direct dacă aș fi știut că e consola rezervată.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 118 of 171 FirstFirst ... 18 68 108 116 117 118 119 120 128 168 ... LastLast

Similar Threads

  1. Vand grip ps vita / psvita / vita slim 2000 By bloodindark in forum Bazar Sony: Console & Accesorii
    Replies: 1 Last Post: 15-09-2021, 17:09
  2. Ghid PlayStation Vita By OEE in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 8 Last Post: 06-08-2015, 21:59
  3. Playstation Vita primeste PS Plus By Dant3 in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 16-11-2012, 10:00
  4. PlayStation Vita - Hit or miss? By AndRewqp in forum Hot Story
    Replies: 17 Last Post: 21-12-2011, 10:10
  5. PlayStation Vita-ul va fi region free By Tudoran in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 22-09-2011, 00:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts