Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 112 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 53 103 ... LastLast
Results 41 to 60 of 2234

Thread: Killzone 2

  1. #41 SP
    Member Tavitzu's Avatar
    eu am primit home beta invite ii super marfa dar vreau killzone2

  2. #42 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Sunt si eu interesat de un key daca ma poate ajuta cineva.
    Multumesc frumos!

  3. #43 SP
    Member Tavitzu's Avatar
    beta-urile de killzone 2 sunt sharable deci daca ai un prieten bun ce a primit un invite rogal sa'ti deie info psn-ului si te duci la store la my downloads si gata asta fac eu

  4. #44 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    sunt sharable in sensul ca, de ex, daca tu imi dai contul pot sa downloadez si eu installu, insa pot sa ma joc de pe contul meu? nu trebuie sa fiu logat cu contul respectiv?

    PS ma bag si eu pe lista pentru o cheie sau macar posibilitatea de a-l downloada...

    PPS cheie de Home? aaaa...eu nu am asa ceva...sper sa vina cu Qore

  5. #45 SP
    Banned Mircea Badea's Avatar
    Sherez si eu keyul de Killzone 2 beta, la schimb cu Tekken de pe PS Store. Mai pot da la schimb Wipeout HD sau Elefunk.

  6. #46 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    am Tekken dar sorry, eu cu tine nu sharuiesc nimic. u know why!

  7. #47 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Si Resistance 2 era sharable,h0stile m-a ajutat cu un key si apoi l-am impartit cu Catallin(de aici de pe forum|) cu care fac schimburi de joace psn de o vreme in coace. Nah acuma vanatoare dupa killzone key, wuof.

  8. #48 SP
    Banned Mircea Badea's Avatar
    Quote Originally Posted by h0stile View Post
    am Tekken dar sorry, eu cu tine nu sharuiesc nimic. u know why!
    Funny, nici eu cu tine nu sharuiesc nimic. I dont know why.

  9. #49 SP
    Member Tavitzu's Avatar
    Quote Originally Posted by h0stile View Post
    sunt sharable in sensul ca, de ex, daca tu imi dai contul pot sa downloadez si eu installu, insa pot sa ma joc de pe contul meu? nu trebuie sa fiu logat cu contul respectiv?

    PS ma bag si eu pe lista pentru o cheie sau macar posibilitatea de a-l downloada...

    PPS cheie de Home? aaaa...eu nu am asa ceva...sper sa vina cu Qore
    da nu este ca lbp beta daca ai participat, ei kitu de instal de pe un cont si il instalezi/joci pe contu tau poti sa'i dai si remove cred la useru care ai luat jocu .

  10. #50 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    offtopic, Mircea Badea, daca ai acelasi username pe computergames atunci stii fffff bine de ce. daca nu, my bad.

  11. #51 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Quote Originally Posted by Mircea Badea View Post
    Sherez si eu keyul de Killzone 2 beta, la schimb cu Tekken de pe PS Store. Mai pot da la schimb Wipeout HD sau Elefunk.
    iti dau eu tekken. mai am 1942, pop, qore si stardust parca

  12. #52 SP
    Member playgame's Avatar
    Am primit si eu invite.
    Attached Images Attached Images beta.jpg

  13. #53 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    gratz

    mie mi-a venit pe contul japonez cheie de Home beta si inca o chestie, Namco Museum Home Beta...whatever that is.

  14. #54 SP
    Member playgame's Avatar
    Quote Originally Posted by h0stile View Post
    gratz

    mie mi-a venit pe contul japonez cheie de Home beta si inca o chestie, Namco Museum Home Beta...whatever that is.
    Cool, pai ne vedem in Home. ID meu: CashFlow101
    Mai chem niste prieteni si dam un party la careva acasa.
    Hmm ce-o fi Namco
    Museum Home Beta, sa ne spui si noua. Un space integrat in Home? Cum e Uncharted bar.

  15. #55 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    o sa il instalez diseara insa am o intrebare. daca cheile respective mi-au venit pe contul japonez, trebuie sa dau redeem code tot de pe contul japonez? sau pot sa o fac de pe orice alt cont? (si sper ca nu e clientul de Home in japoneza)

  16. #56 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Cum e feelingul general la Killzone? Cu ce seamana? Grafica cum e?

  17. #57 SP
    Banned Mircea Badea's Avatar
    Off-topic putin: imi puteti raspunde pe private ca sa nu spamam topicul: cum facem eu si ffocus ca sa sheruim jocurile fiecaruia? Facem un sub-account?

  18. #58 SP
    Member playgame's Avatar
    Quote Originally Posted by h0stile View Post
    o sa il instalez diseara insa am o intrebare. daca cheile respective mi-au venit pe contul japonez, trebuie sa dau redeem code tot de pe contul japonez? sau pot sa o fac de pe orice alt cont? (si sper ca nu e clientul de Home in japoneza)
    Incearca prima data pe contu care-l folosesti mai mult, daca nu tre sa fol contu japonez pt a intra in home.
    De ex la mine a mers redeem code numai pe contu pe care am primit invite, ala de usa. Si cand intru in home tre sa intru pe contu de usa.

    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Cum e feelingul general la Killzone? Cu ce seamana? Grafica cum e?
    Eu n-am apucat sa install K2, sunt inca la lucru, abia astept sa ajung acasa.

  19. #59 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Quote Originally Posted by Mircea Badea View Post
    Off-topic putin: imi puteti raspunde pe private ca sa nu spamam topicul: cum facem eu si ffocus ca sa sheruim jocurile fiecaruia? Facem un sub-account?
    Nu faceti sub account. Faceti fiecare cate un user nou de ps3 dupa care mergeti la playsation network unde da-ti sign in with existing user(sau ceva de genu) si acolo introduceti useru si parola contului pe care sunt jocurile cumparate de catre amicu cu care faci schimbu. Dupa aia mergeti la dowloaded items si dowloadati ce vreti de acolo.Atentie dupa dowload sa nu stergeti userul de ps3 facut caci nu vor mai functiona jocurile.Fiecare poate apoi sa-si schimbe parola sa fie cu sufletu linistit ca nu la orice ora ii poate intra celalat in cont.

    Quote Originally Posted by playgame View Post
    Eu n-am apucat sa install K2, sunt inca la lucru, abia astept sa ajung acasa.
    Dane codul sa vedem daca e bun, .

  20. #60 SP
    Member playgame's Avatar
    Quote Originally Posted by Srachi View Post
    Nu faceti sub account. Faceti fiecare cate un user nou de ps3 dupa care mergeti la playsation network unde da-ti sign in with existing user(sau ceva de genu) si acolo introduceti useru si parola contului pe care sunt jocurile cumparate de catre amicu cu care faci schimbu. Dupa aia mergeti la dowloaded items si dowloadati ce vreti de acolo.Atentie dupa dowload sa nu stergeti userul de ps3 facut caci nu vor mai functiona jocurile.Fiecare poate apoi sa-si schimbe parola sa fie cu sufletu linistit ca nu la orice ora ii poate intra celalat in cont.



    Dane codul sa vedem daca e bun, .
    Prima data il dld-ez eu si dupaia il dau.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 112 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 53 103 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts