Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 51 of 112 FirstFirst ... 41 49 50 51 52 53 61 101 ... LastLast
Results 1,001 to 1,020 of 2234

Thread: Killzone 2

  1. #1001 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    hehe mi-a venit jocul acuma bag prima data un multiplayer si apoi merg la un single
    EDIT : toti cei care au killzone 2 dati pls un add la psn meu : stegerean
    THX

  2. #1002 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Ce mod trebuie sa joc pentru a debloca clasele?(medic, sniper etc...)
    Aseara am intrat pe un server la intamplare unde se jucau decat 3 moduri din 5. Ne-am macelarit cateva ore si am ajuns la gradul de sergent unde am primit 2 arme in plus. Inafara de asta am primit si un badge care imi mai ofera o grenada in plus la spawn(am facut 8/8 la 10kill/game).

  3. #1003 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    cine se plinge de control si ar prefera sa joace cu controllerul de X360 poate tes..achizitiona asa ceva. pretul este cam maricel si probabil cu tot cu transport se apropie de suta dar poate se gasesc doritori.

  4. #1004 SP
    Member andreips3's Avatar
    Quote Originally Posted by GeOKeR View Post
    Ce mod trebuie sa joc pentru a debloca clasele?(medic, sniper etc...)
    Aseara am intrat pe un server la intamplare unde se jucau decat 3 moduri din 5. Ne-am macelarit cateva ore si am ajuns la gradul de sergent unde am primit 2 arme in plus. Inafara de asta am primit si un badge care imi mai ofera o grenada in plus la spawn(am facut 8/8 la 10kill/game).
    Mie mi-a deblocat medicul dupa ce am ajuns la sergent+. Joaca toate modurile, eu asa am facut.

  5. #1005 SP
    Member yoyokid's Avatar
    Jucati azi?Da pe la 20:30......si sa fim mai multi...si nu faceti toti servar..sa faca unul...id-u meu de PSN e la topicu celalalt cu KZ2..

  6. #1006 SP
    Member psycho-07's Avatar
    sunt prezent de la 12 si va astept

  7. #1007 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    hehe am jucat azi un multiplayer si pot sa zic ca a fost bestial,cel mai bun joc jucat pe PS3 dupa mine , a doua oara cand am jucat pe un server cu toate misiunile alea ,body count search and retrieve etc cand s-a terminat harta am fost pe locul 1 cu vreo 76 de kills pretty good recomand acest joc tuturor posesorilor de PS3

  8. #1008 SP
    Member Cata25's Avatar
    Dar cum putem face să jucam �ntre noi, rom�nii?
    A făcut cineva joc, sau cum e?
    Am KillZone zona 2. Contează cu ceva?

  9. #1009 SP
    Justice of the Peace emptysilence's Avatar
    baaaaaaa sunteti 100 cu gura mare ca jucati killzone si comentati intr-una pe aici
    dar cand fu sa jucam noi romani nu intrarati,ne strnasaram doar 6

    si sa nu ma luati cu motivu ca jucati intai in single player ca sa invatati

    ce draq credeti ca noi suntem experti,eu de cand l-am luat mai mult multiplayer am jucat,pentru ca asa inveti

    Quote Originally Posted by CatalinEu View Post
    Dar cum putem face să jucam �ntre noi, rom�nii?
    A făcut cineva joc, sau cum e?
    Am KillZone zona 2. Contează cu ceva?
    ma adaugi pe mine sau psycho-07 ,in lista si seara in joc dai join -friends si te conectezi udne jucam noi

  10. #1010 SP
    Member yoyokid's Avatar
    Pff..ce mrf e sa jucam intre noi..da pacat ca nu sunt mai multiDeabea astept sa imi iau headset...si....scz pt cei care i-am omorat....din ECHIPA MEA

  11. #1011 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Scuze am avut lag azi:-s o sa ma bag maine iarDaca va bagati

  12. #1012 SP
    Member Bugghy's Avatar
    A fost frumos asta-seara ca ne-am strans mai multi pe serverul ala. Ma ofticau sniperii care stateau in baza la ei si ne luau direct.
    Trebuie sa mai asteptam putin sa isi ia mai multi jocul ca suntem cam putini.

  13. #1013 SP
    Member Tavitzu's Avatar
    De toata jena gasitit servere primu are 3 din 5 moduri si al doilea creat de raskolnicov dupa ce ne adunam multi iar ne-am inpartit si avea si team kill.
    Dupa va mirati de ce nu intra lumea .... de ce naiba nu creati un endless standard fara team kill on, vine lume , avem si noi loc hartile se schimba singure si nu ne plictisim.
    Catalineu:Nu conteaza regiunea la un joc exclusiv si acum nici la cele multiplatforma.

  14. #1014 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    ft tare in seara asta baieti, ne-am impartit pe cinste! scuze de teamkills si de kamikaze reactions in timpul bodycountului! la cat mai multe seri asemanatoare cu aceasta!

  15. #1015 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    A fost destul de misto cat am jucat pe serv nostru, dar cam putini. Trebuia sa ne cautam unii pe altii si daca il gaseai pe psycho iti luai si un RPG in guritza lol. Mai era un tip care campa cu sniperu, tavitzu baga engineer la greu si creea tot felu de zburatoare ca incepusem sa ametesc .
    Apropo scuze de tk... am dat retry de 2 ori ca eram pe minus deja. Grenadele astea...

  16. #1016 SP
    Member psycho-07's Avatar
    ne vedem diseara la orice ora imi dati un msg pe psn , a fost frumos asta seara dar eram plictisit ca jucasem de la 12 ziua si nu mai eram asa nervos

  17. #1017 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Eu deocamdata o sa joc mai mult pe serv populate ca sa mai fac ceva puncte si sa deblochez clasele. Nu prea imi convine diferenta dintre avansati si noobi, datorita claselor. Ati vazut ce am patit in seara asta cand ne-am nimerit toti noobi intr-o echipa, fara a avea pe cineva mai "mare" cu noi
    O sa intru si pe serv nostru daca vom fi mai mult de 10-15.
    P.S: Rasko vezi ca astept invite pentru clan!

  18. #1018 SP
    Member andreips3's Avatar
    Scuze pentru iesirea prematura de aseara dar mi-a picat routerul. Acum vad ca merge, nu mai inteleg.
    P.S. Am observat ca daca jucam in echipa putem face fata oricui. Ieri jucam 3 vs 3 si in echipa adversa erau Rask si Psycho care erau ba invizibili, ba ingineri, ba cu RPGuri si tot ne-am descurcat. Stateam uniti, comunicam non stop, foarte frumos teamwork. GG.
    P.S.2. In sfarsit un joc multi pe care il joaca toata lumea zilnic. De cand am pus mana pe el nu a trecut o zi fara sa ne strangem la un mic meci. Game on!

  19. #1019 SP
    Member Vami's Avatar
    Am si eu o intrebare cum se deblocheaza gradelel alea medic, scout... intrebare de nwb stiu .

  20. #1020 SP
    Member yoyokid's Avatar
    faci lvl...cred..

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 51 of 112 FirstFirst ... 41 49 50 51 52 53 61 101 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts