Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 55 of 112 FirstFirst ... 5 45 53 54 55 56 57 65 105 ... LastLast
Results 1,081 to 1,100 of 2234

Thread: Killzone 2

  1. #1081 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Incerc sa intru si eu. Vad doar doi in Killzone 2 in lista de friends!

  2. #1082 SP
    Member slabunator's Avatar
    1. off: e greu de urmarit threadul , cred ca ar fii mai bine sa discutam despre intalnirile online pe un thread dedicat de ex "intalnire pe PSN"

    2. Narville seamana cu Shepard din Mass Effect(cel default) lol

    3. cand ecranul devine negru cateodata apar un fel de gratii tare urata,n-a mai patit nimeni? banuiesc ca sunt acolo tot timpul dar doar cand ecranul e negru pot sa imi dau seama de prezenta lor.

  3. #1083 SP
    Member psycho-07's Avatar
    va astept am creat jocu

  4. #1084 SP
    esbhrwvnjfkajhd SeikQ's Avatar
    Mie imi place sa joc cu cat mai putine persoane. Am jucat azinoapte cu cel mult 10 persoane, majoritatea RSA si a fost mult mai palpitant decat cu 32 de insi pe harta. E mai usor de comunicat si de organizat intre voi, mai ales cand in echipa adversa se afla Psycho de exemplu

  5. #1085 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    hehe a fost bestial astazi , am fost doar 7 dar a meritat puteam fi mai multi .. , m-am chinuit vreo 5 minute sa tot trimit pe mesaje ca sa intre si ceilalti pe server dar a meritat

  6. #1086 SP
    Junior Member dan_daniel250's Avatar
    daca aveti nervi sa ma suportati si pe mine online astept sa ma contactati, level240

  7. #1087 SP
    Member DraZziW's Avatar
    imi dati invite la clan pls DraZziWN1

  8. #1088 SP
    Member psycho-07's Avatar
    a fost bestial fratilor, seikQ ma urmarea mereu sa ma sutereasca

  9. #1089 SP
    Justice of the Peace emptysilence's Avatar
    la inceput mia placut desigur si m-am simtit in largu meu si am jucat bine eram in fata si o data si pe primu am terminat dar dupa aceea 2-3 fustrati de viata o tineu numai cu agheurile,imi facusem niste nervi de nu mai puteam sa joc deloc

    nici nu mai intru cand se face server

    ajunsai si eu colonel urcai 2 trepte astazi

  10. #1090 SP
    Member psycho-07's Avatar
    si care sunt aia fustrati?

    ---------- Post added at 04:34 AM ---------- Previous post was at 03:40 AM ----------

    cand mai jucam maine sa imi ziceti cum sa il fac cum ar fi sa nu ne vedem pe radar , sa nu poti juca cu ala cu agheu ca vad ca la alti nu le convine , mie personal nu imi place dar nu pot sa ii zic la cineva sa nu joace cu el fiecare joaca cu cine vrea, va decideti ca sa stiu ca sa fie multumita toata lumea sau sa se ocupe raskolnikov.

    ---------- Post added at 04:37 AM ---------- Previous post was at 04:34 AM ----------

    harta nu radar sunt obostit si scriu de pe psp

  11. #1091 SP
    Member adiandrei1's Avatar
    Are dreptate emptysilence,aseara a fost cam nasol...

  12. #1092 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Bai psycho, de ce esti ma frustrat? lol
    A fost destul de misto si aseara cand ne-am strans ultima data, dar deja imi cam pierise chefu. Am jucat si eu putin cu "agheu" si mi-am dat suicide de vreo 2 ori .Mereu cand tinteam 2-3 adversari se gasea cineva de la mine din echipa sa mi arate posteriorul. Imi venea sa sparg controlleru si nu alta .

  13. #1093 SP
    Member Nonelito's Avatar
    Am impresia ca exista o optiune cand setezi serverul, de a scoate anumite arme. Gen R. Launcher! Am intrat eu aseara pe unul si nu aveam voie cu el.

    A fost GG aseara, incep sa imi placa controalele pana la urma. Mult mai ok cu baietii din clan, decat cu disperatii din afara, care in afara de Rocket Launcher nu stiu sa joace cu nimic.

  14. #1094 SP
    Member Vami's Avatar
    Cand joc pe Radec Academy si sunt multi joc cu shotgun-ul.

  15. #1095 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    A fost incredibil de penibil pe cele cateva harti unde cei 2 gentlemen au jucat doar cu rocket launcher si radeau intre ei cat de prost si slab joaca Raskolnikov. Baieti, poate ati uitat ca si echipa adversa aude ceea ce discutati.
    In fine, pe Pyrhhus Rise si-a revenit si Psycho din anemie si a lasat rocket launcher deoparte.

  16. #1096 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Eu cred ca trebuie sa vina o anumita echipa din zona 360 ca sa va arate ce inseamna "joc de echipa". Poate o va face

  17. #1097 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Now that would make my ****in day!!!!!
    Va astept cu drag!!!! -*

  18. #1098 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Pai oameni buni, cand mai aveti Rocket Launcher addict in joc, definiti-va un sniper capabil si ati rezolvat problema. Presupun ca exista sniper in joc.

  19. #1099 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Normal ca este, dar am prins 2 harti mai mici pe care distinsii jucau cu RL. Am incercat dar nu prea aveam unde sa ma pozitionez cu sniperul.

  20. #1100 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    E cam naspa clasa aia, dupa ce ca are RPG, are si cel mai mare speed la run si e cam greu sa il prinzi cand ramane fara munitie. Sa nu uitam de armura/viata. Daca nu ma insel e cel mai rezistent din toata clasa si trebuie sa ii dai cel putin 2 gloante de sniper pentru al dobora. Ceilalti pica la primul glont.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 55 of 112 FirstFirst ... 5 45 53 54 55 56 57 65 105 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts