Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 32

Thread: Recomandare ps3 bundle

  1. #1 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Recomandare ps3 bundle

    Salutare, as dori sa imi achizitionez un ps3 nou, problema e ca sunt un pic nehotarat, am de ales intre doua bundle, GT5 si cel cu controller move. Rog pe cei care au move sa imi spuna o parere cat mai sincera la fel si cei care joaca gt 5. va cer parerea pt ca am vazut ca majoritatea vin cu argumente ft bune cand un user are de ales. tnx

  2. #2 SP
    Member Mykayel's Avatar
    Quote Originally Posted by dante23481 View Post
    Salutare, as dori sa imi achizitionez un ps3 nou, problema e ca sunt un pic nehotarat, am de ales intre doua bundle, GT5 si cel cu controller move. Rog pe cei care au move sa imi spuna o parere cat mai sincera la fel si cei care joaca gt 5. va cer parerea pt ca am vazut ca majoritatea vin cu argumente ft bune cand un user are de ales. tnx
    Nu am GT5 dar m-am jucat ceva cu Move-ul. Controllerul Move e destul de precis, problema e ca nu sunt multe jocuri care merita jucate cu el...scratch that, nu sunt jocuri care merita jucate cu el. Recomandarea mea personala e sa cumperi Bundel-ul cel mai ieftin sau sa cauti aici pe site sa vezi daca vinde careva un PS3. Consola in sine isi merita banii dar mai bine cumperi tu un joc/doua care chiar le doresti in loc sa iei un bundle. Eu am luat un PS3 pentru prietena mea de la un user de aici cu doar 650 RON si pana acum nu au fost probleme cu consola, daca iti permiti sa iei din magazin atunci cumpara de acolo (fiindca primesti garantie) dar repet: Cumpara tu un joc care il vrei in felul asta stii ca nu ai aruncat banii pe fereastra. Daca esti din Bucuresti poti cumpara de la Webpredator jocuri noi la preturi foarte resonabile si din cate stiu eu vinde si console PS3-Slim. Cauta pe forum, are topic pe undeva.

  3. #3 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Mykayel View Post
    Nu am GT5 dar m-am jucat ceva cu Move-ul. Controllerul Move e destul de precis, problema e ca nu sunt multe jocuri care merita jucate cu el...scratch that, nu sunt jocuri care merita jucate cu el. Recomandarea mea personala e sa cumperi Bundel-ul cel mai ieftin sau sa cauti aici pe site sa vezi daca vinde careva un PS3. Consola in sine isi merita banii dar mai bine cumperi tu un joc/doua care chiar le doresti in loc sa iei un bundle. Eu am luat un PS3 pentru prietena mea de la un user de aici cu doar 650 RON si pana acum nu au fost probleme cu consola, daca iti permiti sa iei din magazin atunci cumpara de acolo (fiindca primesti garantie) dar repet: Cumpara tu un joc care il vrei in felul asta stii ca nu ai aruncat banii pe fereastra. Daca esti din Bucuresti poti cumpara de la Webpredator jocuri noi la preturi foarte resonabile si din cate stiu eu vinde si console PS3-Slim. Cauta pe forum, are topic pe undeva.
    preturile sunt cam la fel prin toata europa, apelasem la un amic din italia sa il iau de acolo pt ca as avea garantie extinsa de la 2 la 3 ani cu 12 euro in plus,sh nu se pune problema vreau garantie, am deja un ps3 distrus. ms

  4. #4 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    vezi ca era oferta la Carrefour, PS3-uri noi de 120gb, fara nici un bundle, cu 999Ron si garantie 2 ani. Dar nu stiu daca mai prinzi, cel putin in Brasov, nu am mai vazut unul de cateva saptamani. S-au dat ca painea calda

  5. #5 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    am cautat si eu ps3-ul de 120gb prin mai multe magazine, inclusiv 2 carrefour si nimic ...
    mai dau azi o tura in vitalis , daca nu PS3S320GT5 scrie pe mine ...
    eu unul as alege GT5, pt ca move nu ma coafeaza din start. ai un joc superb care in magazin costa 300 ron si in pachetul ala ai si PS3 320gb (nu ca ar conta prea mult capacitatea hdd-ulului).adica daca calculeti asa iti iei ps3 320gb cu 1300 ron, cand unul de 160gb este 1350 ...
    eu am un ps3 de 80gb, si la un moment dat am ramas fara spatiu pe hdd, bine aveam si o gramada de jocuri instalate pe el (game data).

  6. #6 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Am cautat varianta de 120 si in pitesti careffour,nu mai este in stoc, iar in bucuresti nu mai ajung anul acesta, ms

  7. #7 SP
    ZecaR_13 BliZZarD's Avatar
    In Iasi la MediaGalaxy stau PS-urile de 120 GB...nu le cumpara nimeni si la mine in Pascani la Altex au vreo 2 de 120 GB expuse

  8. #8 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    depinde de pret

  9. #9 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    dante,uite poate te ajuta asta in luarea unei decizii.
    thx to cosminband.
    http://www.consolegames.ro/forum/f15...tml#post491283

  10. #10 SP
    Member viezure's Avatar
    Io zic clar sa-ti iei bundle-ul cu ps move, gt5 il gasesti si sub 200 ron, bundle-ul nu prea spre deloc. Plus ca move in sine MERITA si ai si ce juca pe moment, pana apar si alte jocuri grele.

  11. #11 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    cu move poti juca Heavy Rain,Sports Champions, Pain, Resident Eavil 5, si inca vreo 2-3 ...

    ---------- Post added 09-12-2010 at 05:34 PM ----------

    btw: am fost azi in carrefour vitantis, mai exact la domo, unde am vazut PS3 320gb GT5 bundle cu 1.579 ron.Au card avantaj (ff avantajos pt mine), 18 rate + 3 luni gratie(adica paltesti dupa 3 luni)=rate 21 de luni (75.19 ron pe luna)...
    aveau si ei un card la ge money cu 20 de rate, fara dobanda, pe care ti-l faceau pe loc.
    asta daca intereseaza pe cineva.

  12. #12 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Inchis,ms

  13. #13 SP
    Member viezure's Avatar
    Pai si ce ai hotarat?

  14. #14 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Am fost la altex sa iau bundle cu gt 5 si mi au spus ca ar avea doar un an garantie consola si pana la urma am luat de la domo un bundle fifa, altceva nu am gasit in valcea si nu mai aveam rabdare sa comand la emag.mda stiu proasta alegere dar macar am scapat usor de fifa, l am vandut unui amic

  15. #15 SP
    Member Mircea's Avatar
    Mai asteapta man macar pana aproape de Craciun,sigur mai baga o tura de ps3-uri in Carrefour pentru ca oferta este pana pe 24 decembrie.Eu zic ca au mai pastrat o tura pentru perioada dinainte de Craciun.Mult succes

    Abia acum am vazut ca ai cumparat.Sa o folosesti sanatos.Garantie 2 ani,nu?

  16. #16 SP
    Member Imperatore's Avatar
    Quote Originally Posted by dante23481 View Post
    Am fost la altex sa iau bundle cu gt 5 si mi au spus ca ar avea doar un an garantie consola si pana la urma am luat de la domo un bundle fifa, altceva nu am gasit in valcea si nu mai aveam rabdare sa comand la emag.mda stiu proasta alegere dar macar am scapat usor de fifa, l am vandut unui amic

    vezi sa nu cumva , Doamne fereste, sa il duci la garantie si sa iti ceara aia si jocul FIFA din bundle...nu stiu sigur dar mai bine sa verifici.

  17. #17 SP
    Member Mircea's Avatar
    Nu cred ca are treaba jocul cu aparatul propriuzis

  18. #18 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    pana la urma i got it.
    o misto ce sa zic.
    am si fat si slim acum, nu pot decat sa zic ca la "galagie" amandoua fac la fel,iar controllerul de slim mi se pare un plastic mai prost fata de celalalt.
    asta e.
    game on!

  19. #19 SP
    Member Mircea's Avatar
    S-o stapanesti sanatos.No lasa-l naibii de plastic,,,hardughia,, sa nu pateasca ceva

  20. #20 SP
    Member TravisPastrana's Avatar
    Scuzati ca postez aici dar am zis sa nu mai fac topic nou.
    Intrebarea mea este urmatoarea : la un ps3 nou cu garantie la noi in tara,daca se defecteaza blocul optic, ce face magazinul unde ai garantie?(se defecteaza blocul optic, sau se strica din alte cauze).

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Recomandare Gamepad PS3 - stil Xbox 360 By sherban1988 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 6 Last Post: 26-01-2015, 18:06
  2. Replies: 38 Last Post: 06-12-2014, 14:47
  3. Recomandare monitor ps3 si pc full hd By mihaidinbuc in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 1 Last Post: 30-01-2011, 23:03
  4. Recomandare: PS3/XBOX By Rocket in forum Console Club
    Replies: 22 Last Post: 02-09-2009, 08:54
  5. InFamous PS3 bundle By erik95 in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 25-05-2009, 22:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts