Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 20 of 56

Thread: Clubul Gamecube

  1. #1 SP
    Admin MonkY's Avatar

    Lightbulb Clubul Gamecube

    Pai, daca toti au cate un club, atunci sa fie si pentru Gamecube ! Desi e el mai batranel, eu zic ca nu merita "aruncat" asa deoparte. Va astept pe detinatorii de Gamecube aici.

    P.S. De unde Dzeu sa cumpar si eu niste jocuri bune de Cube la noi ? Sau apelez la robertdinu ?
    Attached Images Attached Images gamecube.jpg

  2. #2 SP
    Member zempty's Avatar
    am si eu o intrebare pentru cunoscatori , se merita un Nintendo Gamecube cabluri , 2 gamepaduri , 6 jocuri originale 1 milion ?

    daca puteti sa imi spuneti si ce ar trebui sa iau in vedere cand achizitionez acest gen de consola , ( exista mai multe versiuni ? ) astept niste pareri

  3. #3 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Oh da, daca este functionala consola, merita, of course. Ce jocuri originale sunt ? Poate le vinzi... ca revin si eu la durerea mea, ca nu mi-am cumparat inca nimic de Gamecube

  4. #4 SP
    Member zempty's Avatar
    Am achizitionat astazi Cubuletul am asa la el

    Gamecube Culoare violet
    Dark Alliance
    007 Nights on Fire
    Kelly Slater`s Pro Surfer
    Resident Evil Zero ( pe 2 cduri )
    Mario Kart
    Die Hard Vendetta
    Splinter Cell Pandora Tommorow
    2 joystickuri

    + cablurile aferente si un adaptor Scart

  5. #5 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Daca dai separat Resident Evil Zero sa-mi dai mie un PM cu un pret - singurul care-mi lipseste din colectia RE de cub

    PS: doar sa fie in engleza, sa fie complet si sa nu fie classics. (gamer's choice)

  6. #6 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    iti dau eo Resi Zero, let's say...400 RON. Ecsclusivitate.. si nu-l mai gasesti in alta parte!

    Ti-ai dat seama ca era o gluma darkist. Nu il pot da in banii astia. Desi unele jocuri ajung la un moment dat sa fie priceless . Oricum de la mine nu mai pleaca asemenea titluri. Poate il gasesti totusi la cineva ( care nu stie sa il aprecieze) Cheers!

  7. #7 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Ziceam si eu - omu a dat 1mil pe consola + jocuri - adica a luat'o gratis - poate imi dadea jocul la un pret decent

  8. #8 SP
    Member zempty's Avatar
    deocamdata este rezervata consola cu jocurile daca nu iese o sa va tin minte mie nu prea imi place resident evil asta , este in engleza si este impecabil cu toate carticelele

  9. #9 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    Pai ai cumparat-o ca sa o vinzi? pf...

  10. #10 SP
    Member zempty's Avatar
    dap pentru ca nu prea ma pasioneaza Cubuletul , oricum nici nu prea am bani sa cumpar jocuri pentru el dabea ma descurc cu xboxu si ps2u , mi-am dat si PSP-ul ....

  11. #11 SP
    Junior Member mryouandme's Avatar
    deci zempty , daca dai controllerele pe bucati ar fi excelent , asta daca sunt functionale ... spune-mi te rog un pretz ca poate ti le cumpar chiar pe aman2 daca sunt in stare buna ! ca am nevoie pt wii si sincer nu gasesc nicaieri pe la nici un magazin in constantza si nici sa dau comanda pe net ,,, daca stie cineva de pe unde a-si putea gasi unu ar fi excelent ... multumesc

  12. #12 SP
    Member zempty's Avatar
    sorry , i le-am dat lu vassy daca vrea el sa le vanda dai un PM

  13. #13 SP
    Junior Member mryouandme's Avatar
    damn it ... ... oricum ... faza e ca mi-am comandat de pe e-tc.ro magazin chiar pe unde stau eu ca sa vezi ce coincidenta , culmea doar acolo am gasit ... acu astept sa-mi vina comanda ,,, sper sa mearga sa nu dau de nush ce iara belea ... ca ma spanzur ... nici nu vretzi sa stiti golul din stomac cand am primit telefonul de confirmare a comenzii ...

  14. #14 SP
    Entertainment Analysis level's Avatar
    Quote Originally Posted by zempty View Post
    dap pentru ca nu prea ma pasioneaza Cubuletul , oricum nici nu prea am bani sa cumpar jocuri pentru el dabea ma descurc cu xboxu si ps2u , mi-am dat si PSP-ul ....
    clubu cube - dar park nu prea ma pasioneaza si il vand

    nu facem si noi un club xbox360 - prajitoare d oO?

  15. #15 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Gamecube:X:X:X in sfarsit am strans bani pe mturk sa pot sa imi cumpar un Gamecube de pe Amazon.com.Poate cand o sa il primesc o sa aduc la viata clubul GameCube.

  16. #16 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Yuhuuuu.........
    A venit si am ramas cand l-am vazut.Arata genial si este extrem de mic.Controlleru e foarte ok,zgomotul e mic tare(poate cu joc inauntru e putin mai mare) deci e consola perfecta.

    Am carcasa zgariata la el si ma gandesc poate stie cnv unde gasesc o carcasa originala,de preferat ALBA.

  17. #17 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Ce joace ai la el?

  18. #18 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Nimic.Pt ca nu am gasit jocuri NTSC.

  19. #19 SP
    Junior Member Mr.Towelie's Avatar
    Ma bag si eu in seama
    Una bucata Gamecube Negru nemodat (cu cutie), 2 controllere *1 original 1 3rdparty*
    Jocuri: POP Sands of Time, Chicken Little, King Kong, F12002, Mario Kart
    Memory card de ... (nu stiu

  20. #20 SP
    Junior Member sharian's Avatar
    o intrebare cine vinde controller gamecube pt wii si merge controller wii clasic pt jocuri gamecube?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast

Similar Threads

  1. Vand Nintendo Gamecube By divayo in forum Bazar Nintendo: Console & Accesorii
    Replies: 160 Last Post: 07-01-2021, 20:55
  2. Vand Nintendo Gamecube By Andrei.Canto in forum Bazar Nintendo: Console & Accesorii
    Replies: 0 Last Post: 08-12-2018, 19:54
  3. GameCube ModChip... ? By 80T in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 9 Last Post: 20-02-2012, 12:38
  4. Top 10 Gamecube games By rodarkone in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 13 Last Post: 01-11-2009, 22:06
  5. GameCube Linux? By sonic in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 5 Last Post: 09-03-2009, 03:16

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts