Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 20 of 75

Thread: Aion: The tower of eternity

  1. #1 SP
    Member mariuck's Avatar

    Aion: The tower of eternity

    Vreau sa tin acest post si pe forumul asta
    Ca un inceput vreau sa zic ca Aion este noul proiect MMORPG de la NCsoft (producatorii de la Lineage II, Guild Wars, etc).. este un joc care eu chiar cred ca merita atentie, jocul va aparea in 2009 in Eu/US si in 2008 in Korea, ce sa ii faci koreenii astia sunt inaintea noastra in materie de jocuri .. anyway, pentru mai multe detalii accesati www.aionsource.com ( Recomand mai mult mai mult acest site pentru ca unul din staf-ul site-ului este si tester si sunt clipuri interesante si screenshosts, asta pentru a va forma o idee cat mai clara despre ce este vorba in AION si Aion: The Tower of Eternity (site oficial)

  2. #2 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Pare interesant... dar la texturi si la culori, mai au mult de lucru
    Attached Images Attached Images chain-wide.jpg leather-wide.jpg plate-wide.jpg robe-wide.jpg aion0563_medium-800x440.jpg aion0569_medium-800x440.jpg aion0709_medium-800x440.jpg aion0715_medium-800x440.jpg aion_poor_npc_farmer_trying_to_fend_off_vermin_medium-800x440.jpg aion_wings_front_medium-800x440.jpg

  3. #3 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Am impresia eu sau chiar este facut pe engine de Guild Wars ?

  4. #4 SP
    Junior Member KiLLeR13's Avatar
    e facut de cei care au facut Guild Wars .. deci totul e posibil. Dar oricum din filmele de pe site grafica este cu mult peste .. poate acelasi engine dar mult imbunatatit.

  5. #5 SP
    Member mariuck's Avatar
    Quote Originally Posted by KiLLeR13 View Post
    e facut de cei care au facut Guild Wars .. deci totul e posibil. Dar oricum din filmele de pe site grafica este cu mult peste .. poate acelasi engine dar mult imbunatatit.

    Prin 2007 cand lucrau astia ca nebunii gasisem o stire pe un site cum ca grafica este facut pe un engine nou.. nu mai stiu cum ii zice

    Pentru a va convinge de grafica Movies | Aion: The Tower of Eternity <<< Check this

  6. #6 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    A iesit in Koreea open beta mai dureaza pana iese in usa /eu.Motorul grafic este de Far cry 1.Cred ca o sa fie dragut .

  7. #7 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Seamana incredibil de mult cu Mu online.

  8. #8 SP
    Member mariuck's Avatar
    Beta test pe 5 IUNIE !!!!!!!!!!!!! wohooooooooooo

  9. #9 SP
    Member Solozaur's Avatar
    este open beta sau closed? si daca e closed am de unde sa mai fac rost de key?

  10. #10 SP
    Junior Member ZeroSkat's Avatar
    Daca reuseste cineva sa faca rost de key pentru Aion sa faca bine sa posteze niste screenuri din joc.

  11. #11 SP
    Member Solozaur's Avatar
    Eu sunt foarte curios cum e gameplay-ul ca la grafica seamana foarte mult cu lineage2-ul ..si ala dezamagea mult la gameplay, ajungeai tare si iti puneai intrebarea de ce joci asa cv

  12. #12 SP
    Member mariuck's Avatar
    pentru cei care nu stiu AION se va lansa pe 25 septembrie anul asta si se poate face preorder la joc ...

    PS: am testat jocul.. si pana acum nu pot spune decat ca este o copie fidela WOW (aici ma refer la gamplay) si cu o grafica foarte buna, si muzica din joc e dementiala
    am jucat gladiator, templer, chanter si assasin si pana acum gladiatorul mi se pare cel mai dragut

  13. #13 SP
    Junior Member dragosv's Avatar
    Daca vreti sa jucati AION alaturi de romani vizitati site-ul S.P.Q.R. - ROMANIA GUILD - OFICIAL WEBSITE

  14. #14 SP
    Member Devergo's Avatar
    Un alt MMORPG care trebuia sa fie F2P

  15. #15 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar

  16. #16 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Va astept in joc

  17. #17 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    In sfarsti mi s-a downloadat si mie. Acum fac cont si intru sa il testez putin.

  18. #18 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Am pus si eu la descarcat acum. Pentru cine mai vrea coduri se gasesc pe Eurogamer Romania.

  19. #19 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    E awesome jocul, clona de wow, ceea ce nu e un lucru rau, m-am saturat de mmo-uri "revolutionare" care erau oribile. Daca se urmeaza formula din wow iese bine daca nu foarte bine.

  20. #20 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Eu aseara nu am putut intra deloc, imi tot dadea eroare cum ca username-ul sau password-ul nu sunt in regula. Le-am dat e-mail la support, sa vad ce se intampla.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast

Similar Threads

  1. Pillars of Eternity By MonkY in forum Jocuri PC
    Replies: 2 Last Post: 03-04-2015, 19:15
  2. Replies: 0 Last Post: 11-03-2012, 01:54
  3. Aion: The Tower of Eternity Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2009, 09:48
  4. The Tower of Shadow Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 1 Last Post: 20-08-2009, 12:28
  5. End of Eternity Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 2 Last Post: 15-04-2009, 07:10

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts