Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 41 to 60 of 124

Thread: Star Wars The Old Republic - MMORPG

  1. #41 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar

  2. #42 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Bioware to release video guides and weekly blogs for Star Wars: The Old Republic | VG247
    Bioware has announced plans to release a series video guides and weekly features for Star Wars: The Old Republic players. The videos are designed to help new players get acquainted with the MMO, and the first one, hosted by social media coordinator Eric Musco and posted below, explains how to create a character and how to participate in conversations with NPCs. The weekly features will consist of a blog post rounding the various forum posts by developers over the week, as well as a Q&A session pulling 10 questions from a community thread. Thanks, Massively.


    p.s. si se poate schimba numele in SW: The Old Republic? Cred ca s-a prins lumea ca nu e vorba de nici un Knights of the Old Republic 3...

  3. #43 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Am jucat si eu un pic (facut 2-3 caractere... dus unul repede la level 30 or so). Jocul e superb si cred ca nu trebuie sa existe fan World of Warcraft sau Star Wars care sa nu-l incerce. Eu insa recunosc ca nu-l voi juca long term... l-am luat mai mult pt. story (imi place ca toate questurile sunt "vorbite" si "traite", nu doar simple linii text). Probabil o luna imi va fi suficient sa-l duc la maxim cu 2 caractere (desigur ca unul de partea Sith si unul - favoritul momentan - Jedi)

  4. #44 SP
    Junior Member Razzinnator's Avatar
    L-am jucat vreo 3 saptamani, timp in care am ajuns la level cap pe un caracter, am facut o portie destul de buna din ce se gasea la end-game, dar pot sa spun ca mi-a scazut extrem de repede entuziasmul.. Jocul este superb, arata foarte bine, este destul de finisat, si are o poveste foarte buna, dar personal nu prea mai pot juca MMO-uri de genul asta (dupa multi ani in WoW). Totusi, il recomand celor care sunt fani ai seriei sau carora le plac foarte mult jocurile de acest gen .

  5. #45 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Am jucat si eu un pic (facut 2-3 caractere... dus unul repede la level 30 or so). Jocul e superb si cred ca nu trebuie sa existe fan World of Warcraft sau Star Wars care sa nu-l incerce. Eu insa recunosc ca nu-l voi juca long term... l-am luat mai mult pt. story (imi place ca toate questurile sunt "vorbite" si "traite", nu doar simple linii text). Probabil o luna imi va fi suficient sa-l duc la maxim cu 2 caractere (desigur ca unul de partea Sith si unul - favoritul momentan - Jedi)
    LOL. Sa ajungi lvl 50 cu 2 personaje intr-o luna ? Poate daca joci cate 5-6 ore pe zi, altfel nu cred. Eu sunt lvl 43 si am 130 ore jucate. Doar un singur personaj bineinteles, nu fac 5 personaje si le schimb din 5 in 5 minute.

  6. #46 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Inseamna ca sunt prea bun
    Am jucat cam o saptamana si am deja caracter de level 35 (Jedi Sentinel)... Mai am un Bounty Hunter de level 16 si inca un caracter de test (level 5 parca)...

  7. #47 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Hehe, si eu tot Sentinel sunt. Pe ce fel de server joci ? PVP, RP sau PVE ?

  8. #48 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Master Jedi View Post
    Hehe, si eu tot Sentinel sunt. Pe ce fel de server joci ? PVP, RP sau PVE ?
    Level 37 deja. Sunt pe servere PVP cu toate caracterele. Din pacate cel "principal" pe care joc, e cam Light populated... Poate fi un lucru bun (ca nu astepti respawns), insa e greu de gasit lume pt. Flashpoints...

  9. #49 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    SWTOR�s 1.7 million paid subscribers may hit 2 million soon | VG247

    deci a trecut ceva vreme de cand s-a lansat si daca lucrurile merg la fel de bine, atunci ar trebui cat de curand sa ne asteptam la 2 milioane de useri (cine stie poate o sa fie la reducere jocul sau ceva stire incredibila care sa mai aduca jucatori...who knows?)

  10. #50 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Joc trialul si mi se pare foarte bun jocul.
    Duminica am sa-mi cumpar si jocul, daca nu ma va plictisi dupa cele 30 de zile incluse o sa aibe un subscriber in plus.

  11. #51 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Am 2 invitații pentru SWTOR trial. Care dorește, să posteze adresa de mail.

  12. #52 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by Mask View Post
    Am 2 invitații pentru SWTOR trial. Care dorește, să posteze adresa de mail.
    La jocul full primesti trial?

  13. #53 SP
    Member Devergo's Avatar
    Da. Acum joc si eu trial-ul si ma intreb cat mai ma lasa sa cresc . Am ajuns la level 12 si ma simt ca in KOTOR, rar vad jucatori in afara oraselor mari.

  14. #54 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by Devergo View Post
    Da. Acum joc si eu trial-ul si ma intreb cat mai ma lasa sa cresc . Am ajuns la level 12 si ma simt ca in KOTOR, rar vad jucatori in afara oraselor mari.
    Poti sa cresti pana la level 15 si ai niste limitari.

    Conteaza si serverul pe care joci. Pe primul pe care am jucat eu erau foarte putini, acum pe Bloodworthy, recomandat de Mask, e foarte multa lume

  15. #55 SP
    Member Swift's Avatar
    Are cineva sa imi trimita si mie o invitatie?

  16. #56 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Am uitat să precizez. Nu ofer invitații dec�t la userii cu activitate pe forum sau pe care-i cunosc.

    Așa că, scuze Swift, prioritate au cei precizați mai sus. Dacă nu vrea nimeni am să-ți dau o invitație.

  17. #57 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Quote Originally Posted by Mask View Post
    Am uitat să precizez. Nu ofer invitații dec�t la userii cu activitate pe forum sau pe care-i cunosc.

    Așa că, scuze Swift, prioritate au cei precizați mai sus. Dacă nu vrea nimeni am să-ți dau o invitație.


    Salut mane as dori si eu o invitatie sa vad cum e jocul.
    Stima!

  18. #58 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    O invitație a zburat către FallouT.

    Have fun, mate!

  19. #59 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Quote Originally Posted by Mask View Post
    O invitație a zburat către FallouT.

    Have fun, mate!
    Thx mate!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  20. #60 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Mask daca mai ai una valabila ma intreseaza si pe mine sa testez jocul.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 08-03-2012, 09:08
  2. Replies: 0 Last Post: 28-11-2011, 18:58
  3. Star Wars: The Old Republic primeste data de lansare By Dant3 in forum Stories & Other News
    Replies: 0 Last Post: 25-09-2011, 12:18
  4. Star Wars: The Old Republic Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 26 Last Post: 19-08-2011, 22:25
  5. Replies: 1 Last Post: 24-10-2008, 11:18

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts