Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 7 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 ... LastLast
Results 61 to 80 of 124

Thread: Star Wars The Old Republic - MMORPG

  1. #61 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Am, am. Lasă-mi te rog adresa pe PM.

  2. #62 SP
    Member Swift's Avatar
    Eu sunt membru de cativa ani..crezi ca mi-am facut cont numai ca sa iti cer tie invitatie?

  3. #63 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Nu contest faptul că ești �nregistrat de cațiva ani pe forum. Nu cred ca ți-ai făcut cont doar ca să-mi ceri mie invitație. Nu știu daca ai citit cu atenție postul meu anterior. Prioritate au cei pe care-i cunosc sau au activitate pe forum.

    Nu ofer invitații dec�t la userii cu activitate pe forum sau pe care-i cunosc.
    Dacă mai primesc invitații, cu cea mai mare plăcere.


    Cheers!

  4. #64 SP
    Member Swift's Avatar
    Nu stiu ce intelegi tu prin activitate..

  5. #65 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Nu are rost să intru �n polemică. Mă faci să mă simt de parcă �ți datorez ție ceva.

    ###Vei putea să-l joci �ncep�nd de joi, 15 martie, p�nă luni, 19 martie. Va fi FREE �n perioada anterior menționată.

  6. #66 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    M-am jucat aseara pe serverul recomandat de tine Mask. Jocul ca si MMO este excelent. In schimb daca esti fan Star Wars atunci nu are cum sa nu te cucereasca. O sa mai testez cand mai am timp. Foarte enervant cand timpul este asa de pretios, iar acel timp scurt care il dedici gaming-ului nu prea stii ce sa joci.

  7. #67 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Cum naiba alegi advanced class? Am trecut de mult de level 10, iar atunci cand merg la trainer-ul clasei mele, imi spune " I don't have time right now". Am cautat pe net si am aflat ca e un trainer la imperial fleet unde alegi advanced class, insa al meu nu are timp .

    Chiar nu stiu cum altfel pot sa fac. Mask?

  8. #68 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Tu ți-ai făcut Sith Warrior? Dacă da, check this link:
    Advanced Training: Sith Warrior | SWTOR Quest Database

    Mai �nt�i trebuie să iei questul de la Lord Lokar, abia apoi te duci la Lord Krymin (Advanced Trainer)

    Dacă ai ales Warrior, ai de ales �ntr Marauder și Juggernaut.
    Bullitt e numele tău? Nu te-am vazut online p�nă acum.

  9. #69 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pai n-am activat inca jocul, ca mai am o zi de trial si probabil asta e motivul pentru care nu m-ai vazut online. Si sunt doar level 13-14 la Sith Warrior si level 10 la Jedi

    Citesc ce mi-ai dat tu si intru acum sa vad daca reusesc. Cred ca o sa ma fac Marauder ca se bazeaza mai mult pe lightsaber

  10. #70 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Să-mi dai de veste dacă a mers.

  11. #71 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    A mers man. Sunt Sith Marauder acum. Merci de pont. Mai pe seara o sa intru sa joc pana la level 15 si sa activez apoi jocul.

  12. #72 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Ok

    I-am zis cuiva din guild să-ți dea invite dar nu mergea, �i zicea că faci parte deja dintr-o guildă. Probabil din cauză ca �ncă n-ai activat jocul.

  13. #73 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nu man, chiar fac parte Am primit o invitatie intro guilda tocmai cand omoram niste chestii si am dat ok sau yes din instinct. Acum am tot cautat un buton sau ceva sa ies din guilda, dar nu l-am gasit

  14. #74 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Mai am o invitație de oferit.

    tudyniuz, pe unde ai dispărut?

  15. #75 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Am avut problema ta cu cardul. Si mi-am bagat ceva in jocul asta pentru doua zile, dar am pus acum un card si vad ca s-au servit deja cu vreo 5 RON. In fine, in seara asta o sa apuc si eu sa mai intru in sfarsit dupa o pauza de cateva zile.

    Aah, si pe mine nu ma lasa sa trimit invitatii, imi cer sa am subscription

  16. #76 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Păi da, odată ce �ți atașezi cardul/game time card de cont o să poți trimite invitații. Cam fomiști la faza asta. Ah stai, EA e la c�rmă.

    untitled.png

  17. #77 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Sunt tampiti man. Uite:
    Attached Images Attached Images 1.png 2.png

  18. #78 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Mda, probabil ai să poți doar după ce �ți expira cele 30 de zile trial. (O sa poți atunci c�nd �ți iau ei bani de pe card pentru prima lună) Abia atunci ești ”A TRUE SUBSCRIBER” //facepalm.

  19. #79 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pai am pus cardul doar de forma, o sa folosesc game card pentru ca am gasit 60 de zile cu 70 RON.

  20. #80 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    M�ine după-amiază c�nd am să mai intru am să cresc puțin meseriile. Am ales Biochem / Bioanalysis / Diplomacy (se leagă �ntre ele) Am �nțeles ca �n 1.2 ăsta o sa fie cel mai profitabil combo. xD

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 7 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 08-03-2012, 09:08
  2. Replies: 0 Last Post: 28-11-2011, 18:58
  3. Star Wars: The Old Republic primeste data de lansare By Dant3 in forum Stories & Other News
    Replies: 0 Last Post: 25-09-2011, 12:18
  4. Star Wars: The Old Republic Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 26 Last Post: 19-08-2011, 22:25
  5. Replies: 1 Last Post: 24-10-2008, 11:18

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts