Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: In ce limba ar trebui sa fie scris pe pancarde?

Voters
45. You may not vote on this poll
  • Romana

    16 35.56%
  • Engleza

    29 64.44%
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 41 to 45 of 45

Thread: Free Hugs Campaign

  1. #41 SP
    Member Devergo's Avatar
    Nu moare deloc mate,am fost si sunt plecat saptamana asta."Event-ul" va avea loc saptamana viitoare (joi sau vineri).Am strans mai multi oameni si inca mai cautam,have faith .

  2. #42 SP
    Member Devergo's Avatar
    So,dupa vreo 4-5 ore de cutreierat orasul (am inceput de la 13.00),25 de persoane ne-au imbratisat (am mai facut si 2 pauze).Ce m-a impresionat a fost reactia romanilor,mult mai buna decat ma asteptam,pana si cocalarii s-au purtat frumos,chiar daca era "gay" sa primeasca o imbratisare de la un alt baiat.Bine,probabil si faptul ca am fost 6 baieti a ajutat putin la impunerea unui gram de decenta fata noi,ca oameni.Marea majoritate au alcatuit-o tineretul 15-20 ani,cu toate ca le explicam la toti care treceau pe langa noi...cei mai in varsta nu erau prea siguri de ce se intampla.A fost si o tipa de vreo 25 de ani,care ne-a vazut pe fereastra biroului si a iesit sa ne imbratiseze.Pe la 18.30,cand era mai multa lume prin oras,am inceput iar (dupa o pauza de masa).Dupa 5 metrii,prima imbratisare,semn bun.Am mai mers 20 de metrii,ne-au vazut 2 politisti: "Ce faceti aici?"
    -"Pai uitati o campanie non-profit etc."
    -"Aveti permis?"
    -"Ce permis?Nu facem publicitate,nu dam la nimeni in cap."
    -"Pai va trebuie permis de la primarie,strangeti alea si plecati acasa,ca o sa aveti probleme,asta e legea"
    Ok,n-am vrut probleme,am strans pancartele si am plecat fiecare acasa,dar acei politisti inapti si analfabeti (da,nu stiau sa lege 2 cuvinte),mi-au ramas in minte.Adica trecem pe langa 20 de politisti inaintea lor,3 chiar au zambit si ne iau parpalacii astia 2 fiecare cu cate un grad la intrebari.Nu-i nimic,luni mergem la primarie,luam permis,si le fac cu el pe la nas,odata ce am inceput ceva o sa termin.
    Peace

  3. #43 SP
    Member Devergo's Avatar
    -peek preview,unedited: dom'soara de la birou ^^

    -Download-

  4. #44 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Voi n'aveti ce face cu timpul...

  5. #45 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Si eu as face la fel daca as avea cu cine

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 15-06-2015, 22:26
  2. Replies: 0 Last Post: 19-06-2011, 12:04
  3. No Co-op Campaign in Call of Duty Black Ops By Honord in forum Console News
    Replies: 13 Last Post: 05-06-2010, 09:59
  4. Savage Moon: The Hera Campaign Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 0 Last Post: 15-12-2009, 03:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts