Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 123 of 501 FirstFirst ... 23 73 113 121 122 123 124 125 133 173 223 ... LastLast
Results 2,441 to 2,460 of 10006

Thread: SpamBox Reloaded :P

  1. #2441 SP
    Member Snoopz's Avatar
    Tv-ul asta este bun pentru un dormitor ? s-ar merita sa inlocuiesc Sony bravia(HD READY) cu acest tv?

  2. #2442 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Are cineva un converter pentru Nokia N82?Vreau sa bag niste filme pe tel. si nu gasesc niciun converter free, ba gasesc trial, ba gasesc converter de imi face 3 min sau 50% dintr-un film, niciunul full & free . Daca are cineva sau stie vreun converter pls tell me...

    P.S Nokia N82 sau PSP

  3. #2443 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by k1du View Post
    Are cineva un converter pentru Nokia N82?Vreau sa bag niste filme pe tel. si nu gasesc niciun converter free, ba gasesc trial, ba gasesc converter de imi face 3 min sau 50% dintr-un film, niciunul full & free . Daca are cineva sau stie vreun converter pls tell me...
    Da haideti ca avem nevoie sa treaca mai repede orele...

  4. #2444 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Smart Movie ati incercat? E si player si converter. Playeru il instalezi pe tel, iar converteru pe PC ca sa transformi formatu la filme. Nu stiu sigur daca merge si pt N82... eu il foloseam pe un 6630.

  5. #2445 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Quote Originally Posted by k1du View Post
    Are cineva un converter pentru Nokia N82?Vreau sa bag niste filme pe tel. si nu gasesc niciun converter free, ba gasesc trial, ba gasesc converter de imi face 3 min sau 50% dintr-un film, niciunul full & free . Daca are cineva sau stie vreun converter pls tell me...

    P.S Nokia N82 sau PSP
    Mie pe N95 Smart Movie imi sacada si nici nu e calitatea foarte buna.Si eu cautam foarte mult cand il aveam in special sa imi bag filme cu subtitrare si cele mai bune sunt M3, Total Video Converter si imTOO dar daca nu te intereseaza subtitrarea il poti folosi pe ultimul ca nu are o interfata grea si e cam cel mai rapid.

  6. #2446 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    La mine mergea perfect SM. Stiu ca intr-un timp formatasem tel si am luat o versiune care mergea prost... probabil era ceva mai veche, dar am bagat kitu de la celalalt si mergea lacrima Pe langa ala stiu ca am instalat si niste codecuri pe tel or something...

  7. #2447 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...știe cineva un număr de contact Romtelecom? Nu-mi merge netul (no XBL), nu-mi merge TV-ul...nu-mi merge telefonul. M-am uitat la ei pe site...ce harababură e acolo

    �n p&@*a mă-tii de site!!!!!!!11unu

    ...dau pe NUMERE UTILE ȘI SE DESCHIDE UN FORMULAR ONLINE.

    Merci.

    Am găsit un număr - 0903.903.903 - sun - și vocea de la telefon �mi zice că e disponibil doar �n rețeaua romtelecom. Bă ești nebun?! Păi cum p&@*a mă-tii să sun de pe romtelecom dacă nu-mi merge telefonul.

  8. #2448 SP
    Member octav's Avatar
    cel mai bin te duci la ei
    apropo, voi ce folositi? C++ sau Pascal? Eu unul folosesc C++

  9. #2449 SP
    Member reborn2603's Avatar
    Suna la 0259400400 sau uitete in contract. Chiar sub detaliile despre log in o sa ai si niste numere de telefon.

    ---------- Post added 05-11-2009 at 03:42 PM ----------

    Quote Originally Posted by octav11 View Post
    cel mai bin te duci la ei
    apropo, voi ce folositi? C++ sau Pascal? Eu unul folosesc C++
    Pascalul e foarte depasit. C++-ul se mai foloseste dar si el are zilele numarate.

  10. #2450 SP
    Member octav's Avatar
    tu ce folosesti?

  11. #2451 SP
    Member reborn2603's Avatar
    Depinde ce treubie sa fac. dar de obicei lucrez in Action Script 2.0 sau 3.0.
    Dar cam in fiecare zi ma lovesc catusi de putin de XML, PHP sau HTML

    ---------- Post added 05-11-2009 at 05:34 PM ----------

    Ce tare e aplicatia

  12. #2452 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar



  13. #2453 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    As vrea sa va intreb ceva care ne-a intrebat la fizica ( sunt clasa a 6-a ) , am intrebat-o si pe mama si nu a gasit un raspuns sigur :

    Cum afli volumul unui corp cu forma neregulata care pluteste pe apa . De ex: un dop de pluta care nu e perfect cilindric ???

    Nu vreau raspunsuri de genu : " il imparti in mai multe corpuri geometrice si le aflii volumul "


  14. #2454 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    FAIL

    Pentru cei care nu si-au dat seara, SLI e valabila numai pentru nVIDIA, crossfire fiind pentru ATI.
    Attached Images Attached Images fail.jpg

  15. #2455 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Si asta e user video sau oficial de la GT?

  16. #2456 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Oficial, uite-te la ei pe site la comparatia ps3/xbox360/pc.


  17. #2457 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    Quote Originally Posted by k1du View Post
    Are cineva un converter pentru Nokia N82?Vreau sa bag niste filme pe tel. si nu gasesc niciun converter free, ba gasesc trial, ba gasesc converter de imi face 3 min sau 50% dintr-un film, niciunul full & free . Daca are cineva sau stie vreun converter pls tell me...

    P.S Nokia N82 sau PSP
    eu folosesc MediaCoder - more than a universal audio/video transcoder , functioneaza pentru toate telefoanele si are mai multe presets pentru PSP , iPhone etc.


  18. #2458 SP
    Junior Member End_of_Eternity's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    As vrea sa va intreb ceva care ne-a intrebat la fizica ( sunt clasa a 6-a ) , am intrebat-o si pe mama si nu a gasit un raspuns sigur :

    Cum afli volumul unui corp cu forma neregulata care pluteste pe apa . De ex: un dop de pluta care nu e perfect cilindric ???

    Nu vreau raspunsuri de genu : " il imparti in mai multe corpuri geometrice si le aflii volumul "

    Lol,ai gresit forumul lol

  19. #2459 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...cred că astăzi am să �ncerc un nou record personal cu...Pringles

  20. #2460 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Nuuu , you might get sick ...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 123 of 501 FirstFirst ... 23 73 113 121 122 123 124 125 133 173 223 ... LastLast

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10180 Last Post: 26-04-2024, 13:13
  2. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  3. Codemasters anunta GRID: Reloaded By erik95 in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 03-03-2010, 15:22
  4. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts